Leady WP,Interii,Onetu po wygraniu władzy przez PIS.

Dyskusje nie związane z zasadniczą tematyką forum Militarium.

Re: Leady WP,Interii,Onetu po wygraniu władzy przez PIS.

Postprzez yeti951 » 16 lis 2017, o 20:44

O tym że nikt nikogo nie wsadzi to ja już napisałem. Ale gdyby Jarek mógł zanihilować Donka i vice versa to by się to stało. Od spiskowych teorii jest AM, nomen omen jako minister wojny, patron tego forum. Nie baw się w ministra.
yeti951
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez obiekt172 » 16 lis 2017, o 20:48

Ja? Co najwyżej w ministrę ;)
Ja tylko tłumacze Ci podstawową zasadę "demokracji w zachodnim stylu"*

*wariant na kraje dawnego bloku komunistycznego
obiekt172
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez yeti951 » 16 lis 2017, o 20:53

He, dobra niech ci będzie. Ja obstaję przy swoim.
yeti951
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez kompleks moderatora » 16 lis 2017, o 22:23

obiekt172 napisał(a):Widać ile warte dyplomy z fabryk dyplomów

Po cóż ta tyrada?!

Zrozum tu nikt nikogo nie wsadzi do pierdla - Jarek jest potrzebny Grzesiowi (czy Donkowi) i odwrotnie.

Wsadziliby Grzesia i co dalej?

Właśnie...
Masz zero wyczucia polityki...

To samo chciałem napisać jak przeczytałem te wypociny człowieka śniegu.

PiS bez PO nie ma racji bytu. Tak by wsadzili Donka jak dochodzą do prawdy o Smoleńsku. Czyli do wyborów.

A propos dyplomów to czytałem ciekawy artykuł dzisiaj, że obecna matura to poziom V klasy podstawowej z PRL. Także nie ma co się nad yeti znęcać.
"Baba bez bolca dostaje pierdo*ca"
śp. profesor Władysław Bartoszewski
kompleks moderatora
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez yeti951 » 17 lis 2017, o 06:19

Ja pisałem porządną maturę w PRL. A jedyne o co mi chodzi to o to że poziom nienawiści pomiędzy politykami przekroczył granicę politycznej kalkulacji.
yeti951
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez kompleks moderatora » 17 lis 2017, o 20:59

Dobrze się bawią, nie? A stonka skacze sobie do gardeł.
kompleks moderatora
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez szamot » 30 sty 2018, o 00:37

Zauważcie ,że na żadnym portalu nie ma wypowiedzi opozycji na temat izraela. Czekają aż jakiś sebix powie coś na żydów publicznie i się zacznie jazda na rząd. 100 % klawisze w GW się grzeją
Ale na WP https://wiadomosci.wp.pl/zamknijcie-mor ... 704531073a , zawsze myślałem ,że skoro to polski portal to jest k...a normalny , a tu od kilku lat to są tam najbardziej antypolskie artykuły.Nie chodzi o te zamknijcie mordy tylko o całokształt.Dużo pisać a dziś myślę ,trochę,...I jeszcze https://wiadomosci.wp.pl/komisja-ds-wol ... 592523905a cieszą się z porażki? pis.
szamot
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez kompleks moderatora » 30 sty 2018, o 07:39

Taaa. Wałkowanie do pożygu sprawy tego himalaisty. O 447 cisza jak makiem zasiał.
Jeśli chodzi o poczynania żydowskiej gazety dla polin to śledzę od paru dni dość dokładnie i w sume zero zaskoczenia.
kompleks moderatora
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Manga » 30 sty 2018, o 08:27

Od kiedy Machała zaczął zarządzać w wp.pl to zrobił się desant pismaków z "natemat" na ten portal.

Mnie to też irytuje ten temat z himalaistą. Tydzień bicia piany z nagłówkami na czerwono. PSL i Nowoczerska wysłały projekt o aborcji więc będziemy mieli nowy/stary do "dyskusji" dla mediów wszelakiego nurtu.
Manga
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez szamot » 30 sty 2018, o 09:20

