Pomóżmy sobie z kwitami.

Dyskusje poświęcone współczesnym siłom lądowym.

Pomóżmy sobie z kwitami.

Postprzez nastar » 25 sty 2005, o 11:54

Witam.

Jakiś czas temu nasz kolega HaKaT ogłosił reaktywację strony z materiałami szkoleniowymi do ściągnięcia. Jest ona już dostępna pod adresem http://www.wojskopolskie.prv.pl/ . I w tym miejscu prośba. Przysyłajcie proszę wszelkiego rodzaju dokumentację szkoleniową ze swoich rodzajów wojsk i służb gdyż obecne zbiory opierają się głównie na tematyce "zmecholsko - ogólnowojskowej" Oczywiście należy zwrócić uwagę na wszelkiego rodzaju klauzule tajności (!) . Wszelkie dane osobowe usuwamy w celu uniknięcia zbędnych nieporozumień (często droga i życie danego konspektu bywa zadziwiająca :) Wskazane aby materiały były "spakowane" RAR-em lub ZIP-em
Proszę o zrozumienie w tej materii i wsparcie w/w materiałami. To przyda się nam wszystkim. Sam czynnie wspieram HaKaTa bo w dość dawnej przeszłości bardzo pomogła mi jego "stara" stronka.
Od siebie chciałbym dodać , że warto pomyśleć nad podobnym gromadzeniem wszelakich materiałów dot. jęz. angielskiego (ew. również innych języków) co znacznie ułatwiłoby zdobywanie wiedzy przez ambitnych eksternistów którzy nie mieli tego szczęścia (sic) dostania się na kurs stacjonarny.
Poddaję powyższe pod rozwagę i oczekuję szerokiego odzewu.
Adres e-mail do wysyłania ew. materiałów : [url=mailto:hkt@tlen.pl]hkt@tlen.pl[/url]
Pozdrawiam
\"Never interrupt your enemy when he is making mistake\" Napoleon
nastar
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Poranek » 20 kwi 2005, o 15:31

ja krece ale ja sie takich zeczy naszukałem myslałem ze w necie to nieprzjdzie
internet rulez
jak cos mi sie uda choc cywilem jestem to podesle
POZDRAWIAM
przepraszam za ortografię, dyslektą jestem i papierami okazać się mogę
Poranek