Seba Lives Matter czyli Ełki i multikulti.

Dyskusje nie związane z zasadniczą tematyką forum Militarium.

Seba Lives Matter czyli Ełki i multikulti.

Postprzez militarysta » 3 sty 2017, o 00:12

Tytułem wstępu:

Obrazek
militarysta
Moderator
Moderator

Re: Seba Lives Matter czyli Ełki i multikulti.

Postprzez militarysta » 3 sty 2017, o 00:19

I jeszcze od siebie - początkujący recydywista po czterech "sankach" dostał kosę podczas szarpaniny od gościa któremu się równoleżniki pomerdały. No super, jeden sztywny w ziemi, drugiemu poszerzą otwór tylni w Sztumie. Plus morze turbopatryjotów którzy sobie lubią dla sportu porzucać kostka brukową. Do tego dorabia się teraz ideologię co mnie przyprawia o torsje. Szkoda że zginął człowiek - jaki by on nie był.
Ale możecie sobie darować robienie gnoju w wątku tematycznym w dziale "Konflikty".
Swoje fobie, frustracje, heheszki i baity* można uskuteczniać tutaj -wolna drogą, będę kasować tylko grube przegięcia i ad personam. .

* bait:
Obrazek
militarysta
Moderator
Moderator

Postprzez rogacz1988 » 3 sty 2017, o 14:35

@militarysta - pomijam ten watek jako bzdurny i służący do trzepania sobie ręcznego przez postępowych liberałów.
Paradoks jest taki że gdyby to Polak okradł Polaka i okradziony by mu sprzedał kosę - nawet bym złego słowa nie powiedział, baa domagałbym się zwolnienia okradzionego.
A że niestety tutaj jest przedstawiciel jednej z najbardziej rasistowskich kultur na świecie okradzionym - cóż mógł wezwać Policję - nie wezwał więc mu zabójstwo z premedytacją wkleić.
rogacz1988
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez rpg7 » 3 sty 2017, o 14:47

W obronie butelki Coli wartej 3 zł wybiegli w kilku na ulicę i podczas szarpaniny pchnęli gościa nożem w serce. Serio, słaba linia obrony.

Nie było obrony własnej- bo ich było więcej, mieli nóż, a główne zajście zakończone śmiercią wydarzyło się poza lokalem. Normalni ludzie wezwali by policję albo sprzedali mu kiedyś kopa w dupę. Ale oni wzięli noże i pobiegli wymierzać sprawiedliwość.

Mnie ciekawi jak ci liberałowie podeszli by do sprawy gdyby to 4 Polaków zakłuło nożem obcokrajowca na ulicy-za puszkę coli. W sumie pytanie retoryczne.
Ostatnio edytowano 3 sty 2017, o 14:48 przez rpg7, łącznie edytowano 1 raz
rpg7
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez duszek » 3 sty 2017, o 14:48

rogacz1988 napisał(a):@militarysta - pomijam ten watek jako bzdurny i służący do trzepania sobie ręcznego przez postępowych liberałów.
Paradoks jest taki że gdyby to Polak okradł Polaka i okradziony by mu sprzedał kosę - nawet bym złego słowa nie powiedział

Okradziony ? :o Poszkodowani zażądali natychmiastowego zwrotu zabranego mienia?
W nienaruszonym stanie dlatego "otworzyli" sprawcę? ::)

Kiedy do co niektórych tępych łbów dotrze że kosy się nie używa jeśli nie chce się zabić?
Podobał mi się wtręt odnośnie maczo w usuniętych postach...faktycznie 4 maczo śniadopolaków poczuło się urażonych postępowaniem jednego sebiksa więc go zadźgali w obronie własnej.

khem "Normalny Polak" nawet takie Nieszczęście gdyby zadźgało złodzieja który ukradł mu puszkę coli miałby przedefekowane
ponieważ jednak byli to Śniadopolacy w liczbie czterech w opinii kilku osób na tym forum powinno być im darowane.
Zabawny był też wtręt odnośnie zdenerwowania sebiksów brakiem podania narodowości vel pochodzenia sprawcoposzkodowanych .
Widzicie panowie okazuje się że sebiksy oglądają wiadomości i słuchają radia to dla niektórych nieprawdopodobne prawie jakby to...częśli składowe Skynetu uzyskały samoświadomość

rpg
Proponuję od teraz kosić pijanych "prawiekierowców" w trakcie obywatelskiego zatrzymania bo przecież dla co niektórych jest to całkowicie uzasadniony "środek przymusu bezpośredniego"
duszek
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez cimas » 3 sty 2017, o 15:44

w opinii kilku osób na tym forum powinno być im darowane

Mialem sie nie odzywac bo smieciowatek, ale podaj przyklad. KTO NA TYM FORUM (w ilosci "kilku") domaga sie zeby mu "darowac". Rozumiem ze pod slowem "darowac" oznacza zaniechac kary albo ja zmniejszyc.
cimas
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez rpg7 » 3 sty 2017, o 16:00

