WOZY BOJOWE ŚWIATA - NUMER SPECJALNY

Dyskusje dotyczące źródeł informacji związanych z tematyką forum.

WOZY BOJOWE ŚWIATA - NUMER SPECJALNY

Postprzez Militarium » 26 lut 2017, o 22:17

Nowy periodyk redakcji "Wozów Bojowych Świata", faktycznego niegdyś wydawcy Dziennika Zbrojnego Analiza :)

2 marca br. w sprzedaży numer specjalny poświęcony analizie współczesnych sił pancernych SZ FR.

Numer Specjalny swoją formułą nawiązuje do naszego wcześniejszego wydawnictwa Dziennik Zbrojny Analiza.
http://sklep.wozybojowe.pl/kategoria/pr ... tega-rosji
Militarium
Administrator
Administrator

Re: WOZY BOJOWE ŚWIATA - NUMER SPECJALNY

Postprzez militarysta » 27 lut 2017, o 17:37

Mam nadzieję, że admin wybaczy małą poszerzoną reklamę :-)

Obrazek

Zatem - mam przyjemność zachęcić wszystkich zainteresowanych tematem do nabycia: "Wozy Bojowe Świata Numer Specjalny nr 1.2017 - Pancerna Potęga Rosji" autorstwa Paweł Przeździecki oraz Jarosław Wolski Cały tomik traktuje o modernizacji rosyjskiej broni pancernej. Jest to chyba najtrudniejszy artykuł jaki popełniłem oraz najszerzej i najgłębiej sprawdzany. Myślę że wyczerpałem temat w zakresie 00 (dostęp jawny). Swoją cegiełkę dopisał też, jak zawsze fenomenalny, Paweł Przeździecki. Zachęcam do nabycia drogą kupna od przyszłego czwartku, lub najlepiej na stornie:

http://sklep.wozybojowe.pl/kategoria/pr ... tega-rosji

Spis treści:

Obrazek

Próbka:

Obrazek

Tak jak pisałem - zachęcam do nabycia. Każdy kto interesuje się bronią pancerną lub SZ Rosji znajdzie tam coś dla siebie. Myślę iż powstał "wyważony" tomik - bez ochów i achów na temat SZ Rosji i ichnich WPiZ ale też pokazujący kierunki przemian oraz to gdzie i na co położyli nacisk Rosjanie. I co się z tym wiąże dla nas.
militarysta
Moderator
Moderator

Postprzez xardas12r » 7 mar 2017, o 11:55

Komuś udało się znaleźć? Szukałem po salonikach gdzie normalne numery były i nie znalazłem
xardas12r
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez szczecin419 » 7 mar 2017, o 12:24

Zamów wysyłkowo, cena 17,5 zł plus 3 zł za pocztę. W domu miałem za dwa dni.
szczecin419
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Darth Stalin » 7 mar 2017, o 15:48

xardas12r napisał(a):Komuś udało się znaleźć? Szukałem po salonikach gdzie normalne numery były i nie znalazłem

Ja to kupiłem w Płocku w Empiku w Atrium Mosty od razu w dzień premiery.
Darth Stalin
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez militarysta » 7 paź 2017, o 12:23

Obrazek

Już jest i można "nabyć drogą kupna":
http://sklep.wozybojowe.pl/czolgi-na-ukrainie-2014-2015

Zaś od 10 października będzie w Empikach. Wysyłka za granicę też jest możliwa po kontakcie z redakcją Wozów Bojowych. W powyższy numer włożyłem bardzo dużo pracy i wysiłku, mimo że finalnie nie wszystko się zmieściło to uważam, że praca mojego autorstwa wnosi nieco nowych informacji na temat walk pancernych na wschodzie Ukrainy. Szczególnie interesujące mogą być również wnioski z walk zawarte w podsumowaniu. Całość numeru kończy monografia czołu BM Bułat autorstwa Pawła Przeździeckiego. Tak jak wspomniałem - zachęcam do kupna ponieważ Wozy Bojowe utrzymują się dzięki zainteresowaniu czytelników a nie z reklam ;-)
militarysta
Moderator
Moderator

Postprzez Darth Stalin » 7 paź 2017, o 17:56

To niewątpliwie zakupię :D
Darth Stalin
Użytkownicy
Użytkownicy

Powrót do Internet, literatura, prasa, film