Informacje i ogłoszenia związane związane ze stroną militarium.net oraz forum Militarium.

Postprzez REMOV » 28 cze 2007, o 08:17

Lakierowana punktowo (wypukła) okładka, kreda na zdjęcia, blok szyty i 400 stron za 39 PLZ.
Chciałbym tylko przypomnieć, że 1 PLN = 10 000 PLZ, a zatem, po przeliczeniu, z 39 PLZ nawet w zaokrągleniu z trudem wychodzi 1 grosz (0,01 PLN). Mimo wszystko poprawny kod narodowej waluty warto znać.
REMOV
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez MichalWawa » 28 cze 2007, o 08:56

Cytat:
Lakierowana punktowo (wypukła) okładka, kreda na zdjęcia, blok szyty i 400 stron za 39 PLZ.
Chciałbym tylko przypomnieć, że 1 PLN = 10 000 PLZ, a zatem, po przeliczeniu, z 39 PLZ nawet w zaokrągleniu z trudem wychodzi 1 grosz (0,01 PLN). Mimo wszystko poprawny kod narodowej waluty warto znać.

Tak, oczywiście Kolega REMOV ma całkowitą rację. Popełniłem fatalny błąd podając zgodnie z normą sprzed 1995 roku. Myślę jednak, że wszyscy wiedzą o jakie pieniądze chodzi. A już z pewnością w Krakowie :D

Pozdrawiam
MichalWawa
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez REMOV » 28 cze 2007, o 09:02

Gdyby tylko jeszcze miał z Krakowem coś więcej wspólnego, poza tym, że przeprowadziłem się do tego miasta rok temu i na dobrą sprawę nie wiem, ile jeszcze będę w nim mieszkał...
REMOV
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez MichalWawa » 28 cze 2007, o 09:06

Gdyby tylko jeszcze miał z Krakowem coś więcej wspólnego, poza tym, że przeprowadziłem się do tego miasta rok temu i na dobrą sprawę nie wiem, ile jeszcze będę w nim mieszkał...

Kraków ładne miasto :D Kiedy Kolega się przeniósł nie wiem, ale jak widać wystarczająco długo temu aby podać w opisie nazwę tego zacnego grodu :D Tak więc bez urazy ....

Pozdrawiam
MichalWawa
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez REMOV » 28 cze 2007, o 09:09

Ależ ja nie żywię urazy, co najwyżej z lekkim politowaniem obserwuje stosowanie stereotypów.
REMOV
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez MichalWawa » 28 cze 2007, o 09:17

[quote=""REMOV""]Ależ ja nie żywię urazy, co najwyżej z lekkim politowaniem obserwuje stosowanie stereotypów.[/quote]

Myślę, że co do "stosowania stereotypów" warto "założyć" nowy wątek, bo ten chyba nie jest im poświęcony :D Co do "politowania" z jakim Pan patrzy na innych to już Pana sprawa - jedni są wszak Wielcy, a inni Malutcy (tym drugim wolno więcej :wink: ) No, chyba, że się pisze byle pisać. Ja niestety czasu tyle nie mam, więc już zamilczę :D

Pozdrawiam
Ostatnio edytowano 28 cze 2007, o 10:29 przez MichalWawa, łącznie edytowano 1 raz
MichalWawa
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez REMOV » 28 cze 2007, o 09:58

Uwielbiam ludzi, którzy wypisują sążniste elaboraty o niczym, a później kończą swoją wypowiedź: "No, chyba, że się pisze byle pisać. Ja niestety czasu tyle nie mam (...)". Bawi mnie ich umiejętność zaprzeczania samym sobie w jednej wypowiedzi, a politowanie w stosunku do takich jednostek wzrasta wykładniczo.
REMOV
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez corran » 28 cze 2007, o 13:42

Człowieku - kiedy ty ostatnio na jakimkolwiek forum militarnym napisałeś cokolwiek dającego się przeczytać o militariach? Sam wypisujesz tylko sążniste elaboraty o ortach, literówkach i innych jakże istotnych błędach w postach innych (tym bardziej że nie jesteś moderatorem i nie jest to twoja rola). Wytykasz źdźbło w oku innego, a nie widzisz belki w swoim.
corran
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Leśnik » 29 cze 2007, o 09:29

[quote=""corran""]Człowieku - kiedy ty ostatnio na jakimkolwiek forum militarnym napisałeś cokolwiek dającego się przeczytać o militariach? Sam wypisujesz tylko sążniste elaboraty o ortach, literówkach i innych jakże istotnych błędach w postach innych (tym bardziej że nie jesteś moderatorem i nie jest to twoja rola). Wytykasz źdźbło w oku innego, a nie widzisz belki w swoim.[/quote]
Ej bez takich.. Kolega REMOV napisał ostatnio np. o Leosiach, Turze czy o skupieniu kbk AK/AKM
Pozdrawiam z należytym szacunkiem.
Leśnik
Użytkownicy
Użytkownicy

Powrót do Informacje dotyczące serwisu i forum