Chyba zapominasz, że wszystkie posty z tematu poszły w dupu, ale kilku sobie tu pozwalało na teksty. O choćby babuszka który tu zaczął śmichy-chichy o sebiksach , że najbardziej to trzeba pałować protestujących, Seba Lives Matter itp.
rpg7
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez mamałyga » 3 sty 2017, o 16:45

cimas napisał(a):

Mialem sie nie odzywac bo smieciowatek, ale podaj przyklad. KTO NA TYM FORUM (w ilosci "kilku") domaga sie zeby mu "darowac". Rozumiem ze pod slowem "darowac" oznacza zaniechac kary albo ja zmniejszyc.

No właśnie cimas, ja zadałem to samo co Ty pytanie gdy w poprzednim wątku wisiały wszystkie posty. Otrzymałem odpowiedz, że "wrażenie jest takie, że ktoś właśnie by tego chciał" z wypowiadających się.
Dokładnie rpg7 taki mi odpisał. Zwolennicy ortalionowych rycerzy walczących o cnotę sióstr i córek nie udzielą Ci innej odpowiedzi ponieważ z treści zamieszczonych postów nie wynika by ktokolwiek pisał
coś o chęci zdjęcia ze sprawcy zabójstwa odpowiedzialności za swój czyn. Niektórzy zwyczajnie mają kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem a inni z braku konkretów tworzą sobie sami efemerydy cudzych poglądów
i z nimi dyskutują.

rogacz1988 napisał(a):Paradoks jest taki że gdyby to Polak okradł Polaka i okradziony by mu sprzedał kosę - nawet bym złego słowa nie powiedział, baa domagałbym się zwolnienia okradzionego.
A że niestety tutaj jest przedstawiciel jednej z najbardziej rasistowskich kultur na świecie okradzionym - cóż mógł wezwać Policję - nie wezwał więc mu zabójstwo z premedytacją wkleić.

Czyli jak takiego samego czynu dopuszcza się prawdziwy Polak oraz ktoś tam z dalekiego południa to kary winny być dla obu różne, tak?
Ej, mam pytanie techniczne. Na jakiej podstawie stwierdzać czy w danym przypadku stroną jest przedstawiciel kultury cenzurowanej i należy wdrożyć odpowiednią procedurę?
Jakiś specjalny indeks "kultur rasistowskich"? W sensie prokurator i sędzia otwierają i patrzą czy doprowadzony jest odpowiedniej kultury, następnie używają "kulturometru" by stwierdzić kulturowe
pochodzenie delikwenta i już wiedzą czy traktować ostro czy pobłażliwie. No i kto stworzy taki indeks? zgromadzenie ogólne sebixów? Czy głosowanko na forum?
mamałyga
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez cimas » 3 sty 2017, o 17:19

Ej, mam pytanie techniczne. Na jakiej podstawie stwierdzać czy w danym przypadku stroną jest przedstawiciel kultury cenzurowanej i należy wdrożyć odpowiednią procedurę?

https://pbs.twimg.com/media/CU_AwbcWwAAnLsh.png

;)
cimas
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Badluck13 » 3 sty 2017, o 18:06

rpg7 napisał(a):Chyba zapominasz, że wszystkie posty z tematu poszły w dupu, ale kilku sobie tu pozwalało na teksty. O choćby babuszka który tu zaczął śmichy-chichy o sebiksach , że najbardziej to trzeba pałować protestujących, Seba Lives Matter itp.

ty ty ty, nie dorabiaj mi tu gęby.

Komentowałem gdzieś śmierć tego gościa?
Komentowałem postępowanie sprawców?
Czegoś oczekiwałem w swoich wypowiedziach od wymiaru sprawiedliwości? Nie. Więc mi gęby nie dorabiaj.

A użycie nazwy "Seba lives matter" było celowe, bo zadymy bo tym zajściu przypominały mi żywcem te z USA z pod znaku BLM, kiedy to Policja odstrzeli jakiegoś jamala, a tłuszcza nie zwracając uwagi na nic rozpieprza pół miasta , bo sprawca miał inny kolor skóry (to samo mieliśmy w Ełku. W sylwestra zginął jeszcze jeden Polak, zabity przez obywatela Kanady, nie widziałem patryjotów ścinających w proteście Klony).

ja już ci pisałem, chcesz, to sobie dorabiaj ideologię do rozróby, skolko ugodno. Ale rzeczywistości nie zmienisz, banda Rycerzy Ortalionu za sianie dymu zasługuje na glebę, bransoletki, sanki i mandaty, nie na poklask.

te głąby próbowały też podpalić mieszkanie wynajmowane przez śniadego księcia. Nie zważając na to, że mogli puścić z dymem kamienicę z ludźmi w środku. No ale Seba Lives Matter, więc ewentualne konsekwencje mieli głęboko gdzieś, bo co go to obchodzi? Seba nie żyje, zabił go islam, c..j z ludźmi, sfajczmy kamienice.

