Seba Lives Matter czyli Ełki i multikulti.

Dyskusje nie związane z zasadniczą tematyką forum Militarium.

Re: Seba Lives Matter czyli Ełki i multikulti.

Postprzez Darth Stalin » 4 sty 2017, o 19:13

gxf1d napisał(a):
Badluck13 napisał(a):com. Myślałem, że każdy debil jest w stanie sobie wyobrazić konsekwencje ze wzniecenia pożaru w budynku mieszkalnym. Widać się myliłem.

No ale co tam, w końcu jestem oszołomem przejmującym się "wybitą szybą" :o

Jakie konsekwencje? Spalona kamienica to jakieś wielkie konsekwencje? Kolega musi zobaczyć zdjęcia z Allepo wtedy może dotrze że poświęcenie jednej kamienicy w celu zniechęcenia imigrantów to dobry geszef! Jesteście na forum militarnym więc byle bzdury nie powinny wzruszać waszego serduszka.

No to poświęć swoją. Najlepiej z tobą samym w środku.
Darth Stalin
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez gxf1d » 4 sty 2017, o 21:25

Darth Stalin napisał(a):
gxf1d napisał(a):
Badluck13 napisał(a):com. Myślałem, że każdy debil jest w stanie sobie wyobrazić konsekwencje ze wzniecenia pożaru w budynku mieszkalnym. Widać się myliłem.

No ale co tam, w końcu jestem oszołomem przejmującym się "wybitą szybą" :o

Jakie konsekwencje? Spalona kamienica to jakieś wielkie konsekwencje? Kolega musi zobaczyć zdjęcia z Allepo wtedy może dotrze że poświęcenie jednej kamienicy w celu zniechęcenia imigrantów to dobry geszef! Jesteście na forum militarnym więc byle bzdury nie powinny wzruszać waszego serduszka.

No to poświęć swoją. Najlepiej z tobą samym w środku.

Kolejne prowokacje nie będą tolerowane/ Dawo.
gxf1d
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Pismak » 4 sty 2017, o 22:25

http://www.telegraph.co.uk/news/2017/01 ... overnment/ To tak gwoli wbicia co niektórym we łby jak wygląda rzeczywista rzeczywistość tam gdzie przyjezdnym wydaje się że ich "normy" są obowiązujące a normy tubylców skrzętnie się tapetuje jednostkowymi wybrykami "chuliganów" stawiając znak równości. Obym nie doczekał tego w Polsce.
Pismak
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez mamałyga » 5 sty 2017, o 00:34

duszek napisał(a):I tutaj się właśnie srogo MYLISZ.
W świetle wydarzeń z ostatniego roku ba ostatniego miesiąca pochodzenie sprawców ma znaczenie.

Ale dlaczego to ma takie znaczenie? Sugerujesz , że ta akcja pod kebabem to był zamach czy jak?

duszek napisał(a):To co opisuje rpg7
rpg7 napisał(a):No i wolne, liberalne media zaczęły robić to co bardzo często robią w podobnych sytuacjach w państwach zachodnich-rozmywać odpowiedzialność. Najpierw propagowano wersję, że zabity rzucił petardę do lokalu, później z ofiary zaczęto robić kryminalistę, teraz dorabia się historie o rasizmie, jakaś lewicowa organizacja chce zorganizować w Ełku marsz solidarności z napadniętymi, broniącymi życia i mienia imigrantami i tak dalej...Zaraz się zaczną: apele, marsze solidarności z uchodźcami itp... Już teraz na fb, onetach ludzie wypisują takie farmazony że nie wiadomo czy nie są na lekach-w stylu zabili w obronie własnej.

To jest właśnie otwieranie Okna Overtona i to na jedną z najobrzydliwszych spraw czyli morderstwo.
To jest kwestia wartości czy wartościujemy życie naszych rodaków czy wszystkich traktujemy tak samo.
Jeśli wzorem tego co opisuje rpg7 będziemy pobłażać tak sprawcy jak i wadze popełnionego czynu, bo zabity był według was "mniej wartościowy" nie będziemy musieli długo czekać na zabicie "pełnowartościowego" Polaka, wtedy jednak na wysłanie sygnału będzie już za późno.
Widać to w zachodniej Europie gdzie traktowano ostatnią falę imigracji w uprzywilejowany sposób.
Ciekawi mnie co powiedziały by Nieszczęścia jedno z drugim gdyby ten Polski bezdomny żul podpalony w Berlinie przez turecką gówniarzerię spalił się żywcem...i nie nie chodzi mi o ich pełne mądrości pouczania "są winni więc muszą być ukarani", chodzi mi o ich opinię gdy niemiecki sąd potraktuje ich ulgowo i z racji młodego wieku i pochodzenia przydzieli kuratora. Czy usłyszę coś ponad "ich kraj wiec ich prawo" śmiem wontpić...

