Polska w XXI wieku na tle Świata

Dyskusje nie związane z zasadniczą tematyką forum Militarium.

Re: Polska w XXI wieku na tle Świata

Postprzez Skitarius » 5 lut 2019, o 00:54

kompleks moderatora napisał(a):Nie zmienia nazwy tylko stworzyli koalicje kilku co by nie mówić środowisk wydawałoby się dość medialnych. I co? Zakaz pisania o RN, Braunie, Korwinie. Na każdej ich konferencji są dziennikarze, a potem wideo można obejrzeć tylko na FB albo YT zaprzyjaźnionego kanału.

Zmienił nazwę, znowu jest KORWiN a nie Wolność. Wracają do jak to sami określili "rozpoznawalnej marki".

Pare sekund szukania i kilka artykułów na temat tej grupy na Polsacie i TVP więc gdzie ten zakaz jest?

kompleks moderatora napisał(a):[Dokładnie sam mi powiedział. To znaczy napisał na FB, bo żadne medium ważniejsze niż "Kwartalnik modelarza

Sam ci powiedział, no ja takich chodów nie mamy by Krul sam mi takie rzeczy mówił, ja się dowiedziałem z Polsat News (info z 7 stycznia) ale to takie medium mniejsze niż "Kwartalnik Modelarza".
Skitarius
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez rpg7 » 5 lut 2019, o 11:29

W mediach "głównego nurtu" o powstaniu takiej UE-sceptycznej koalicji jest praktycznie zero informacji. Natomiast Biedroń jest ciągnięty za uszy do góry. W radiu usłyszałem news o partii "Wiosna" jako informacji dnia, a wcześniej dnia chyba nie było od kilku miesięcy żebym gdzieś nie wyczytał/usłyszał info o Biedroniu.

Liberalne media będą wyciszać takie inicjatywy jak ta koalicja ze względów oczywistych. A partia rządząca oficjalnie mówi, że na prawej stronie nie pozwoli na nic nowego.

Ciekawa sprawa, że w ostatnich sondażach mocno spadło dla ruchu Kukiz'15 i trochę spada dla PiS i oczywiste, jest że ci wyborcy przynajmniej w części przepływają do np. Korwina-RN.
rpg7
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez kompleks moderatora » 5 lut 2019, o 20:19

Kolego bez wycieczek osobistych/ Dawo
"Baba bez bolca dostaje pierdo*ca"
śp. profesor Władysław Bartoszewski
kompleks moderatora
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez yeti951 » 14 lut 2019, o 12:19

Przepis na świetną imprezę :

1. Namów sąsiada na organizację domówki. Niech za wszystko zapłaci, zorganizuje to w swojej chałupie a Ty zaprosisz swoich znajomych i przyjaciół .
2. Jak impreza się rozkręci wezwij go do zapłacenia długów jego dziadka wnukom swoich kuzynów.
3. Na koniec zapewnij o dozgonnej przyjaźni.

https://fakty.interia.pl/swiat/news-pom ... Id,2835831

/Dawo
yeti951
Użytkownicy
Użytkownicy

Poprzednia strona

Powrót do Kantyna / Offtopic