Strona 1 z 206

Nowości prasowe

PostNapisane: 6 wrz 2005, o 15:46
przez Paweł
Witam!
Wybieram się jutro do Katowic, mam, więc okazję odwiedzić Empik i zakupić kilka gazet/czasopism militarnych. Prawie na pewno kupię Raport i NTW, myślałem też o "Militaria XX wieku" z płytą CD, co innego mogę jeszcze zakupić? Co możecie polecić?

PostNapisane: 6 wrz 2005, o 16:08
przez Lechu
Lotnictwo - jeżeli interesujesz się aeronautyką i samolotami. Jeżeli bywasz w empiku raz na jakiś czas (żadziej niż co miesiąc), a zalezy Ci na tytułach to kup więcej - nie bedziesz się nudził nim nie kupisz świerzych :wink: . Pozatym to zrób jak Ci radze: zaprenumeruj najciekawsze magazyny, jeżeli na prawde nie ma ich w Twoim kiosku. Wiem, ze musisz wykładac kase co miesiąc czy chcesz czy nie, ale tak na pewno dostaniesz tytuł. Pozaym, że często dodawane są okolicznościowe nr. specjalne (jak np. w Raporcie), całościowy koszt prenumerat jest niższy niż koszt nr. kupowanych w kiosku. Taka moja rada.

Re: Jakie gazety/czasopisma o tematyce militarnej polecacie?

PostNapisane: 6 wrz 2005, o 20:09
przez HATAKE
Skoro nie masz bieżącego dostępu do prasy to zrób jakąś prenumeratę(listonosz dojeżdża? :wink: ). Jak dla Ciebie pozycją obowiązkową jest Nowa Technika Wojskowa.

PostNapisane: 6 wrz 2005, o 20:30
przez Paweł
Kupię kilka numerów i chyba się na coś zdecyduje. Przczytałem na stronie wydawnictwa altair że cena rocznej prenumeraty gazety Skrzydlata Polska lub Raport wynosi zaledwie 60zł. Ktoś wie ile wynosi roczna prenumerata NTW?

PostNapisane: 6 wrz 2005, o 20:54
przez HATAKE
Pod tym adresem masz informacje o prenumeratach wszystkich czasopism Magnum-X.

PostNapisane: 7 wrz 2005, o 11:46
przez Michał Gajzler
[quote=""kwato""]
Prenumeratorzy Raportu dosytają bonusy, np. kalendarze, plakaciki :wink: , i najbardziej wartościowe: numery specjalne i targowe Czasem bardzo interesujące.[/quote]

A czy spóźnia się w prenumeracie w dalszym ciągu? Bo 1-2tygodniowe opóźnienia zniechęciły mnie swego czasu do prenumeraty Raportu na tyle, że zrezygnowałem z oszczędności i bonusów... Ale jeśli się poprawiło to możnaby wrócić;-).

PostNapisane: 7 wrz 2005, o 13:20
przez Michał Gajzler
[quote=""kwato""]
W Łodzi to jest nadal kilka dni ale nauczyłem się cierpliwości. 8)[/quote]
Biorąc pod uwagę, że do Łodzi mam dość blisko :D (acz trzeba mojej poczcie jakiś dzień dołożyć...) to chyba w dalszym ciągu podobnie... Cóż, trzeba pomyśleć.

PostNapisane: 7 wrz 2005, o 13:48
przez Paweł
[quote=""HATAKE""]Pod tym adresem masz informacje o prenumeratach wszystkich czasopism Magnum-X.[/quote]

adresik? :wink:

PostNapisane: 7 wrz 2005, o 19:01
przez HATAKE
[quote=""Paweł""][quote=""HATAKE""]Pod tym adresem masz informacje o prenumeratach wszystkich czasopism Magnum-X.[/quote]

adresik? :wink:[/quote]

Tak to juz jest.

-Trzy bułki poproszę
--Dziękuję do widzenia
-Pańskie bułki!

PostNapisane: 7 wrz 2005, o 19:44
przez K_FFOX
+ dlanich ze mozna kupic numery z 1995 r :o chyba trzeba bedzie sobie zacząc kupowac wszystko :)

PostNapisane: 7 wrz 2005, o 19:50
przez HATAKE
Ja sobie zamówiłem jeden numer z 95 :D .

PostNapisane: 21 wrz 2005, o 23:05
przez Paweł
Nie pochwaliłem się jeszcze :wink:

W empiku kupiłem Raport oraz Skrzydlatą Polskę, niestety lotnictwa nie udało mi się znaleźć :/ Militaria XX wieku o dziwo znalazłem w stoisku z gazetami w supermarkecie "Champion", jak się dowiedziałem są tam też inne gazetki dostarczane tylko w małych ilościach, jak będę przychodził w dobrym terminie to może mi się uda kupić coś na miejscu :)

Niestety po pobieżnym przeglądnięciu "raportu" na miejscu nie zwróciłem uwagi na to że brakuje 2 środkowych stron, eh... ale to przez to że każdy może przeglądać gazetki dowoli, najwyraźniej komuś się coś spodobało, a nie chciał kupować :(

PS. Czy tekst o możliwości upgrade BWP w Raporcie jest sponsorowany?

PostNapisane: 22 wrz 2005, o 12:02
przez Michał Gajzler
[quote=""Paweł""]
PS. Czy tekst o możliwości upgrade BWP w Raporcie jest sponsorowany?[/quote]

Ano zdaje się że sponsorowany :D . W spisie treści w każdym razie go nie ma, a i podpisany nie jest (sławi tylko jedną firmę;-), więc wszelkie znaki na niebie i ziemi wskazują na reklamę;-)
Przy okazji - o ostatnim numerze SP:
- relacja z Radomia -jak to czytam to dochodzę do wniosku, że Mr. Sobczak chyba jednak był na trochę innych pokazach...
- "Od wydawcy" - Mr Hypki pisze jakby był lobbystą Airbusa :D
- ile razy można pisac o gaszeniu pożarów...
- plus za tekst o rumuńskich PZLach

PostNapisane: 22 wrz 2005, o 12:44
przez 1234
A może wiecie, co ot za firma Talisman? Reklamują sie w nTW, ale czym sie zajmują to juz nie wiem. Zasponsorowali jeden jak dla mnie dość obrzydliwy tekst pt. Krucjaty już trwają, w którym dowodzono, ze czegos takiego jak pokojowo nastawiony muzułmanin nie istnieje, a cały problem współczesnego swiata polega na tym ,że "musi zrozumieć, że dziś jesteśmy my i muzułmanie a prawidłowy wniosek do którego świat powinien dojść, to taki, że albo my albo muzułmanie." Dosłownie tak nie było, ale mniej wiecej w tym duchu.

PostNapisane: 22 wrz 2005, o 13:35
przez mac76
[quote=""Michał Gajzler""]- plus za tekst o rumuńskich PZLach[/quote]

Chyba tylko dla tych historycznych tekstów kupuję tą gazetę.