Wyzwolenie 44/45

Dział poświęcony największemu i najkrwawszemu konfliktowi zbrojnemu XX wieku. Mimo ponad 70 lat od zakończenia drugiej wojny światowej, jej historia nadal fascynuje.

Postprzez zew » 31 sty 2008, o 19:04

Czemu się tak czepiacie akoo. Przecież on ma dopiero 16 lat. Czy to jego wina że jego rodzice pełni wiary jak to w naszej kochanej Polsce bywa uczą go nienawiści do wszystkiego co inne?? Z kolei po mordzie R. v Gelerth powinien dostać nie on a jego rodzice.
zew
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez R. v Gelerth » 31 sty 2008, o 19:27

Zew niekoniecznie rodzice są bezpośrednio odpowiedzialni za skrzywioną psychikę akooo'a. Owszem mogą się odbijać ich zaniedbania edukacyjne i brak zainteresowania ratoloślą ktora dostala internet i wolną rękę.
A zresztą najlepiej takich dzieciaków określił mój znajomy nauczyciel z podstawówki (obecnie z gimnazjum, a dorabia sobie naczelnictwem pewnego periodyka o morzach, statkach i okrętach :wink:): To muszą być dzieci spłodzone po pijaku.
Nazywam się Saul Tigh. Jestem oficerem kolonialnej floty. Kimkolwiek innym jestem, cokolwiek innego to znaczy, jestem tym kim chce być. I jeśli dziś umrę to umrę tym kim chce być.
Jest taktycznie.
Státní bezpečnost.
R. v Gelerth
Moderator
Moderator

Postprzez Michael » 31 sty 2008, o 20:10

Miarkujcie trochę Panowie, chłopak już dostał chłostę i może się zastanowi a jak nie to jego problem. Akooo, nie można nikogo zmuszać do wiary, jeśli wartości chrześcijańskie są Ci bliskie to na pewno osoba Jana Pawła II jest dla Ciebie ważna. Ten właśnie Papierz przez swój Pontyfikat propagował tolerancję religijną. Osobiście jestem sceptyczny jeśli chodzi o adopcję dzieci przez pary homoseksualne i nazywanie ich związków małżeństwami.
Michael
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez caprimk1 » 31 sty 2008, o 20:30

Młodość ma to do siebie że poznajemy dużo nowych rzeczy-dowiadujemy się że to jest inne niż tamto...każdy przyswaja ten zasób wiedzy który mu podano-wynosi się to z rodziny z otoczenia w jakim się przebywa.
Toleransja jest jedyną drogą do zrozumienia prawdy-obiektywnej.każdy z nas ma subiektywną "skrzywioną" wiedzę na dany temat..warto czasem posłuchać innych bo można się dowiedzieć że to co dla nas jest oczywiste tak naprawde takie nie jest..
O tym że Polacy nie przyswajali komunizmu wie każdy-im bardziej "zacofana" wieś tym ten współczynnik był wyższy...
U nas w małopolsce gdy weszła armia czer. choć nie było napisów niemieckojęzycznych-bo to nie śląsk(?) rabowano ogolocano wszystko-nie tylko dwory plebanie ale zwykłe chalupy....znam kilka przypadków z mojego powiatu dot. zabicia przez żołnierzy radzieckich cywili w tym kobiet i dzieci..niedowiarków zapraszam-rodziny żyją jeszcze..
Niemcy to okupanci Rosjanie też i pomników już teraz nie powinno być-jednak-CMENTARZE powinny być świadectwem wdzieczności dla tych którzy polegli za tak czy inaczej pojęta wolna Polske.
Polska nade wszystko

KONTAKT SKYPE-bogdan wozniczka
caprimk1
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez akooo » 31 sty 2008, o 22:20

To muszą być dzieci spłodzone po pijaku.

Uważaj na słowa Gelerth!!!!!! :x Jeśli chcecie wiedzieć to moi rodzice sa bardzo tolerancyjni dla gejów i lesbijek!! Czy ja powiedziałem gdzieś że homoseksualistów trzeba wymordowac?? Chodzi mi o to że oni nie powinni manifestować swoich zboczeń i żądać dla nich dodatkowych praw. Dziś są geje a co będzie jutro pedofile?? Ale fakt byłem zbyt ostry sorry. Aha odwalcie się od moich rodziców a ty Gelerth jestes na mojej czarnej liście więc uwazaj ja ci po rodzicach nie jezdze
akooo
phpBB ZBANOWANY

Postprzez R. v Gelerth » 31 sty 2008, o 22:38

Chodzi mi o to że oni nie powinni manifestować swoich zboczeń i żądać dla nich dodatkowych praw. Dziś są geje a co będzie jutro pedofile??

Poziom ludzi pokroju Romana G. i jego przybocznych z MW lub z gazet typu "Szczerbiec", "Madz Dziennik" czy stron pewnych marginalnych grup politycznych istniejących tylko i wyłącznie dlatego, że znajdują takich naiwniaków podchwytujacych ich slogany. Poprostu rodzice nie zaszczepili tobie młody człowieku pewnych wartości albo zrobili to bardzo nieudolnie licząc na wyręczenie ich w tym szkoły, skoro powołujesz się na kościół i wiarę w Boga a sam szemrasz haselkami z wiarą katolicką mającymi niewiele wspólnego (miłosc do bliźniego itp.).

A co do twojej czarnej listy to jestem zaszczycony, że 16-sto letnie dziecię uznało mnie za wroga.
No a teraz dobranoc i idź spać. Rano czeka szkoła.
Nazywam się Saul Tigh. Jestem oficerem kolonialnej floty. Kimkolwiek innym jestem, cokolwiek innego to znaczy, jestem tym kim chce być. I jeśli dziś umrę to umrę tym kim chce być.
Jest taktycznie.
Státní bezpečnost.
R. v Gelerth
Moderator
Moderator

Postprzez Jastreb » 1 lut 2008, o 01:01

Jak offtop to offtop:

Do pederastów nic nie mam, nie lubię tylko tego co robią.
Uważam to za dewiację którą oni niestety propagują jako coś normalnego (przynajmniej niektórzy).

Ale pacyfikowaniu takich osób jestem przeciwny.
Niech sobie kurna żyją w spokoju, tylko niech się zbyt ze swoją dewiacją nie obnoszą.

Zresztą nawet jeśli mnie trochę mierzi, kiedy mi pod Wawelem paradują to dochodzę do wniosku że najlepszym na to lekarstwem będzie totalna ignorancja społeczeństwa.
Dławienie i bojkot tylko wzmagają opór i stymulują kolejne działania.

Moim zdaniem o wiele gorszym elementem (niebezpiecznym) są neofaszyści.
Patriotyzm-OK, sam jestem.
Ale faszyzm, nacjonalizm?
Nigdy w życiu!!!!

Aha Akoo, wiesz że tolerancja to nie jest akceptacja, tylko znoszenie czegoś czego się nie popiera i nie rozumie? (moim zdaniem dość ważna cecha w życiu społecznym).

Może zamiast wnerwiać się na spadek Katolików w unii powinieneś spróbować delikatnie przedstawić np. kolegom walory tej religii?

Ponieważ dyskusja w tym wątku całkowicie odeszła od tematu, zamykam go [Eversmann]
Jastreb
Użytkownicy
Użytkownicy

Poprzednia strona

Powrót do Druga wojna światowa 1939-1945