Opisy Broni- powrót

Dyskusje dotyczące źródeł informacji związanych z tematyką forum.

Opisy Broni- powrót

Postprzez AKMS » 16 kwi 2014, o 13:29

Jak może niektórzy zauważyli, moja strona, http://www.opisybroni.webuda.com, znana wcześniej jako http://www.opisybroni.republika.pl, powróciła jakiś czas temu do internetu. Co prawda moja strona niewiele się różni względem stanu jaki prezentowała od początku 2010r, ale jednak jakieś interesujące informacje chyba można na niej znaleźć

Zastanawiam się jednak jak zwiększyć popularność mojej strony. Oczywiście, przydało by się dalej ją modyfikować, na co niestety na razie nie mam ochoty, ale z drugiej strony, interesuje mnie czy dało by się jakoś "rozreklamować" moją stronę, aby uzyskać porównywalną popularność do tej jaką miała jej wcześniejsza wersja (wcześniejsza wersja jako http://www.opisybroni.republika.pl)
AKMS
Użytkownicy
Użytkownicy

Re: Opisy Broni- powrót

Postprzez REMOV » 16 kwi 2014, o 16:33

"Nie chce mi się pracować, ale chcę być bogaty. Podpowiedzcie jak to zrobić?"
REMOV
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez AKMS » 16 kwi 2014, o 17:11

Kiepskie porównanie, bowiem nie uważam aby moja strona mogła przynosić sensowny dochód ;)

No i to że powinienem nad nią popracować to jedno, jednak mimo wszystko myślę również nad innymi sposobami jak zwiększyć jej popularność. Aby chociaż zyskała porównywalną do wcześniejszej wersji
AKMS
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez REMOV » 17 kwi 2014, o 00:25

To, że nie rozumiesz porównania, nie oznacza automatycznie, że jest "kiepskie". Jeżeli potrzebujesz prymitywnej dosłowności, bo nie radzisz sobie z abstrakcjami, wpisz zamiast "bogaty" - "popularny". Już? Teraz pojmujesz, czy jeszcze większego młotka mam użyć?
REMOV
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez AKMS » 17 kwi 2014, o 14:03

To że według Ciebie nie rozumiem porównania, to co najwyżej Twoja opinia. No i trudno mi zarzucać że "nie chce mi się pracować", skoro pytam o jakieś propozycje jak zwiększyć popularność mojej strony, tak więc można wywnioskować że zastanowię się nad realizacją danych propozycji. Natomiast jeśli jakąś propozycję zrealizuję, to będzie to świadczyło że chce mi się pracować

W końcu pod pojęciem "praca" można rozumieć nie tylko przeprowadzenie modyfikacji strony, ale również przeprowadzenie działań mających na celu zwiększyć popularność strony niezależnie od tego czy strona zostanie zmodyfikowana, czy może nie
AKMS
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Jacob » 17 kwi 2014, o 21:29

Oczywiście, przydało by się dalej ją modyfikować, na co niestety na razie nie mam ochoty, ale z drugiej strony, interesuje mnie czy dało by się jakoś "rozreklamować" moją stronę, aby uzyskać porównywalną popularność do tej jaką miała jej wcześniejsza wersja

W jednym zdaniu zawarłeś pytanie i sam sobie na nie odpowiedziałeś. Przy czym od razu przekreśliłeś szanse na większą popularność.

Chodzi po prostu o to że chcesz coś osiągnąć (większą popularność) a nie masz ochoty pracować nad własnym projektem (nie chcesz modyfikować strony). Chcesz osiągnąć coś z niczego. Nie wiem jakich porad oczekujesz ale raczej ich nie dostaniesz. No może poza tą że samą reklamą nic nie osiągniesz.

Pozdro
Jacob
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez AKMS » 17 kwi 2014, o 23:27

Akurat to że na razie nie mam ochoty mojej strony modyfikować, jeszcze nie oznacza że tak będzie zawsze. Wręcz przeciwnie, najprawdopodobniej zacznę wprowadzać jakieś modyfikacje, choć to nic pewnego

No i daleki był bym od stwierdzenie że chcę osiągnąć "coś z niczego". W końcu jeśli przeprowadzę jakieś działania w celu zwiększenia popularności strony, nie będące modyfikacjami strony, to nie będzie to "nic". Oczywiście, zdaję sobie sprawę z tego że próby zwiększenia popularności strony bez jej modyfikowania, nie dadzą jakichś nie wiadomo jak dobrym rezultatów (ale może jakieś tam dadzą)

Do rzeczy. Chodzi mi o to czy ma ktoś jakieś pomysły które pomogły by zwiększyć popularność strony, przy czym chodzi mi o pomysłu nie polegające na modyfikowaniu strony. Chodzi mi o pomysły które można wprowadzić w życie obok przeprowadzania modyfikacji strony (pod pojęciem "modyfikacja strony" mam na myśli przede wszystkim nowe "opisy" oraz poprawione wersje starych "opisów")

Taki przykład na to o co mi chodzi. Istnieje strona X. Można zmodyfikować stronę X oraz, dajmy na to, wkleić linka do strony X w jakimś popularnym miejscu. Popularność strony X wzrośnie. Jednak zakładam że gdyby wkleić linka do strony X w jakimś popularnym miejscu, to nawet bez przeprowadzenia modyfikacji, popularność strony X by wzrosła (choć pewnie wzrost popularności był by znacznie mniejszy niż w przypadku zarówno przeprowadzenia modyfikacji, jak i wklejenia linka)
AKMS
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez szczecin419 » 18 kwi 2014, o 00:26

Czytam i nie wierzę, że takie banialuki ludzie wypisują. Widzę, że masz problem ze sobą. Mała porada, wklej do swoich opisów gołą babę z karabinem. Nawet jeżeli opisy będą błędne, bzdurne i od rzeczy to pani odwróci uwagę od treści, a broń będzie zgodna z profilem Twojej strony. Sukces murowany. Zapytałeś? Masz odpowiedź.
DARUŚ
szczecin419
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez AKMS » 18 kwi 2014, o 00:36

Bardzo wątpię abyś na podstawie kilku moich postów był w stanie stwierdzić czy mam problemy ze sobą, czy może nie mam problemów ze sobą

I tym optymistycznym stwierdzeniem zakończymy dywagacje na temat tego, jak kolega AKMS chce zostać sławnym. Zamykam.
AKMS
Użytkownicy
Użytkownicy

Powrót do Internet, literatura, prasa, film