Dlatego denerwuje fakt że ktoś w ogóle śmie wartościować ten czyn, że może mieć tak nasrane do łba jednocześnie mając siebie za praworządnego, mądrego, uczciwego i lepszego od innych...

Cały ten wątek (jeszcze w innym dziale) wziął się z nerwowej reakcji na refleksję jednego z użytkowników na temat tłumku, który po zabójstwie urządził uliczne burdy. I broniąc cnoty rodaczek oraz polskości
spowodował istotne straty wśród rabatek miejskich a także wywołał szeroki uśmiech na twarzy szklarza.
Całe to użalanie się nad retoryką liberalnych (czyli jakich w sumie?) mediów pojawiło się potem. I o ile części mediów i w ogólności części środowisk opiniotwórczych w kraju można mieć naprawdę wiele do zarzucenia to doprawdy
ubawia mnie setnie ten podziw i respekt dla bandy koleżków robiących dym na ulicy. Normalnie Panowie za chwilę powiecie , że Seby skrzyknęły VIII krucjatę i już za chwilę, gdy przedrą się przez kordon policyjny gotowi maszerować
w glorii i w chale ku wszechświatowej rekonkwiście.
I powiedz mi duszek kto tu wartościuje? Ja, wraz z częścią piszących tutaj, właśnie uważamy, że tu nie ma miejsca na wartościowanie. Jest zabójstwo - ma być kara. Koniec. To w obozie którego w tej kłótni częścią
jesteś Ty pojawiają się głosy wzywające do wartościowania. Ten nie jest nasz więc ma mieć gorzej jak zrobił X. Gdy X zrobi nasz to pół biedy. Przecież to powrót do plemienności w afrykańskim wydaniu.

gxf1d napisał(a):Jakie konsekwencje? Spalona kamienica to jakieś wielkie konsekwencje? Kolega musi zobaczyć zdjęcia z Allepo wtedy może dotrze że poświęcenie jednej kamienicy w celu zniechęcenia imigrantów to dobry geszef! .

Może najlepiej zobaczyć zdjęcia Hiroszimy. Albo jeszcze lepiej - zdjęcia Sodomy!
A tak na serio. Proponuję na początek zaszafować własnym poświęceniem. Jak to już powyżej ci zasugerowano.
mamałyga
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez rpg7 » 5 sty 2017, o 08:09

mamałyga napisał(a):To w obozie którego w tej kłótni częścią
jesteś Ty pojawiają się głosy wzywające do wartościowania. Ten nie jest nasz więc ma mieć gorzej jak zrobił X. Gdy X zrobi nasz to pół biedy. Przecież to powrót do plemienności w afrykańskim wydaniu.
Każdy pisze za siebie, to nie zawody grupowe. W "Twoim obozie" robili sobie c..j jak gdyby normalna była śmierć na ulicy za puszkę coli. Jeżeli ktoś w bandzie atakuje i nożuje za "puszkę coli" albo był wkurzony bo jakieś pijaczki 2 godziny wcześniej ich obrażały to ma cechy socjopatyczne i następnym razem może zaatakować bo "się źle spojrzałeś", co w sumie też mogło być powodem -a nie cola, bo jak na razie nie pokazano monitoringu. Koniec kropka. Niestety kulturze pewnych ludów używanie noża i noszenie go przy sobie jest popularniejsze niż w kulturze nawet polskich dresów z klatek schodowych. Statystyk nie mam, kto nie wierzy niech sprawdzi empirycznie.
rpg7
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Morfeusz » 5 sty 2017, o 10:49

Wieść gminna niesie, że w Ełku od jakiegoś czasu (miesięcy raczej niż tygodni) "prawdziwi Polacy" prowadzili małą wojenkę podjazdową pt. "nie chcemy kebabów" - szczegółów nie znam, ale można się domyślać (kamienie, mazanie gównem, drobne kradzieże itp). No i w końcu puściły nerwy - niestety ale bliskowschodni są znani z wybuchowego temperamentu (nie nie pochwalam tego, stwierdzam tylko fakt). I niekoniecznie sam denat był uczestnikiem ww. wojenki - mógł po prostu dostać rykoszetem.

Ełk znałem całkiem nieźle - w okolicy baru była chyba najgorsza okolica w mieście. Nawet "swojacy" mogli tam stosunkowo łatwo dostać w mordę albo zarobić kosę przy odrobinie pecha.

