Seba Lives Matter czyli Ełki i multikulti.

Dyskusje nie związane z zasadniczą tematyką forum Militarium.

Re: Seba Lives Matter czyli Ełki i multikulti.

Postprzez kompleks moderatora » 18 cze 2018, o 12:33

Więzienie oznaczałoby w tym przypadku karę śmierci...tfuu samobójstwo :)
"Baba bez bolca dostaje pierdo*ca"
śp. profesor Władysław Bartoszewski
kompleks moderatora
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Voli500 » 18 cze 2018, o 18:41

A tam się nie toczy równolegle jeszcze jedna sprawa? (Bo to nie ten skazany "dziabnął", tylko jego kompan).
Jako cywil hobbysta mam przywilej pozwalania sobie na sentymenty, gdy więc znikną ostatnie, noszące szachownicę "29" Miga i "24" Mila będę ryczał jak bóbr za ich prezencją, skwapliwie przemilczając fakt, że upływ czasu jest nieubłagany
Voli500
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez rpg7 » 18 cze 2018, o 20:25

Toczy się ale ów z rokiem w zawieszeniu "przytrzymywał" i nie udzielił pomocy rannemu. Ludzie więcej dostają za znęcanie się nad psem czy kotem. Zwracam uwagę, że ci którzy w odwecie za zabójstwo wybili szyby w kebabowni dostali odsiadkę bez zawiasów. Czyli na 4 obcokrajowców-dwóch bez zarzutów, jeden ze śmiesznym wyrokiem w zawieszeniu. A Tunezyjczyk, który zabił siedzi ale warto pamiętać, że w ogóle był w naszym kraju nielegalnie....No i zabitego też nieźle obsmarowano-a to podobno ukradł colę, inna wersja to że zapłacił podartym banknotem, próbowano też wmówić że rzucał jakąś peterdę co w ogóle nie miało miejsca tj. rzucił ją ktoś inny już po morderstwie.

Ja tylko zwracam uwagę na skandaliczność wyroku za zabójstwo i jednocześnie dość surowe karanie ludzi, którzy zdemolowali tą "budę". No i zabił "nielegalny"-nikt się jego obecnością w Polsce wcześniej nie interesował? Przecież się nie ukrywał.

https://www.cda.pl/video/121432575/vfilm

Nie jestem zwolennikiem Bosaka ale faktem jest, że w pewnym momencie straciliśmy kontrolę nad granicami i migracją do Polski. Dodajmy do tego sądowe standarty rodem ze Szwecji gdzie w konfrontacji autochton vs imigrant sądy biorą stronę tych drugich. I te "standarty" dotarły już do nas.

https://www.youtube.com/watch?v=NLaNmDWF7rY
rpg7
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Voli500 » 18 cze 2018, o 23:41

Nie twierdzę, że ten wyrok mi się podoba. Prokuratura winna się odwoływać. Choć, ku mojemu zaskoczeniu rodzina ponoć go akceptuje.

P.S.
Uogólniając:
Cokolwiek przeraża mnie odbiór dotkliwych europejskich kar:
http://www.rmf24.pl/raporty/raport-swia ... Id,2594760
Kurna, ja mam taką minę po paru głębszych, oglądając występ ładnej i dobrej w swym fachy striptizerki :)
Jako cywil hobbysta mam przywilej pozwalania sobie na sentymenty, gdy więc znikną ostatnie, noszące szachownicę "29" Miga i "24" Mila będę ryczał jak bóbr za ich prezencją, skwapliwie przemilczając fakt, że upływ czasu jest nieubłagany
Voli500
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Pismak » 19 cze 2018, o 01:36

Średnia długość "dożywocia" w Finlandii to 14 lat- ja bym to na jego miejscu zaskarżył do trybunału praw człowieka- na rozwiniętym zachodzie to chyba gdzieś koło 7 lat- takie zawyżanie średniej jest skandaliczne w UE a i sam system finlandzki drakoński- skoro można się ubiegać o wcześniejsze zwolnienie po 12 latach to znaczy że średnio siedzi się 2 lata ponad minimum czyli pewnie tyle ile trwa sama procedura odwołania- mus im skrócić minimalny okres po którym można przesiedzieć dożywocie do 4 lat to się wyrobią w średniej.
Pismak
Użytkownicy
Użytkownicy

Poprzednia strona

Powrót do Kantyna / Offtopic