Reparacje dla Żydów.

Dyskusje nie związane z zasadniczą tematyką forum Militarium.

Re: Reparacje dla Żydów.

Postprzez yeti951 » 28 sty 2018, o 15:13

Za określenie Polacy. Możesz powiedzieć że wydał iksiński albo igrekowski. Ustawa sprowadza holocaust do pojedyńczych przypadków. A to nieprawda. Określenie Polacy wydawali Żydów jest w jej świetle zabronione. A wszyscy wiedzą że Polacy Żydów wydawali..
yeti951
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Razparuk » 28 sty 2018, o 15:19

yeti951 napisał(a):Za określenie Polacy. Możesz powiedzieć że wydał iksiński albo igrekowski. Ustawa sprowadza holocaust do pojedyńczych przypadków. A to nieprawda. Określenie Polacy wydawali Żydów jest w jej świetle zabronione. A wszyscy wiedzą że Polacy Żydów wydawali..

Możemy się przerzucać argumentami ale wyjaśnijmy sobie jedno: Holokaust w pojeciu żydowskim nie miał miejsca...ludobójstwo ludności żydowskiej tak ale samo słowo holokaust jest juz narzuconą żydowską narracją i jaczejką..pewnie nawet o tym ludzie nie wiedzą. Od tego właśnie się zaczęło bo wymawiajac to słowo w oczach żyda umacniasz przekonanie że są narodem wybranym poprzez wizje proroków...
Doczytaj projekt ustawy...i przemyśl...
Razparuk
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez yeti951 » 28 sty 2018, o 15:27

To jest nieistotne co sobie Żydzi myślą , co zostało wymyślone a co jest tylko ich imaginacją. Faktem jest że wskutek idiotycznej polityki i beznadziejnego MSZ ponieśliśmy gigantyczne wizerunkowe straty ( premier Izraela piszący na TT że Polacy wspomagali holokaust). I faktem jest że narobilśmy bagna jednocześnie w stosunkach z dwoma państwami - Ukraina przecież jeszcze. To jest wyczyn niebywały. A potem będzie płacz że nas nigdzie nie lubią. Ręce opadają.
yeti951
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Razparuk » 28 sty 2018, o 15:43

yeti951 napisał(a):To jest nieistotne co sobie Żydzi myślą , co zostało wymyślone a co jest tylko ich imaginacją. Faktem jest że wskutek idiotycznej polityki i beznadziejnego MSZ ponieśliśmy gigantyczne wizerunkowe straty ( premier Izraela piszący na TT że Polacy wspomagali holokaust). I faktem jest że narobilśmy bagna jednocześnie w stosunkach z dwoma państwami - Ukraina przecież jeszcze. To jest wyczyn niebywały. A potem będzie płacz że nas nigdzie nie lubią. Ręce opadają.

Upainą to się przejmuję../care
Całość to składowa słabości naszej "polityki historycznej",polityki żydów i ich interesów oraz działań Niemiec i Rosji...w różnych konfiguracjach,natężeniu itd ale tak to wyglada. Premier Izraela poleciał po bandzie i pewnie teraz mysli jak się z tego wycofac ale juz za późno,maski opadły. tego się juz nie "odzobaczy"...

https://www.youtube.com/watch?v=uUNnlWA8FG8

Pozamiatane.
Razparuk
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez kompleks moderatora » 28 sty 2018, o 16:26

A potem będzie płacz że nas nigdzie nie lubią.

To chyba ty będziesz płakał. Mi tam niczyja miłość nie jest potrzebna. Zwłaszcza państwa okupującego Palestynę albo tego śmiesznego tworu/parapaństwa Ukrainy.
kompleks moderatora
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Razparuk » 28 sty 2018, o 16:51

Cóż trzeba się szykować na trochę trudniejszy czas a nasze władze..może po wyborach jak już zmienimy dobrą zmianę do szukania szybko potężnych sojuszników i technologii do "broni odpowiedzi"...

https://www.facebook.com/1pan.nikt1/pos ... 4511365369

Prorok ja Wam mówię...
Razparuk
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez yeti951 » 28 sty 2018, o 18:40

kompleks moderatora napisał(a):
A potem będzie płacz że nas nigdzie nie lubią.

To chyba ty będziesz płakał. Mi tam niczyja miłość nie jest potrzebna. Zwłaszcza państwa okupującego Palestynę albo tego śmiesznego tworu/parapaństwa Ukrainy.

