Reparacje dla Żydów.

Dyskusje nie związane z zasadniczą tematyką forum Militarium.

Re: Reparacje dla Żydów.

Postprzez yeti951 » 30 sty 2018, o 19:52

A sobie drwię bo nic innego na takie dictum nie pozostało. Choć to religioznawstwo naprawdę zrobiło na mnie wrażenie. Ja na studiach miałem głównie nudną matmę. ;D ;D
yeti951
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez kompleks moderatora » 30 sty 2018, o 21:14

yeti951 napisał(a):Buduj schron , albo od razu zmykaj do Australii. No ale tam chyba też są Żydzi. .. Nie wiem jak to powiedzieć. Sytuacja bez wyjścia. Po prostu bądź dzielny. Naród to zapamięta.
Jestem pod wrażeniem studiów z religioznawstwa. :))

To dobrze, że jesteś pod wrażeniem. Tedy znasz na pewno osobę Justyna Pranajtisa (litewskiego duchownego), który napisał książkę "Chrześcijanin w Talmudzie". Źle się to dla niego skończyło bo został otruty.
Będziesz mógł wzbogacić swą wiedzę o gojach ignorancie.
"Baba bez bolca dostaje pierdo*ca"
śp. profesor Władysław Bartoszewski
kompleks moderatora
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Razparuk » 31 sty 2018, o 01:58

Razparuk
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Razparuk » 31 sty 2018, o 02:12

No i mówiłem że co jak co ale kwity na taki lobbing u nas są..w pełnej KUROPATWA krasie:
Bierzcie i podziwiajcie o jakie tam historyczne jaczejki idzie gra...ups a może jednak o geszeft w ramach "przemysłu holokaustu"?

https://wpolityce.pl/polityka/379187-uj ... awie-o-ipn
Razparuk
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Sulima » 31 sty 2018, o 22:30

Co afera wokół ustawy o IPN mówi o polityce w Polsce? Wyszła z tego burza, której pioruny – rykoszetem, bo przez amerykański
Departament Stanu – mogą trafić rząd PiS dużo boleśniej niż wszystkie komisje weneckie świata.

http://krytykapolityczna.pl/kraj/ustawa-ipn-gross/

Proszę przeczytać może coś da do myślenia, od dwóch lat kierownictwo naszej polityki zagranicznej jest tak beznadziejnie nieudolne, że można się
zastanawiać, czy na nasz MSZ i rząd w całości, dokonali nalotu jacyś sabotażyści niewiadomego pochodzenia, oto do prowadzonych już od
jakiegoś czasu "wojen" z : Niemcami, Francją, Rosją, Komisją Europejską, postanowiono dołożyć wojnę z Izraelem i Ukrainą, a być może
jako skutek uboczny także z USA, czyli z ostatnią i w zasadzie jedyną redutą na jakiej PiS postanowiła okopać swoją politykę zagraniczną.

A tak poza tym, to ja nie o polityce i pisowskim partactwie tutaj chciałem, tylko po tym co przeczytałem w tym wątku ogarnęła mnie złość
i smutek zarazem... uderz w stół a nożyce się odezwą, albo inaczej, szambo wybiło, cytuję z głowy: "żydowscy właściciele tvn", "Żydzi z NKWD
mordowali Polaków w Katyniu", "przemysł holocaustu" w ogóle negowanie holocaustu.
Wyłażą na świat jakieś stare wydawało się zupełnie wymarłe upiory klinicznego antysemityzmu. I weź człowieku potem miej pretensje do zagranicy,
że mają nas za antysemitów, jak sobie poczytają polskie fora to dowodów mają aż nadto, ręce opadają...
Sulima
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez kompleks moderatora » 31 sty 2018, o 23:01

1. Właścicielem TVN jest Żyd.
2. W NKWD było bardzo dużo Żydów.
3. Nie słyszałem oskarżania Ormian o przemysł "ludobójstwa Ormian". Ciekawe dlaczego.

I co to ma wspólnego z antysemityzmem. Najwyraźniej prawda jest antysemitą.

I nie kłuj mniej w oczy linkami do KUROPATWY (sorki Razparuk za kradzież, ale spodobało mi się :) ) Politycznej.
kompleks moderatora
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Sulima » 1 lut 2018, o 00:05

kompleks moderatora napisał(a):1. Właścicielem TVN jest Żyd.

