gry wojenne

Dyskusje dotyczące źródeł informacji związanych z tematyką forum.

Postprzez Eversmann » 3 lut 2008, o 14:51

Ja dodatek Red Hammer ściągnąłem z serwisu http://www.ofp.bmj.pl , który nie promuje raczej piractwa. W czasopiśmie CD-Action równierz był kiedyś dodatek RH.
Eversmann
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez R. v Gelerth » 3 lut 2008, o 16:41

Dokładnie jak Eversmann zaraz po zainstalowaniu sobie stałki zassałęm dodatek RH. Do momentu pojawienia się wersji Gold OFP w niskiej cenie dodatek ten nie był sprzedawany w Polsce samodzielnie.
Nazywam się Saul Tigh. Jestem oficerem kolonialnej floty. Kimkolwiek innym jestem, cokolwiek innego to znaczy, jestem tym kim chce być. I jeśli dziś umrę to umrę tym kim chce być.
Jest taktycznie.
Státní bezpečnost.
R. v Gelerth
Moderator
Moderator

Postprzez piotrburz » 9 lut 2008, o 15:03

A miał ktoś taki problem że się pokazywały fioletowe plamy na dużych przestrzeniach np. na trawie. Nie wiem jak na to zaradzić, sterowniki zmieniałem, drivery też, patcha wgrywałem.Miałem flashpointa z cdaction.
piotrburz
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Przezdzieblo » 9 lut 2008, o 19:07

U mnie było czarne niebo i modele "wywrócone na lewą stronę". Kwestia odpowiedniej kombinacji sterowników (detonatory czy inne terminatory), i chyba ustawień (H&L czy jakoś tak, z poziomu opcji gry). Ogólnie to gra, której zdarza się zainstalować źle - trzeba mieć nadzieje, że reinstalacja pomoże.
Przezdzieblo
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez robi516 » 15 lut 2008, o 17:54

Dla mnie Rise of Nations - Od kamienia łupanego to dziś :wink:
Robert
robi516
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Badluck13 » 16 lut 2008, o 03:45

Sudden Strike I, II i Forever. Niezły RTS o II wś. Ucieszyło mnie w tej grze to że nie zbieramy w tej grze zboża kryształów czy innych głupot niezbędnych do produkcji wojska. Tam na samym starcie mamy dany oddział i raczej wątpliwe szanse na dostanie posiłków. A wszelkie misje z frontu wschodniego typu "przeżyj" są genialne. Siedzimy z niemieckim oddziałem np w jakimś mieście i mamy się utrzymać przez np 15 minut. Atakują nas naprawdę masy Armii Czerwonej. Wygrana zależy wtedy tak naprawdę od dobrego ustawienia naszej obrony. Gorąco polecam tą gierkę, jest naprawdę zaje***** :lol:
Рабiв до Раю не пускають
Badluck13
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Guerrillero » 16 lut 2008, o 10:46

[quote=""Badluck13""]Sudden Strike I, II i Forever.[/quote] Moim zdaniem blitzkrieg jest lepszy. Zresztą wydała to ta sama firma chyba.
Make love, not kids.
Guerrillero
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez R. v Gelerth » 16 lut 2008, o 10:51

Lepsze są close combaty. Z tym że to bardziej symulacja taktyczna niż strategia.
Nazywam się Saul Tigh. Jestem oficerem kolonialnej floty. Kimkolwiek innym jestem, cokolwiek innego to znaczy, jestem tym kim chce być. I jeśli dziś umrę to umrę tym kim chce być.
Jest taktycznie.
Státní bezpečnost.
R. v Gelerth
Moderator
Moderator

NAVY FIELD

Postprzez plasot » 11 mar 2008, o 14:22

Polecam wszystkim grę sieciową Navy Field. Ostatnio tylko w to pogrywam. Są do wyboru 4 marynarki wojenne z czasów 2 WŚ i w miarę gry można wspinać się po szczeblach technologicznych by nabywać nowe okręty. Gry toczą się w trybie team deathmatch.
plasot
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Axure » 11 mar 2008, o 18:35

Hmm, ja akurat wolę współczesne pole walki oraz poważniejsze i bardziej realistyczne gry, ale bardzo fajnie, że Navy Field jest massively multiplayer, domyślam się, że zabawa musi być przednia :)
Arma2 Free - najlepsza gra wojskowa dostępna za darmo!
http://militarium.net/forum/viewtopic.php?f=8&t=5610
Axure
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez corran » 11 mar 2008, o 18:59

To ja polecę: Defcon - everybody dies
corran
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Koniu » 11 mar 2008, o 20:16

[quote=""corran""]Flashpoint klasa gra, taka która zmienia sposób patrzenia na pewne rzeczy.

Jeśli misja którą opisujesz jest dla ciebie trudna to co dopiero przedostatnia misja Cold War Crisis (ta ze SCUDem) albo ostatnia w Red Hamer (nie wydanej u nas, a szkoda).[/quote]

Eh flashpoint to naprawdę klasyk i jak dla mnie w tamtym okresie jedna z bardziej realistycznych gier jakie powstały i mimo czasu jaki upłynął od wydania cały czas jest to dla wielu współczesnych opracowań wzór. A właśnie co do misji ze Skudem , nigdy nie udawało mi się jej pokonać najgorsze były szyłki które dziesiątkowały mój oddział. Później oddałem grę i już nigdy nie wróciłem do tej rozgrywki:( daleko mi zostało do przejścia tej gry ?

Ps. Corran tak się zastanawiam że jeszcze nie wspomniałeś o Fallout'cie ?? :P
Pozdrawiam
Koniu
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez R. v Gelerth » 11 mar 2008, o 20:53

[quote=""Koniu""](...) A właśnie co do misji ze Skudem , nigdy nie udawało mi się jej pokonać najgorsze były szyłki które dziesiątkowały mój oddział.(...)
[/quote]
Nalezało obejść przeciwnika od tyłu unikajac walki a potem sie sprawie wyewakuować
(...) Później oddałem grę i już nigdy nie wróciłem do tej rozgrywki:( daleko mi zostało do przejścia tej gry ?
(...)
Dwie mosje. jedna bojowa i jedna taka tam relaksacyjna kilka lat po.
Jest taktycznie.
Státní bezpečnost.
R. v Gelerth
Moderator
Moderator

Postprzez Koniu » 11 mar 2008, o 22:06

[quote=""R. v Gelerth""][quote=""Koniu""](...) A właśnie co do misji ze Skudem , nigdy nie udawało mi się jej pokonać najgorsze były szyłki które dziesiątkowały mój oddział.(...)
[/quote]
Nalezało obejść przeciwnika od tyłu unikajac walki a potem sie sprawie wyewakuować
(...) Później oddałem grę i już nigdy nie wróciłem do tej rozgrywki:( daleko mi zostało do przejścia tej gry ?
(...)
Dwie mosje. jedna bojowa i jedna taka tam relaksacyjna kilka lat po.[/quote]

Teraz już nie pamiętam ale tam chyba nie chodziło o same wysadzenie SKUD'a tylko całą tą jednostkę , ja zawsze starałem się na początku wysadzić szyłki następnie część czołgów , wzywałem cobry ale zawsze coś szło nie tak :P pewnie zabrakło mi wytrwałości . Ale przynajmniej teraz dzięki tobie wiem że daleko zaszedłem:)
Koniu
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez R. v Gelerth » 11 mar 2008, o 22:12

Wystarczyło stuknąć SCUDa i spieprzyć do domu.
Jest taktycznie.
Státní bezpečnost.
R. v Gelerth
Moderator
Moderator

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Internet, literatura, prasa, film