Co warto by sprawdzić (jeśli czyta to jakiś dziennikarz) to historia skarg właściciela lokalu na policję - czy były, czy zgłoszenia były przyjmowane czy cokolwiek robiono czy może od razu umarzano.
Bo jeśli tak było, to może gdyby Policja odpowiednio wcześnie zareagowała na rasistowsko-chuligańskie wybryki to do tragedii by nie doszło.
Morfeusz
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez duszek » 5 sty 2017, o 11:52

mamałyga napisał(a):
duszek napisał(a):I tutaj się właśnie srogo MYLISZ.
W świetle wydarzeń z ostatniego roku ba ostatniego miesiąca pochodzenie sprawców ma znaczenie.

Ale dlaczego to ma takie znaczenie? Sugerujesz , że ta akcja pod kebabem to był zamach czy jak?...

I powiedz mi duszek kto tu wartościuje? Ja, wraz z częścią piszących tutaj, właśnie uważamy, że tu nie ma miejsca na wartościowanie. Jest zabójstwo - ma być kara.

A jakie ma znaczenie dla Szwedów albo Niemców gdy w świat (także muzułmański) idzie wiadomość że za gwałty albo zabójstwa (o ile jest się uchodźcą) w tych krajach dostaje się kilka lat i siedzi w więzieniach które przy naszych prezentują poziom hotelu Hilton

Ci ludzie powinni zostać osądzeni i ukarani jak normalni obywatele RP a nie potraktowani ulgowo w sądzie bo taki i owaki samsieprosił a oni mogli nie zrozumieć przez swój kod kulturowy...chyba że co niektórym o takie doganianie zachodu chodzi.
duszek
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez marek8888 » 5 sty 2017, o 12:48

Rodzimemu wymiarowi sprawiedliwości do zachodnich standardów brakuje bardzo, bardzo wiele i to mimo wysiłku jednostek - tu akurat nasz "kod kulturowy" jest przeszkodą.
Czym innym są za to dziwaczne wysiłki zazwyczaj pojęcia nie mających o prawdziwej istocie sporu "intelektualistów" próbujących bez ładu i składu nas do tych zachodnich standardów przybliżyć - to oni często prowokują i nawet generują dodatkowy konflikt bo awansem uznając, że my to zachód ;) zarazem ignorują zupełnie nie zachodnie realia czy mentalność miejscowych. Do tego dochodzi też bardzo istotny fakt, że doświadczenia z dużymi czy małymi grupami emigrantów ludności polskiej są bardzo odmienne od ich zachodnich odpowiedników więc też sposób postrzegania będzie inny. Na siłę generowanie Jednego sposobu patrzenia i postrzegania w zupełnie odmiennych warunkach ekonomicznych będzie zawsze prowadzić do absurdów - co nie zmienia niestety faktu, że nawet wtedy można sobie zafundować wygodną medialnie prowokacyjkę dla "europejskiego lansu"...
marek8888
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez FRMZ » 5 sty 2017, o 14:30

Takie kwiatki od blogerki z USA :D https://www.youtube.com/watch?v=OjjyHEIBeP8
A co do samego wydarzenia, szukał zwady to ją znalazł... Araby pójdą do pierdla i nikt nie powinien też się nad nimi szczególnie rozczulać.
Ogólnie śmieszą mnie te ... gdzie skrajni przedstawiciele dwóch ideologii obrzucają się błotem :D
FRMZ
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Pismak » 5 sty 2017, o 19:30

I tak dla przypomnienia tym wszystkim kwiczącym nad dramatem polskich rozruchów polecam:
https://pl.wikipedia.org/wiki/Zamieszki_w_Wielkiej_Brytanii_(2011)
Straty wyceniono na MILIARD funtów...
Pismak
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez pio » 12 sty 2017, o 23:18

kompleks moderatora napisał(a):Taki plus tej sytuacji, że w świat poszło, że Polacy to islamofoby. Obyśmy więcej takich sygnałów eksportowali to odechce im się tu przyjeżdżać.

Tylko że muzułmani mieszkają na ziemiach polskich od setek lat. I co najgorsze sebixy by z chęcią to samo zrobili Tatarom, bo zabijają zwierzęta w ramach rytuału, bo chodzą do meczetów, bo są potencjalnymi terrorystami, bo są muzułmanami od dziada pradziada.

Co z tego, że część "bóstw", jakie by "czcili", to byli właśnie muzułmanie, którzy byli Polakami lub służyli polskiej sprawie... Lub oglądają ich na ringu :D Nie, bo dla nich muzułmanin = kozoj**ca = terrorysta - nieważne, czy Turek, Pers, Arab, Berber, Tuareg, Sudańczyk, Nigeryjczyk, Bośniak, Albańczyk, Czeczen, Tatarzyn itd.... Razem jakaś 1/4 światowej populacji...