;D ;D ;D Rozumiem, że gdyby Izrael nie darł kotów z Arabami to byś ich bardziej lubił ? Arabów też nie lubisz bo pisałeś o nich " motłoch". Rozumiem że lubisz Rosjan. Mają podobne zdanie o Ukrainie. Dość specyficzne. Kiedyś takie samo mieli o Polsce.
yeti951
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez kompleks moderatora » 28 sty 2018, o 20:18

yeti951 napisał(a): ;D ;D ;D Rozumiem, że gdyby Izrael nie darł kotów z Arabami to byś ich bardziej lubił ? Arabów też nie lubisz bo pisałeś o nich " motłoch". Rozumiem że lubisz Rosjan. Mają podobne zdanie o Ukrainie. Dość specyficzne. Kiedyś takie samo mieli o Polsce.

Jesteś doskonałym przykładem działania polskiej dyplomacji od X leci.

Ja sobie mogę lubić kogo chcę albo nie lubić kogo chcę.
Mój rząd nie ma kogoś lubić a kogoś nie lubić. Mój rząd ma patrzeć na to:
- CO SIĘ OPŁACA?
- Z KIM MOŻNA TEN DEAL ZROBIĆ BEZ PATRZENIA CZY INNI NA TYM STRACĄ CZY NIE?
- KIEDY TO MOŻNA ZROBIĆ?
- W JAKI SPOSÓB?

Jeśli opłaca kupić tanio ropę od Arabów to kupujemy tanio ropę od Arabów, jednocześnie nie dając ani złotówki ani żadnej zgody na ich meczety w kraju. Jeśli od Iranu to od Iranu. I morda w kubeł o irańskim programie jądrowym bo w zamian możemy dostać dobre kontrakty od Persów. Jeśli z Chinami to grzecznie mówimy Amerykanom "Not your business" i robimy szlak jedwabny ze Chińczykami. Jeśli coś możemy zrobić razem z Rosją to nie patrzymy się na Ukraińców tylko robimy biznesy z Rosją.
Ile jeszcze to można tłumaczyć?
Na prawdę jak jakiś tam Amerykanin czy Żyd albo Niemiec powie, że nie lubi Polski to się schylisz, żeby poczuł się lepiej a ty wyleczysz swój kompleks nielubianego?
kompleks moderatora
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Pismak » 28 sty 2018, o 21:28

Tzw syndrom ofiary (losu). Oni naprawdę wierzą że wielcy politycy jak Churchill, Reagan czy Stalin (czy milion innych) osiągnęli to co osiągnęli stosując strategię "kogo lubię i szanuję rzucę mu się pod nogi" :D Skąd się biorą w ogóle te stada baranów uważające że w polityce ktokolwiek dzieli ludzi i sprawy na "lubię- nie lubię". GB nie ma wiecznych przyjaciół, GB ma wieczne interesy- i to jest najkrótsza wykładnia (i najlepsza) dla każdego miejsca na Ziemi i każdych czasów. A narracja o lubi nie lubi to świetny młotek na wszelkich tumanów i nieudaczników którzy dają się złapać na tego typu lep. Saddam był lubi, nie lubi przez dziesiątki lat, Kaddafi był nie lubi, nagle stał się lubi a później miał wypadek z "dziwnym trafem nagle nie lubi". Zły Iran był nie lubi aż nagle ten sam Iran jest mocno lubi w całej Europie. Tylko słabi prowadzą politykę "lubi" co papa każe lubić. A jak się doktrynalnie robi dobrze każdemu kto się krzywo spojrzy coby przypadkiem nie był zły to samemu się skazuje na właśnie tą ligę słabeuszy i nieudaczników wyśmiewanych i wykorzystywanych do dojenia w polityce i gospodarce.
Pismak
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez kompleks moderatora » 28 sty 2018, o 21:58

Skąd się biorą w ogóle te stada baranów uważające że w polityce ktokolwiek dzieli ludzi i sprawy na "lubię- nie lubię".

Z przedszkola. Jaźń (umysł to chyba za mocne słowo) takich ekspertów jest na poziomie 4 letniego dziecka śpiewającego taką piosenkę:

Mam chusteczkę haftowaną
Co ma cztery rogi
Kogo kocham, kogo lubię
Rzucę mu pod nogi
Tej nie kocham
Tej nie lubię
Tej nie pocałuję
A chusteczkę haftowaną Tobie podaruję
kompleks moderatora
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Razparuk » 28 sty 2018, o 22:20

kompleks moderatora napisał(a):
Skąd się biorą w ogóle te stada baranów uważające że w polityce ktokolwiek dzieli ludzi i sprawy na "lubię- nie lubię".

