gra NavyField Europe

Dyskusje dotyczące źródeł informacji związanych z tematyką forum.

gra NavyField Europe

Postprzez eFusion » 7 mar 2011, o 21:43

Witam,
chciałbym Wam polecić bardzo fajną grę o tematyce morskiej:

taki opis znalazłem na jednej ze stron:

Navy Field (Europe)
Słyszałeś kiedyś o grze z serii MMO związanej z walką na morzach i ocenach w czasie II Wojny Światowej?
Navy Field jest takim właśnie unikalnym typem gry MMO, w której masz szansę podbijąć wszystkie wody świata i zwyciężać wielkie bitwy morskie na okrętach z czasów II Wojny Światowej.
Rejestracja jak i cała gra są zupełnie darmowe. Masz szansę zmierzyć się swoim okrętem z przeciwnikami z całego świata.

Darmowa rejestracja: http://www.twowar.com/pl/base/signup_pl.asp
Darmowe pobranie gry: http://www.twowar.com/games/game_download.asp

Opis gry
Navy Field jest grą typu MMO, taktyczną symulacją okrętu wojennego biorącego udział w bitwach z licznymi przeciwnikami z całego świata. Rozpoczynasz na malutkie fregacie, a w miarę rozwoju okrętu i załogi możesz stanąć za sterami potężnych pancerników, lotniskowców a nawet okrętów podwodnych!
PC online MMORPG
Gra całkowicie darmowa!
5 nacji z dostępem do ponad 200 okrętów wojennych
rozwój załogi oparty na systemie RPG
System zarządzania własną załogą
7 różnorodnych rodzajów bitew
Nawet do 128 graczy w jednej bitwie
Ataki na porty i ich obrona (dostępne dla klanów)
Informacje o grze
Okręty i wyposażenie
Wybieraj spośród pięciu dostępnych nacji: okręty amerykańskie, brytyjskie, japońskie, niemieckie oraz francuskie. Każdy okręt posiada swoje unikalne zalety i słabe punkty. Podnoś poziom swojej załogi,aby otrzymywać dostęp do niszczycieli, lekkich krążowników, krążowników a na końcu drogi do potężnych pancerników i ogromnych lotniskowców, lub zostań dowódcą okrętu podwodnego i siej postrasz i zniszczenie wśród jednostek nawodnych. Każda jednostka pływająca wyposażona jest w swoje historyczne uzbrojenie, takie jak działa, torpedy, system kierowania ogniem, silniki czy pancerze.
Rozwój załogi oparty na systemie RPG
System został stworzony w celu rozwoju załogi i podnoszenia ich wartości bojowej. Masz dostęp do 75 różnych rodzajów marynarzy mogących służyć na Twoim okręcie. Możliwości dowolnego doboru swojej załogi są niemal nieskończone.

Navy Field to najlepszy wybór jeżeli jesteś fanem autentycznych symulacji morskich strategii

Postanowiłem sprawdzić, zarejestrowałem się, ściągnąłem grę (jest darmowa) i pograłem trochę i faktycznie bardzo wciąga, startujesz na malutkiej fregatce i praktycznie "głupkowatej" załodze a w miarę kolejnych gier z tysiącami graczy z całego świata załoga nabiera doświadczenia, walczy coraz lepiej a my dostajemy dostęp do coraz większych okrętów, mi się osobiście bardzo podoba 8)
eFusion
Użytkownicy
Użytkownicy

Re: gra NavyField Europe

Postprzez Kirisse » 7 mar 2011, o 22:50

Nuda straszliwa. Przy 35-40 lv jeśli nie masz konta premium robi się problematycznie. Sama gra dobra na kilka dni - same bitwy stają się nudne jak flaki z olejem bo są strasznie jednostajne. Do tego dochodzą statki premium. Mnie jakoś nie bawiło ( grałem w to kilka lat temu) ostrzeliwanie mojego niszczyciela krążownikiem innego gracza który był 3 razy mniejszy od mojej jednostki...
Najgorszą rzeczą na świecie zaraz po przegranej bitwie jest bitwa wygrana.
Kirisse
Użytkownicy
Użytkownicy

Re: gra NavyField Europe

Postprzez eFusion » 10 mar 2011, o 13:48

patrzałem na stronie to premium (szybsze zdobywanie doświadczenia) kosztuje 4,99 euro czyli jakieś 18-19 zł na cały miesiąc... nie jest to wiele a rozgrywka mi się podoba, podobno mnóstwo Polaków w to gra?
eFusion
Użytkownicy
Użytkownicy

Powrót do Internet, literatura, prasa, film