No ale dla niektórych jestem oszołomem, bo się "przejmuję wybitą szybą".
Badluck13
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez rpg7 » 3 sty 2017, o 18:20

mamałyga napisał(a):
cimas napisał(a):

No właśnie cimas, ja zadałem to samo co Ty pytanie gdy w poprzednim wątku wisiały wszystkie posty. Otrzymałem odpowiedz, że "wrażenie jest takie, że ktoś właśnie by tego chciał" z wypowiadających się.
Dokładnie rpg7 taki mi odpisał. Zwolennicy ortalionowych rycerzy walczących o cnotę sióstr i córek nie udzielą Ci innej odpowiedzi ponieważ z treści zamieszczonych postów nie wynika by ktokolwiek pisał
coś o chęci zdjęcia ze sprawcy zabójstwa odpowiedzialności za swój czyn. Niektórzy zwyczajnie mają kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem a inni z braku konkretów tworzą sobie sami efemerydy cudzych poglądów
i z nimi dyskutują.

rogacz1988 napisał(a):Paradoks jest taki że gdyby to Polak okradł Polaka i okradziony by mu sprzedał kosę - nawet bym złego słowa nie powiedział, baa domagałbym się zwolnienia okradzionego.

Czyli jak takiego samego czynu dopuszcza się prawdziwy Polak oraz ktoś tam z dalekiego południa to kary winny być dla obu różne, tak?
Jakiś specjalny indeks "kultur rasistowskich"? W sensie prokurator i sędzia otwierają i patrzą czy doprowadzony jest odpowiedniej kultury, następnie używają "kulturometru" by stwierdzić kulturowe
pochodzenie delikwenta i już wiedzą czy traktować ostro czy pobłażliwie. No i kto stworzy taki indeks? zgromadzenie ogólne sebixów? Czy głosowanko na forum?

Nie ma to jak odwracanie kota ogonem. Tutaj to akurat ja z duszkiem piszemy od początku tematu, że sprawcy powinni zostać przykładnie ukarani za morderstwo. Chyba to było nie w smak skoro zaczęła się gówno burza na forum.

To może inaczej, czy uważasz że ów mordercy powinni zostać osądzeni tak jak na ich miejscu zostali by osądzeni Polacy-katolicy bez pierdololo o tym, że byli biedni, śniadzi, zastraszani, słyszeli petardy, płacili podatki i dlatego musieli w 4:1 z kosą ukarać kryminalistę. Tak czy nie?

Bramka nr 2. Czy forumowi liberałowie tak samo oględnie pisali by o sytuacji w której teoretyzując 4 Polaków nożuje na śmierć imigranta za zabraną puszkę coli? Prawdę mówiąc czytając te poprzednie wpisy ciężko mi to sobie w ogóle wyobrazić. Bo ja akurat domagał bym się takiej samej kary dla potencjalnych morderców.

Albo jedno prawo jest dla wszystkich legalnie przebywających w tym kraju, albo wszystko jest względne, ale wtedy mamy nie prawo tylko szambo.

Co do morderców to w Polsce rzadko się zdarza by za takie gówienko nożowano kogoś na śmierć na ulicy. Jeśli już to w jakiś melinach, po alkoholu a nie w miejscu publicznym na trzeżwo. Ludzi wzburzyło zamordowanie chłopaka pod takim pretekstem bo to się normalnie nie zdarza. I tyle. A ci nożownicy pokazali całkowity brak szacunku dla ludzkiego życia.
rpg7
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Badluck13 » 3 sty 2017, o 18:51

rpg7 napisał(a):Co do morderców to w Polsce rzadko się zdarza by za takie gówienko nożowano kogoś na śmierć na ulicy.

Zapraszamy do Krakowa

https://www.google.pl/webhp?sourceid=ch ... ta&tbm=nws

Obrazek
Badluck13
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Pismak » 3 sty 2017, o 19:17

Ktoś nie wyniósł z podstawówki znajomości znaczenia słowa "rzadko" i pewnie zaraz znajdzie kilka przykładów z ostatniego 25 lecia kiedy tak się jednak stało by obalić MIT.
PS. Nie spojrzałem dobrze w górę. Już ZNALAZŁ...
Pismak
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Pismak » 3 sty 2017, o 19:22

Zapomniałeś jeszcze o "pogrom se w ceesa" ;D
Pismak
Użytkownicy
Użytkownicy

Następna strona

Powrót do Kantyna / Offtopic