I co z tego? Gdyby był Polakiem, to by znaczyło, że realizuje jakiś polski interes? czy po prostu robi biznes?

2. W NKWD było bardzo dużo Żydów.

A NKWD stworzył Polak, a Stalin był Gruzinem, a Hitler Austriakiem i co z tego??

3. Nie słyszałem oskarżania Ormian o przemysł "ludobójstwa Ormian". Ciekawe dlaczego.

Może dlatego, że Ormianie nie potrafili i nie mieli warunków aby tak upowszechnić pamięć o swojej zagładzie jak Żydzi.

I co to ma wspólnego z antysemityzmem. Najwyraźniej prawda jest antysemitą.

Ma to wspólnego z antysemityzmem, że żyjemy w pewnych uwarunkowaniach kulturowych, a antysemityzm był częścią europejskiego
życia społecznego przez wieki i promieniuje do dziś jak widać. Żydzi w NKWD, to kalka Żydów zatruwających studnie, mordujących niemowlęta,
itd. itp, żydokomuna, żydomasoneria. Ciekawe swoją drogą dlaczego nikt nie ukuł terminu Rusokomuna, mimo że logika wskazywałaby, że skoro
rewolucja bolszewicka była w Rosji, to najwięcej komunistów musiało być Rosjanami, tylko wszędzie ci Żydzi, czasem to ma się wrażenie, że Żydów
na świecie jest więcej niż Chińczyków. Czy twoim zdaniem to, że w NKWd byli Żydzi tzn. że byli oni przedstawicielami jakiejś żydowskiej
międzynarodówki? Czy to byli po prostu obywatele ZSRR pochodzenia żydowskiego? Czy to że wstąpili do bolszewii wynikało z ich pochodzenia?

I nie kłuj mniej w oczy linkami do KUROPATWY (sorki Razparuk za kradzież, ale spodobało mi się :) ) Politycznej.

Całkiem fajna ta kuropatwa, nic nie poradzę że jak chcesz przeczytać jakąś trzeźwą analizę polityczną, to trzeba się udać w lewicowe,
lub liberalne okolice, bo prawie cały nasz tzw. konserwatyzm zapisał się na służbę do PiS i jest stricte partyjny.
Sulima
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez kompleks moderatora » 1 lut 2018, o 00:34

Sulima napisał(a):
I co z tego? Gdyby był Polakiem, to by znaczyło, że realizuje jakiś polski interes? czy po prostu robi biznes?

Bez wątpienia robi biznes o czym już pisałem.

A NKWD stworzył Polak, a Stalin był Gruzinem, a Hitler Austriakiem i co z tego??

A nic z tego. Tak samo jak nic z tego, że byli Polacy pomagający Niemcom. Nic z tego nie wynika. Najlepiej nie mówmy o tym.

Może dlatego, że Ormianie nie potrafili i nie mieli warunków aby tak upowszechnić pamięć o swojej zagładzie jak Żydzi.

Na pewno dlatego. I właśnie te warunki i "umiejętności" nazywamy przemysłem Holocaustu.

Ma to wspólnego z antysemityzmem, że żyjemy w pewnych uwarunkowaniach kulturowych, a antysemityzm był częścią europejskiego
życia społecznego przez wieki i promieniuje do dziś jak widać. Żydzi w NKWD, to kalka Żydów zatruwających studnie, mordujących niemowlęta,
itd. itp, żydokomuna, żydomasoneria.

Jednym słowem morda w kubeł. O paru wieśniakach podpuszczonych przez Niemców ma ryczeć cały świat. O Żydach w NKWD mordujących Polaków strzałem w potylicę milczeć polskie antysemity!
Ciekawe swoją drogą dlaczego nikt nie ukuł terminu Rusokomuna, mimo że logika wskazywałaby, że skoro
rewolucja bolszewicka była w Rosji, to najwięcej komunistów musiało być Rosjanami, tylko wszędzie ci Żydzi, czasem to ma się wrażenie, że Żydów
na świecie jest więcej niż Chińczyków.

Spytaj się Michnika. Sam się nazwał Żydokomuchem.