Z przedszkola. Jaźń (umysł to chyba za mocne słowo) takich ekspertów jest na poziomie 4 letniego dziecka śpiewającego taką piosenkę:

Mam chusteczkę haftowaną
Co ma cztery rogi
Kogo kocham, kogo lubię
Rzucę mu pod nogi
Tej nie kocham
Tej nie lubię
Tej nie pocałuję
A chusteczkę haftowaną Tobie podaruję

Okrutny Ty... :))
Razparuk
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez krzy65siek » 28 sty 2018, o 22:35

A jednak nie jest bez znaczenia czy się kogoś lubi czy nie. Nie tylko w polityce zagranicznej, ale też w biznesie. Tak po prostu, z tymi których się lubi robi się interesy lepiej i szybciej.

To nie jest najważniejsze, ale jest ważne. Pytanie co uzyskujemy pogarszając interesy z Izraelem? Bo ja naprawdę nie do końca łapię. Wydawało mi się do tej pory, że zależy nam na niezłych relacjach z nimi.

Pozdrawiam
Krzysiek
krzy65siek
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Razparuk » 28 sty 2018, o 22:42

krzy65siek napisał(a):A jednak nie jest bez znaczenia czy się kogoś lubi czy nie. Nie tylko w polityce zagranicznej, ale też w biznesie. Tak po prostu, z tymi których się lubi robi się interesy lepiej i szybciej.

To nie jest najważniejsze, ale jest ważne. Pytanie co uzyskujemy pogarszając interesy z Izraelem? Bo ja naprawdę nie do końca łapię. Wydawało mi się do tej pory, że zależy nam na niezłych relacjach z nimi.

Pozdrawiam
Krzysiek

Znaczy w imię utrzymania "dobrych stosunków" mamy zgodzić się już OFICJALNIE na przypięcie łatki współwinnych ludobójstwa żydów? No to faktycznie sympatia budowana na dobrych podstawach...potem tylko kto zapłaci tym krętaczom odszkodowania bo o to idzie gra a nie o jakieś głupie wyrazy w pogardzanym przez nich polin.
:)
Brutalne lecz prawdziwe.
Razparuk
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez krzy65siek » 28 sty 2018, o 23:10

Ja bym się zastanowił skąd taka nagła awantura i komu się to opłaca.
I wychodzi mi jak nic, że najbardziej to się opłaca Lockheedowi Martinowi, który jeszcze przed chwilą miał coraz mniejsze szanse na Homara, a teraz magicznie ma jakby większe. No i Rosji oczywiście, bo może zaraz okaże się, że Polakom skończy się kasa i kupią Homara, ale drogo....

Pozdrawiam
Krzysiek
krzy65siek
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Razparuk » 28 sty 2018, o 23:28

krzy65siek napisał(a):Ja bym się zastanowił skąd taka nagła awantura i komu się to opłaca.
I wychodzi mi jak nic, że najbardziej to się opłaca Lockheedowi Martinowi, który jeszcze przed chwilą miał coraz mniejsze szanse na Homara, a teraz magicznie ma jakby większe. No i Rosji oczywiście, bo może zaraz okaże się, że Polakom skończy się kasa i kupią Homara, ale drogo....

Pozdrawiam
Krzysiek

Homara to lobby hien holocaustowych z NY to zjadaja na przystawke, nie mówmy o drobnych. Kasa to próba rozbójniczego wymuszenia na Polsce "odszkodowań"...
Nie ma co się spinać Panie Krzysztofie, za max 2 tygodnie wszystko będzie jasne. teorii tyle ale ja sie trzymam że chodzi o kasę...poza tym Izrael miał juz kosę z USA o naszą Wisłe i akurat Homar to naprawdę za małą kasa aby się gangsterzy pokłócili. Polin ma płącić bo współuczestniczył w ludobójstwie żydów...taki jest wektor. Przyspieszono bo idą 2 ustawy które to strasznie utrudnia....
Nastepna rzecz to rozgrywki w samym Izraelu pomiędzy politykami i frakcjami w ich służbach...bo przecież nikt nie wierzy że Sowa&Przyjaciele to główna miejscówka nagrań...bo nim była KPRM..a tam juz podawacze zupy wjazdu nie mieli. PO został obalony przez wojskówkę USA i Izraela...:)
Frakcje jednak sie żrą a i sytuacja w USA/Europie się zmieniła...kto wie co jest w grze.
Razparuk
Użytkownicy
Użytkownicy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kantyna / Offtopic