Ciszej nad tą trumną.Felietoniści prześcigają się w pisaniu artykułów o górach grzmiąc ,że normalni ludzie nie mają się prawa wypowiadać ,a sami jako "autorytety moralne" mogą mieszać z błotem każdego. EOT
No i się zaczęło wiadomosci.onet.pl/swiat/new-york-times-polska-probuje-pisac-historie-od-nowa-tak-jak-zsrr/spgt99t, niektórzy Polacy pomagali Żydom, ale Polacy jako ogól ,bezpośrednio lub pośrednio są współodpowiedzialni za obozy , prawie Ż, ale prawie czyni różnicę.Część Żydów zabili naziści, ale teraz najważniejsze jest jaką część zabili Polacy.Niemcy już odpokutowali, teraz tylko odbudowane dzielnice żydowskie ( Z gruzu) muszą wrócić do Panów.Ale jednak Polska przegrała wojne o internethttps://wiadomosci.wp.pl/polska ... 759060097a ,jak pomyśle ,że takie grafiki będą oglądać moje dzieci to już wiem że za 100 Holokaust będą odpowiedzialni Polacy.Przez 25 lat sami pomagaliśmy niemcom w takim relatywizowaniu sprawy.
PS
Następny widzący w Marszu Niepodległości marsz antysemicki i rasistowski.http://fakty.interia.pl/opinie/majchere ... 2515728.Ci ludzie chyba nie pamiętają o stosunku elit żydowskich do Polski po rewolucji w Rosji,o tym kto ich przyjął gdy organizowano pogromy w całej Europie.Dziadek mojego kumpla dostał medal Sprawiedliwego, razem z ojcem ukrywali rodzinę żydowską przez dwa lata,gdy o tym mówi to nie ukrywali żydów tylko ludzi,nie żałuje, ale ma inny stosunek do żydostwa obecnie po swoich doświadczeniach powojennych.
EDYTOR STRASZNIE MIESZA PODCZAS PIASANIA
szamot
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez szamot » 30 sty 2018, o 11:48

Next one https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onec ... ni/8vxtsmp ,nie rozumiem jak wykształcony człowiek,inteligentny,raczej bardzo, miałby ograniczać prawa swojego myślenia,jeden doktor ,drugi profesor mają swoje polityczne upodobania ale czy to ich pcha ku samodestrukcii? Tak jak z sędziami,mamy się złapać na to że grupa 100 inteligentnych osób wykonuje polecenia kota prezesa? Bo co ? Bo czemu? Wiem, że nasi niemieccy przyjaciele,którzy próbują się podzielić z nami( co się im udaje) odpowiedzialnością za wymordowanie Żydów ( ciekawe kto morduje Palestyżczyków?) dali się omamić Hitlerowi , lecz u nas jest inaczej.Ubiorę myśli w słowa póniej...
szamot
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Sulima » 31 sty 2018, o 21:49

Ja też nie mam pojęcie w jaki sposób inteligentny człowiek może w ogóle brać pod uwagę, że przykładowo prezes sądu mianowany bezpośrednio przez
ministra może być od tego ministra w jakikolwiek sposób zależny, że może ulegać nazwijmy to delikatnie "sugestiom".
Albo jak można domniemywać, że nowy KRS wybrany przez sejm, czyli przez pis, może być w jakikolwiek sposób zależny od partii, albo że nowy
sędzia wybrany do TK, który jeszcze chwile temu był członkiem pis, w jakikolwiek sposób może ulegać sugestiom partii, inteligentny człowiek w żaden
sposób nie może tak myśleć. Natomiast inteligentny człowiek nie może nie widzieć, że sądy takie jakie teraz mamy to siedlisko zła i patologii,
a sędziowie ci z przed pisowkich reform to złodzieje i komuniści.

Dobra rada ode mnie dla Ciebie szamotku jest taka, żebyś nie czytał niewłaściwych mediów, masz pod dostatkiem tych gdzie jest sama
"prawda", czyli: tvp, wpolityce, GP, sieci, radio maryja itd, lista jest na prawdę długą, a tej reszty nie tykaj, trzymaj tylko kciuki żeby
"repolonizacja" i "dekoncentracja" zostały przeprowadzone, a wtedy wszędzie zapanuje "prawdziwa" wolność słowa i "prawdziwa" demokracja,
tak jak Prezes rzecze.
Sulima
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez kompleks moderatora » 31 sty 2018, o 23:08

A przepraszam czym się różni Radio Maryja od TVN jeśli chodzi o "prawdziwość" przekazu i "bezstronność"?
Jeśli uważasz, że czymś się różni to mogę Ci pogratulować gładkości doskonałej kory mózgowej.
kompleks moderatora
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Sulima » 31 sty 2018, o 23:26

Różni się tym, że dostęp do programów w tvn mają różne strony życia politycznego, a do radia maryja zapraszani są tylko wybrańcy.
Jak tego nie widzisz tzn, że do wygładzenie własnych fałd mózgowych użyłeś najwyższej jakości gładzi szpachlowej.
Sulima
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez kompleks moderatora » 31 sty 2018, o 23:37

Nie mam szans widzieć. Nie oglądam ani Radia Maryja ani TVNu.
Zapraszanie dwóch stron w żaden sposób nie wpływa na prawdziwość serwowanych tam informacji.
kompleks moderatora
Użytkownicy
Użytkownicy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kantyna / Offtopic