Czy twoim zdaniem to, że w NKWd byli Żydzi tzn. że byli oni przedstawicielami jakiejś żydowskiej
międzynarodówki? Czy to byli po prostu obywatele ZSRR pochodzenia żydowskiego? Czy to że wstąpili do bolszewii wynikało z ich pochodzenia?

Czy to, że paru wieśniaków pomogło Niemcom w Jedwabnem w zamordowaniu paru Żydów oznacza, że Polska to kraj kolaborantów Hitlera i antysemitów?

Całkiem fajna ta kuropatwa, nic nie poradzę że jak chcesz przeczytać jakąś trzeźwą analizę polityczną, to trzeba się udać w lewicowe,
lub liberalne okolice,

O0 Po udaniu się w lewicowe lub liberalne okolice pozostaje mi zawsze udać się w okolice sracza, gdyż odruch wymiotny pojawia się u mnie samoistnie.
kompleks moderatora
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Delwin » 1 lut 2018, o 00:45

Żydzi w NKWD, to kalka Żydów zatruwających studnie, mordujących niemowlęta,
itd. itp, żydokomuna, żydomasoneria.

No akurat Żydzi czy raczej ludzie "pochodzenia" żydowskiego byli często nieproporcjonalnie licznie (w stosunku do swojej liczebności w danym społeczeństwie) reprezentowani w partiach komunistycznych. Pochodzenie Marksa czy Lenina dawało temu cenną pożywkę. Dane o "wierchuszce' polskiej bezpieki też dawały poparcie takim tezom.

Dowcip w tym, że zwykle to byli ludzie jacy do swojej żydowskości (w szczególności religijnej) niekoniecznie się przyznawali.
Delwin
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Pismak » 1 lut 2018, o 00:59

Tylko chodzi o coś innego. Z jednej strony mamy wyciąganie nie Polaków którzy współpracowali z Hitlerem (jako konkretnych ludzi) tylko tezę w współwinie Polski i rozdmuchiwaniu tego pseudofakty do rozmiarów kończących się na "to były polskie obozy śmierci i nic tego nie zmieni" w wypowiedziach oficjalnych wysokich rangą polityków izraelskich. Natomiast wskazywanie że Polacy w swojej masie nie tylko nie odstawali od średniej dla okupowanych terytoriów a wręcz było ich stosunkowo niewielu nie wspominając o aktywnym udziale władz miejscowych pod okupacją jak w praktycznie większości krajów w eksterminacji żydów oraz tym że żydzi brali udział w mordowaniu Polaków we współpracy z ZSRR na o wiele większą skalę niż Polacy żydów jest od razu albo ATAKOWANE jako antysemityzm albo sprowadzane do poziomu "to nie prawda bo te mordy to było nic i ci mordercy nijak się mają do dzisiejszych żydów i Izraela. Skoro nijak się mają to raz- nie my wyciągamy te sprawy i rozdmuchu-jemy a dwa skoro nijak się mają to chyba nie ma sprawy i sprawy Polaków współpracujących z Hitlerem nijak się mają do dzisiejszych Polaków i Polski tylko pozostaje przeprosić na kolanach Polaków za ten przemysł oszczerstw, zdymisjonować polityków odpowiedzialnych za publiczne szkalowanie Polski i już! Można wracać do normalizacji stosunków.

Rozdmuchu-jemy napisałem tak bo mi wykropkowało jak napisałem razem.
Pismak
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez rogacz1988 » 1 lut 2018, o 01:10

"Zamiana Niemców w nazistów to lata 60-te. Długo przed Grossem. "14 marca 1960 roku w hotelu Waldorff Astoria w Nowym Jorku doszło do historycznego spotkania. Na zaproszenie Ben Guriona, ówczesnego premiera Izraela, przybył kanclerz Niemiec Konrad Adenauer. Jak pisze niemiecki autor Rolf Vogel w swojej książce „Deutschland Weg nach Izrael”, Ben Gurion zakomunikował Adenauerowi, że skoro „dzisiejsze Niemcy nie są Niemcami wczorajszymi”, to w żydowskiej modlitwie za ofiary niemieckiego ludobójstwa w czasie II wojny światowej, słowo Niemcy zostanie zastąpione słowem naziści.

