Następca Scimitara, nowy czołg rozpoznawczy Albionu

Dyskusje poświęcone współczesnym siłom lądowym.

Re: Następca Scimitara, nowy czołg rozpoznawczy Albionu

Postprzez Lumen » 17 mar 2018, o 20:45

daoloth napisał(a):Zamiast marnować wysiłek na ataki osobiste powinieneś skupić się na tym co faktycznie napisałem, a nie co ci się wydaje że napisałem. Potem dobrze by było jakbyś w końcu się douczył w temacie o ktorym się chcesz wypowiadać bo nie wiem w sumie co jest gorsze - dyskusja z osobą która próbuje mi wykazać że 2+2=5, czy dyskusja z osoba która twierdzi że ja powidziałem że 2+2=5.

Ależ to nie był atak osobisty. Niemniej miło iż czujesz wzburzenie - to znak ze nie jesteś zupełnie stracony

Gdzie i kto pisze że '2+2=5" - pytam się grzecznie
Istota problemu jest to że w przypadku arytmetyki sprawa jest jasna - są pewne niepodważalne zasady i prawdy...
Jesteś w stanie powołać się na konkretne dokumenty które jasno wskazują ze twoja hipoteza (nt. całego programu pancernego w UK) jest prawdziwa...
Nie...
Obaj wyrażamy tylko swoje prywatne opinię / oceny. więc proszę nie uzurpować sobie prawa do "prawdy obiektywnej" - mówiąc kto mówi, że "2+2=5", a kto nie lub też podeprzeć ją niepodważalnymi dowodami (czytaj dokumentami )

O.K.?
Lumen
Użytkownicy
Użytkownicy

Re: Następca Scimitara, nowy czołg rozpoznawczy Albionu

Postprzez pio » 17 mar 2018, o 21:21

Lumen napisał(a):Gdzie i kto pisze że '2+2=5" - pytam się grzecznie
Istota problemu jest to że w przypadku arytmetyki sprawa jest jasna - są pewne niepodważalne zasady i prawdy...

Akurat w arytmetyce można udowodnić, że 2+2=5, no ale z tym to już do Kantyny ;)
"Bez zgody ani państwo nie może egzystować, ani rodzina" - Ksenofont
"Honesta fama melior pecunia" - Publiusz Syrus
pio
Moderator
Moderator

Poprzednia strona

Powrót do Wojska lądowe