Z przymrużeniem oka

Siły zbrojne świata - jednostki specjalne, siły regularne, rezerwa, organizacje paramilitarne.

Z przymrużeniem oka

Postprzez corran » 19 gru 2007, o 01:56

Nordycka grupa bojowa, jedna z 15 grup szybkiego reagowania UE, do której należą Szwecja, Norwegia, Finlandia, Estonia i Irlandia, wykastrowała lwa, którego miała w herbie!

Obrazek

Herbowy lew został wykastrowany po tym, jak grupa kobiet - żołnierzy grupy bojowej - wściekła się, że zwierzę tak nachalnie obnosi się ze swoją męskością.

Przyrodzenie lwa zostało odcięte i zwierzę zamieniła się w równouprawnionego płciowo hermafrodytę. Nie wiadomo teraz, czy to lew, czy lwica. I w zasadzie nikomu to nie przeszkadza: żołnierze płci męskiej mogą wyobrażać sobie, że służą pod lwem, żołnierze kobiety - że do boju wiedzie ich bohaterska lwica. Piekli się jedynie projektant godła - Vladimir A. Sagerlund.

- Wojsko pojęcia nie ma o heraldyce - mówił oburzony Vladimir A. Sagerlund szwedzkiej gazecie “Goeteborg Posten”. - Potęga heraldycznego lwa objawia się między innymi w jego genitaliach!

Według zasad heraldyki, zwierzęta wyobrażone na tarczach herbowych ukazane muszą zostać w pozycji bojowej - stąd właśnie wyszczerzone kły, otwarte dzioby, ostre pazury. Penis lwa spełniał tą heraldyczną zasadę - znajdował się jak w najbardziej bojowej pozycji.

- Kiedyś - narzeka z goryczą p. Sagerlund - wykastrowanego lwa nadawano w herb ludziom, którzy zdradzili Koronę.

- Wykastrowany lew to niezły symbol europejskiej grupy bojowej - cytuje portal “Neatorama” anonimowego amerykańskiego bloggera.
corran
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Strielali » 20 gru 2007, o 22:18

Wiem że strasznie niepolitycznie, ale przypomina mi to Zjednoczoną Brygadę Gejów i Lesbijek z "Noteki 2015" ;)
Strielali
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez R. v Gelerth » 20 gru 2007, o 22:58

Ta brygada to Duńska jak mniemam. I geje odmówili zupelnie walki a lesbijki będą walczyć jak dostaną broń atomową?? ;)
Nazywam się Saul Tigh. Jestem oficerem kolonialnej floty. Kimkolwiek innym jestem, cokolwiek innego to znaczy, jestem tym kim chce być. I jeśli dziś umrę to umrę tym kim chce być.
Jest taktycznie.
Státní bezpečnost.
R. v Gelerth
Moderator
Moderator

Postprzez Strielali » 21 gru 2007, o 22:16

Dokładnie :D

Europa zaczyna się ośmieszać :(
Strielali
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez R. v Gelerth » 21 gru 2007, o 22:54

[quote=""Strielali""](...)Europa zaczyna się ośmieszać :([/quote]
Szczerze mówiąc to tak już od 90 lat to leci. Ale cóż, sami jestesmy idiotami którzy w objęcia USA i Rosji jako mocarstw się wepchneliśmy.
Nazywam się Saul Tigh. Jestem oficerem kolonialnej floty. Kimkolwiek innym jestem, cokolwiek innego to znaczy, jestem tym kim chce być. I jeśli dziś umrę to umrę tym kim chce być.
Jest taktycznie.
Státní bezpečnost.
R. v Gelerth
Moderator
Moderator

Re: Z przymrużeniem oka

Postprzez welder » 10 mar 2019, o 16:37

https://youtu.be/FqBLGJCW8z8
More than 2,000 service members from more than 30 African and western partner nations will participate in Exercise Flintlock 2019 at multiple locations in Burkina Faso and Mauritania from 18 February to 1 March.
Najlepsi z najlepszych z całej afryki :)

Za komuny ''ruskie'' próbowali wbić im coś do łba, teraz próbują panowie z USA :)
welder
Użytkownicy
Użytkownicy

Powrót do Siły zbrojne świata