Nowy czołg dla WP

Dział poświęcony szeroko pojętemu funkcjonowaniu Sił Zbrojnych RP.

Re: Nowy czołg dla WP

Postprzez Razparuk » 20 sie 2019, o 15:28

Są...
Razparuk
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez prowler » 20 sie 2019, o 15:48

Jak tacy mądrzy to proszę przedstawić analizę rozwoju czołgów jako systemu uzbrojenia. Proszę przedstawić analizę roli czołgu na przyszłym polu walki, zdefiniować zadania i w tym kontekście proszę przedstawić i uzasadnić wymagania jakie powinien realizować wóz nowej generacji. Następnie te wymagania proszę zestawić z możliwościami przemysłu i na koniec przedstawić konkluzje w postaci ostatecznego opisu kształtu i sposobu pozyskania MBT IV gen. przez SZ RP
prowler
Moderator
Moderator

Postprzez jurek5551 » 20 sie 2019, o 16:37

Pozyskanie MBT następnej generacji jest w tej chwili niemożliwe z powodu braku środków, tak więc mamy sporo czasu na analizy.
jurek5551
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez prowler » 20 sie 2019, o 16:39

A nawet jakby środki były - to gdzie niby pozyskasz te MBT następnej generacji?
prowler
Moderator
Moderator

Postprzez welder » 20 sie 2019, o 17:05

prowler napisał(a):Jak tacy mądrzy to proszę przedstawić analizę rozwoju czołgów jako systemu uzbrojenia. Proszę przedstawić analizę roli czołgu na przyszłym polu walki, zdefiniować zadania i w tym kontekście proszę przedstawić i uzasadnić wymagania jakie powinien realizować wóz nowej generacji. Następnie te wymagania proszę zestawić z możliwościami przemysłu i na koniec przedstawić konkluzje w postaci ostatecznego opisu kształtu i sposobu pozyskania MBT IV gen. przez SZ RP

Ależ ja to własnie robię. Jako obywatel tego kraju płace podatki, i w moim imieniu i za moje pieniądze jest robiona ta analiza. Teraz pytanie, na jakim ona jest etapie i co z niej wynika

Jeżeli ktoś chciały ''kontr analizy'' to nie ma problemu, same podpisy generałów zajmą format A4. Tyle że jak każda zlecona praca wymaga zapłaty. Darmowe są tylko wygłaszane przez forumowiczów opinie. Jeżeli zleceniodawca nie dysponuje funduszami na ten cel, to zostało nam wygłaszanie opinii
welder
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez obiekt172 » 20 sie 2019, o 20:02

welder napisał(a):Ależ ja to własnie robię. Jako obywatel tego kraju płace podatki, i w moim imieniu i za moje pieniądze jest robiona ta analiza. Teraz pytanie, na jakim ona jest etapie i co z niej wynika
Nie bądź śmieszny nie dość że nie realizujesz narzuconego ustawą o obronie RP obowiązku to jeszcze masz czelność pytać o rzeczy które nie sa i nie powinny być jawne...
Za kogo się masz? Co myślisz, że jak 500+ bierzesz to wszystko ci się należy?
obiekt172
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez welder » 20 sie 2019, o 20:12

obiekt172 napisał(a):
welder napisał(a):Ależ ja to własnie robię. Jako obywatel tego kraju płace podatki, i w moim imieniu i za moje pieniądze jest robiona ta analiza. Teraz pytanie, na jakim ona jest etapie i co z niej wynika
Nie bądź śmieszny nie dość że nie realizujesz narzuconego ustawą o obronie RP obowiązku to jeszcze masz czelność pytać o rzeczy które nie sa i nie powinny być jawne...
Za kogo się masz? Co myślisz, że jak 500+ bierzesz to wszystko ci się należy?

To nie zebranie POP, mamy 2019, także kosz
welder
Użytkownicy
Użytkownicy

Poprzednia strona

Powrót do Wojsko Polskie