Nowości prasowe

Dyskusje dotyczące źródeł informacji związanych z tematyką forum.

Nowości prasowe

Postprzez Paweł » 6 wrz 2005, o 15:46

Witam!
Wybieram się jutro do Katowic, mam, więc okazję odwiedzić Empik i zakupić kilka gazet/czasopism militarnych. Prawie na pewno kupię Raport i NTW, myślałem też o "Militaria XX wieku" z płytą CD, co innego mogę jeszcze zakupić? Co możecie polecić?
\"Come to the Dark Side. We have cookies.\"
\"Nawet małe dzieci wiedzą, że amerykańskie samoloty zrzucają bomby i rakiety, a rosyjskie pokój i dobrobyt.\"
Paweł
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Lechu » 6 wrz 2005, o 16:08

Lotnictwo - jeżeli interesujesz się aeronautyką i samolotami. Jeżeli bywasz w empiku raz na jakiś czas (żadziej niż co miesiąc), a zalezy Ci na tytułach to kup więcej - nie bedziesz się nudził nim nie kupisz świerzych :wink: . Pozatym to zrób jak Ci radze: zaprenumeruj najciekawsze magazyny, jeżeli na prawde nie ma ich w Twoim kiosku. Wiem, ze musisz wykładac kase co miesiąc czy chcesz czy nie, ale tak na pewno dostaniesz tytuł. Pozaym, że często dodawane są okolicznościowe nr. specjalne (jak np. w Raporcie), całościowy koszt prenumerat jest niższy niż koszt nr. kupowanych w kiosku. Taka moja rada.
RATUJCIE MNIE! BIJĄ MNIE NIEMCY! xD

Lufthansa remix: http://www.youtube.com/watch?v=VHrcJ_qOtXU
Lechu
Użytkownicy
Użytkownicy

Re: Jakie gazety/czasopisma o tematyce militarnej polecacie?

Postprzez HATAKE » 6 wrz 2005, o 20:09

Skoro nie masz bieżącego dostępu do prasy to zrób jakąś prenumeratę(listonosz dojeżdża? :wink: ). Jak dla Ciebie pozycją obowiązkową jest Nowa Technika Wojskowa.
HATAKE
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Paweł » 6 wrz 2005, o 20:30

Kupię kilka numerów i chyba się na coś zdecyduje. Przczytałem na stronie wydawnictwa altair że cena rocznej prenumeraty gazety Skrzydlata Polska lub Raport wynosi zaledwie 60zł. Ktoś wie ile wynosi roczna prenumerata NTW?
\"Nawet małe dzieci wiedzą, że amerykańskie samoloty zrzucają bomby i rakiety, a rosyjskie pokój i dobrobyt.\"
Paweł
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez HATAKE » 6 wrz 2005, o 20:54

Pod tym adresem masz informacje o prenumeratach wszystkich czasopism Magnum-X.
HATAKE
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Michał Gajzler » 7 wrz 2005, o 11:46

[quote=""kwato""]
Prenumeratorzy Raportu dosytają bonusy, np. kalendarze, plakaciki :wink: , i najbardziej wartościowe: numery specjalne i targowe Czasem bardzo interesujące.[/quote]

A czy spóźnia się w prenumeracie w dalszym ciągu? Bo 1-2tygodniowe opóźnienia zniechęciły mnie swego czasu do prenumeraty Raportu na tyle, że zrezygnowałem z oszczędności i bonusów... Ale jeśli się poprawiło to możnaby wrócić;-).
Michał Gajzler
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Michał Gajzler » 7 wrz 2005, o 13:20

[quote=""kwato""]
W Łodzi to jest nadal kilka dni ale nauczyłem się cierpliwości. 8)[/quote]
Biorąc pod uwagę, że do Łodzi mam dość blisko :D (acz trzeba mojej poczcie jakiś dzień dołożyć...) to chyba w dalszym ciągu podobnie... Cóż, trzeba pomyśleć.
Michał Gajzler
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Paweł » 7 wrz 2005, o 13:48

[quote=""HATAKE""]Pod tym adresem masz informacje o prenumeratach wszystkich czasopism Magnum-X.[/quote]

adresik? :wink:
Paweł
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez HATAKE » 7 wrz 2005, o 19:01

[quote=""Paweł""][quote=""HATAKE""]Pod tym adresem masz informacje o prenumeratach wszystkich czasopism Magnum-X.[/quote]

adresik? :wink:[/quote]

Tak to juz jest.