A jak się dowiedzą, że muzułmańscy mężczyźni w ramach szacunku do siebie całują się i trzymają za ręce, to dopiero zwariują ;D
"Bez zgody ani państwo nie może egzystować, ani rodzina" - Ksenofont
"Honesta fama melior pecunia" - Publiusz Syrus
pio
Moderator
Moderator

Postprzez kompleks moderatora » 13 sty 2017, o 00:55

A co mnie obchodzą sebixy? Niech sobie myślą co chcą. Od typowego sebixa nawet polski mężczyzna, katolik może spokojnie dostać w mordę, więc nie wiem o co Ci chodzi. A przynajmniej studzimy zapał przyjezdnych z egzotycznych kierunków, w tym potencjalnie groźnych.
"Baba bez bolca dostaje pierdo*ca"
śp. profesor Władysław Bartoszewski
kompleks moderatora
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez mg schutze » 13 sty 2017, o 00:58

pio napisał(a):
Tylko że muzułmani mieszkają na ziemiach polskich od setek lat. I co najgorsze sebixy by z chęcią to samo zrobili Tatarom, bo zabijają zwierzęta w ramach rytuału, bo chodzą do meczetów, bo są potencjalnymi terrorystami, bo są muzułmanami od dziada pradziada.

Co z tego, że część "bóstw", jakie by "czcili", to byli właśnie muzułmanie, którzy byli Polakami lub służyli polskiej sprawie... Lub oglądają ich na ringu :D Nie, bo dla nich muzułmanin = kozoj**ca = terrorysta - nieważne, czy Turek, Pers, Arab, Berber, Tuareg, Sudańczyk, Nigeryjczyk, Bośniak, Albańczyk, Czeczen, Tatarzyn itd.... Razem jakaś 1/4 światowej populacji...

A jak się dowiedzą, że muzułmańscy mężczyźni w ramach szacunku do siebie całują się i trzymają za ręce, to dopiero zwariują ;D

Robiłeś jakaś ankietę, że wypowiadasz się za tą grupę "ludzi"?

ONR o Tatarach i ataku na nich.
http://www.nacjonalista.pl/2014/06/30/a ... onalistow/
mg schutze
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez rogacz1988 » 13 sty 2017, o 01:26

pio napisał(a):
kompleks moderatora napisał(a):Taki plus tej sytuacji, że w świat poszło, że Polacy to islamofoby. Obyśmy więcej takich sygnałów eksportowali to odechce im się tu przyjeżdżać.

....

A tyś widział kiedyś sebixa na żywo? Bo z tego co widzę po twoich słowach to jedynie w tv z tvnu i z wyborczej. Brednie takie że aż zaczyna się człowiek zastanawiać czy w to wierzysz, czy tylko z siebie idiotę robisz.
Sebixy wiedzą kim są Tatarzy, wiedzą dlaczego oni mają prawo żyć w Polsce i co ciebie zdziwi nic do nich nie mają, są nawet gotowi ich w razie czego bronić.
rogacz1988
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Badluck13 » 14 sty 2017, o 01:54

rogacz1988 napisał(a):
pio napisał(a):

....

A tyś widział kiedyś sebixa na żywo? Bo z tego co widzę po twoich słowach to jedynie w tv z tvnu i z wyborczej. Brednie takie że aż zaczyna się człowiek zastanawiać czy w to wierzysz, czy tylko z siebie idiotę robisz.
Sebixy wiedzą kim są Tatarzy, wiedzą dlaczego oni mają prawo żyć w Polsce i co ciebie zdziwi nic do nich nie mają, są nawet gotowi ich w razie czego bronić.

Może coś o kibicach patriotach? :D
Ok, ja jestem zboczony, osobiste doświadczenie z tym "środowiskiem" na pewno wypacza moje spojrzenie na całokształt, ale nie spodziewam się po tych ludziach głębszej refleksji.
Serio.

Mogą sobie pisać odezwy co bardziej kumaci, wodzireje stadionowych wrzasków, choreografowie stadionowej fali, projektanci sektorówek, co nie zmienia faktu, że w swojej masie są prostakami dłubiącymi słonecznik przy okazji szukania zaczepki.
Ale jak już nadmieniłem, z tytułu przejść osobistych nie po drodze mi z Sebą w dresie "Żolnierze Wyklęci (totalnie wypaczyli pamięć o niezłomnych, zamienili JP na NSZ bez żadnej refleksji, a za parę lat wspomnienie o Wyklętych będzie się niestety kojarzyło z młodym człowiekiem w dresie PW czy NSZ opierdzielającym torebki emerytkom)
Badluck13
Użytkownicy
Użytkownicy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kantyna / Offtopic