A że historia nie znosi próżni i Niemcy wypłacili się za wojnę trzeba było znaleźć inną skarbonkę a najlepiej ją wymyślić. Polska nadawała się do tego idealnie. Wewnętrzni żydzi zwłaszcza MSZ od Geremka dbali aby nie robić nic żeby Polska nie protestowała wobec szkalowania za granicami. I teraz mamy owoce. Izrael ma zamiar oprotestować także ustawę reprywatyzacyjną. Boją się że ucieknie im szansa na kolejny skok na kasę w RP.

Teraz pytanie jak kaczor rozegra tę partie. Ile zapłaci, bo zapłacić musi. I powiedzmy szczerze to nie ta sama liga co pedały z UE, ale światowi wyjadacze którzy wycyckali Niemcy, zmusili Szwajcarię do wypłaty haraczu. Sami jednocześnie pozostając czyści jak pościel kaznodziei, mimo że wspierali finansowo Hitlera, wydawali i mordowali swoich na potęg."

Ciekawy komentarz.

Odnośnie końcówki chodzi o Rothschildów.
Plus artykuł z tym fragmentem książki: https://wpolityce.pl/historia/378981-ja ... nika-sieci

Podsumowując zapłacić zapłacimy, pytanie tylko ile.
rogacz1988
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez mamałyga » 1 lut 2018, o 04:52

Sulima napisał(a):Czy twoim zdaniem to, że w NKWd byli Żydzi tzn. że byli oni przedstawicielami jakiejś żydowskiej

Niektóre z tez stawianych w tej dyskusji przez obóz ekhm patriotyczny są rozbrajające, owszem, ale ten fragment jest jednak niezwykle istotny i wrażliwy. Właściwie z grubsza to
co chciałem napisać ja napisał poniżej już kompleks moderatora, niemniej pozwolę sobie wrócić do tego wątku i tego co z niego wynika.
Jest na gruncie logicznym i formalnym nie do obrony postawa w której z niewątpliwie wstrząsających epizodów okazjonalnego uczestnictwa Polaków w mordach na ludności żydowskiej wyciąga się
daleko posunięte wnioski o charakterze generalnym, ogólnym, a jednocześnie apeluje się by tego nie czynić w odniesieniu do aktów przemocy skierowanych w stronę przeciwną.
Skoro liczne są przykłady na współudział Polaków a aktach antyżydowskich w czasie okupacji oraz liczne są epizody udziału Żydów w komunistycznym aparacie opresji wymierzonym w społeczeństwo
i państwo polskie to należy obie te sprawy oceniać taką samą miarą. Albo winne są oba społeczeństwa albo winne są jednostki wywodzące się z obu społeczeństw.
Nie znam powodu dla którego można by te 2 sytuacje mierzyć inną miarą.
mamałyga
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Razparuk » 1 lut 2018, o 06:17

Antysemitą nie jest ten kto nie lubi żydów tylko ten kogo oni nie lubią....
Wszystko jasne? :)
Razparuk
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Manga » 1 lut 2018, o 06:43

Jaka piękna katastrofa. USA grozi nam cofnięciem partnerstwa i to w sytuacji gdy jej sojusz z Turcją praktycznie nie istnieje. Niech Trump podpisze ustawę o roszczeniach a Izrael rozpocznie kampanie o grabieży mienia żydowskiego przez Polaków. Departament Stanu dopiero wtedy zacznie grozić nam cofnięciem partnerstwa. Dlatego tak groźne było uwieszenie się u klamki w USA. Powiązanie na sztywno interesów z USA do czego dążył za wszelką cenę Macierewicz i jego klika. Polska musi szukać innych strategicznych partnerów aby balansować sytuację strategiczną bo jak widać USA traktuje Polskę jako skarbonkę dla żydów.
Manga
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Razparuk » 1 lut 2018, o 07:11

To na teraz jest pitolenie...jak zaczną naciskać a nie pisać oświadczenia to się zobaczy. Zresztą jak nacisną za mocno to cóż...albo pękniemy albo polubimy ruski gaz.
Na teraz 0 katastrofy. Celem jest reprywatyzacja i tam trzeba szukać wyników gry...
Razparuk
Użytkownicy
Użytkownicy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kantyna / Offtopic