-Trzy bułki poproszę
--Dziękuję do widzenia
-Pańskie bułki!
HATAKE
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez K_FFOX » 7 wrz 2005, o 19:44

+ dlanich ze mozna kupic numery z 1995 r :o chyba trzeba bedzie sobie zacząc kupowac wszystko :)
K_FFOX
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez HATAKE » 7 wrz 2005, o 19:50

Ja sobie zamówiłem jeden numer z 95 :D .
HATAKE
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Paweł » 21 wrz 2005, o 23:05

Nie pochwaliłem się jeszcze :wink:

W empiku kupiłem Raport oraz Skrzydlatą Polskę, niestety lotnictwa nie udało mi się znaleźć :/ Militaria XX wieku o dziwo znalazłem w stoisku z gazetami w supermarkecie "Champion", jak się dowiedziałem są tam też inne gazetki dostarczane tylko w małych ilościach, jak będę przychodził w dobrym terminie to może mi się uda kupić coś na miejscu :)

Niestety po pobieżnym przeglądnięciu "raportu" na miejscu nie zwróciłem uwagi na to że brakuje 2 środkowych stron, eh... ale to przez to że każdy może przeglądać gazetki dowoli, najwyraźniej komuś się coś spodobało, a nie chciał kupować :(

PS. Czy tekst o możliwości upgrade BWP w Raporcie jest sponsorowany?
Paweł
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Michał Gajzler » 22 wrz 2005, o 12:02

[quote=""Paweł""]
PS. Czy tekst o możliwości upgrade BWP w Raporcie jest sponsorowany?[/quote]

Ano zdaje się że sponsorowany :D . W spisie treści w każdym razie go nie ma, a i podpisany nie jest (sławi tylko jedną firmę;-), więc wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują na reklamę;-)
Przy okazji - o ostatnim numerze SP:
- relacja z Radomia -jak to czytam to dochodzę do wniosku, że Mr. Sobczak chyba jednak był na trochę innych pokazach...
- "Od wydawcy" - Mr Hypki pisze jakby był lobbystą Airbusa :D
- ile razy można pisac o gaszeniu pożarów...
- plus za tekst o rumuńskich PZLach
Michał Gajzler
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez 1234 » 22 wrz 2005, o 12:44

A może wiecie, co ot za firma Talisman? Reklamują sie w nTW, ale czym sie zajmują to juz nie wiem. Zasponsorowali jeden jak dla mnie dość obrzydliwy tekst pt. Krucjaty już trwają, w którym dowodzono, ze czegos takiego jak pokojowo nastawiony muzułmanin nie istnieje, a cały problem współczesnego swiata polega na tym ,że "musi zrozumieć, że dziś jesteśmy my i muzułmanie a prawidłowy wniosek do którego świat powinien dojść, to taki, że albo my albo muzułmanie." Dosłownie tak nie było, ale mniej wiecej w tym duchu.
1234
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez mac76 » 22 wrz 2005, o 13:35

[quote=""Michał Gajzler""]- plus za tekst o rumuńskich PZLach[/quote]

Chyba tylko dla tych historycznych tekstów kupuję tą gazetę.
Szukasz informacji z MSPO i nie tylko? Zajrzyj: dziennikzbrojny.pl
mac76
Użytkownicy
Użytkownicy

Następna strona

Powrót do Internet, literatura, prasa, film