Polska w XXI wieku na tle Świata

Dyskusje nie związane z zasadniczą tematyką forum Militarium.

Re: Polska w XXI wieku na tle Świata

Postprzez Delwin » 22 sty 2018, o 11:49

Margines marginesem, ale tu chodzi o to, że w kręgu kretynów (bo tak należy określić polskich fanów Hitlera) jest asystent i bliski współpracownik posła RN. To jest problem.
Delwin
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Razparuk » 22 sty 2018, o 11:57

Delwin napisał(a):Margines marginesem, ale tu chodzi o to, że w kręgu kretynów (bo tak należy określić polskich fanów Hitlera) jest asystent i bliski współpracownik posła RN. To jest problem.

Dla kogo? Kretyna,jego pryncypała czy Hitlera? :)
Razparuk
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez cimas » 22 sty 2018, o 12:08

Zgadzam się - dali parę stówek debilom żeby "na zlecenie" pohajlowali" przed kamerą...

Ale masz jakieś argumenty na poparcie tej tezy, prawda? Bo wedlug mnie to na razie pileczka jest po stronie ruchów prawicowych żeby udowodnić że z tymi z filmiku nie maja absolutnie nic wspolnego. Albo wręcz że jak twierdzisz, to była ustawka TVNu.
cimas
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Razparuk » 22 sty 2018, o 12:14

cimas napisał(a):
Zgadzam się - dali parę stówek debilom żeby "na zlecenie" pohajlowali" przed kamerą...

Ale masz jakieś argumenty na poparcie tej tezy, prawda? Bo wedlug mnie to na razie pileczka jest po stronie ruchów prawicowych żeby udowodnić że z tymi z filmiku nie maja absolutnie nic wspolnego. Albo wręcz że jak twierdzisz, to była ustawka TVNu.

Ustawką to był czas emisji...
Razparuk
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez mg schutze » 22 sty 2018, o 12:36

Ależ mamy światłych ludzi w tej Polsze, nie to co te gamonie nazisty z czapki TVN, ale o tym w mediach tego pokroju nie usłyszysz.

http://made-inussr.livejournal.com/448329.html

polecam profil na FB jegomościa same "miody"

https://www.facebook.com/jerzy.krajewski.5
mg schutze
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Razparuk » 22 sty 2018, o 12:41

Ja nie mogę....do ciupy z tym czubem...dobra znaczy do Tworek.
Razparuk
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez cimas » 22 sty 2018, o 13:16

Aha... czyli "my ich nie znamy", "to prowokacja" i "u was murzynów biją" ;). Panowie, ja nie twierdzę że ta informacja to koronny dowód na pogrzebanie rychów prawicowych w Polsce, ale argumenty macie "fajne" :).

...ale o tym w mediach tego pokroju nie usłyszysz.

Możesz rozwinąc myśl na temat jakiego pokroju? Ale uprzedzam że stwierdzenie iż w dzisiejszych czasach wiele mediów ma swoje preferencje i wybiera pod nie wiadomości które publikuje odkryciem nie jest.
Dla mnie interesujące jest jak powszechne są takie poglądy w danym środowisku, z jaką reakcją w danym środowisku takie poglądy się spotykają i jak silne mają przyzwolenie liderów w tymże środowisku. I dotyczy to zarówno fanów tortu ze sfastyką i jak i pana "utrzymującego kondycję" poprzez uczestnictwo w biegu Tropem Stalinowskim.
Niech środowisko prawicowe pokaże że nie ma z tym nic wspólnego, bo możliwość dojścia tak szybko po łańcyszku znajomości od ludzi którzy brali w tym udział do poziomu posła trochę przeraża.
cimas
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez duszek » 22 sty 2018, o 14:49

cimas napisał(a):Niech środowisko prawicowe pokaże że nie ma z tym nic wspólnego, bo możliwość dojścia tak szybko po łańcyszku znajomości od ludzi którzy brali w tym udział do poziomu posła trochę przeraża.

Ale "osocichodzi" ?
Ci niewydarzeni naziści są głupsi od "wyznawczyń grzybka" które pierw co pytają to czy jesteś z TVNu a gdy potwierdzisz to dobrze gdy nie oplują.
Ich powinni wsadzić...za debilizm nie za hajlowanie.
A Ty kupujesz ten "ważki temat" literalnie kręcony na grupce debili...
duszek
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez yeti951 » 22 sty 2018, o 15:35

A ja się zastanawiam czym ta grupka debili zaskarbiła sobie tylu obrońców na forum. Przypaaaadek? Nie sądzę. :P
yeti951
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez duszek » 22 sty 2018, o 15:39

Sieg...pięć piw poproszę ::)

Bo wątpienie to już konspiracja
duszek
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Razparuk » 22 sty 2018, o 15:58

yeti951 napisał(a):A ja się zastanawiam czym ta grupka debili zaskarbiła sobie tylu obrońców na forum. Przypaaaadek? Nie sądzę. :P

Debili trzeba bronic bo sami sie nie obronią...

https://twitter.com/Se_szol/status/955379965595353088
Razparuk
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Manga » 22 sty 2018, o 16:19

Zamiast prowadzić debatę w mediach o gigantycznych żydowskich roszczeniach względem Polski które są zatwierdzane przez ustawodawców amerykańskich media zajmują się kilkoma osobami które wznosiły kabotyńskie okrzyki przy plakacie Hitlera w środku lasu. A przypadkiem całą sprawę nakręciła stacja z amerykańskim kapitałem. Wydarzenie miało miejsce w maju ( tak twierdzi TVN, choć urodziny Hitlera są w kwietniu) dlaczego ta amerykańska stacja czekała tyle czasu aby ujawnić ten skandal dopiero teraz?
Manga
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Razparuk » 22 sty 2018, o 16:38

No nas żydki pozamiatają...a ja synom mówię aby zostawali w kraju...tylko Polin to nie ich Ojczyzna.
Razparuk
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez cimas » 22 sty 2018, o 16:41

kilkoma osobami które wznosiły kabotyńskie okrzyki przy plakacie Hitlera w środku lasu

Jakby to było paru znudzonych Sebixów, to masz rację. Ale chodzi o to że:
Demonstrację prowadził Jacek Lanuszny, asystent prezesa Ruchu Narodowego, posła Roberta Winnickiego.

I teraz jeszcze raz, aż zacytuję samego siebię:
Dla mnie interesujące jest jak powszechne są takie poglądy w danym środowisku, z jaką reakcją w danym środowisku takie poglądy się spotykają i jak silne mają przyzwolenie liderów w tymże środowisku.

Jest dla mnie bardzo niepokojące że asystent posła obecnej kadencji sejmu bawi się (i to w formie mistrza ceremoni, co sugeruje że raczej nie był tam jednorazowo) w takie rzeczy. Albo pan poseł nie wie jakie jego asystent ma zainteresowania (a biorąc pod uwagę że ten asystent dał sie podejść TVNowcowi raczej świadczy o tym że sie jakoś bardzo nie kryje ze swoimi poglądami) albo ma w pupie że asystent organizuje urodziny Hitlera gdzie prowadzi "uroczystośc" w stroju SSmana.

Mój wniosek jest taki: albo się pan poseł i reszta jego środowiska (czyli np. Ruch Narodowy) stanowczo i przekonująco odetnie od tego "incydentu", albo to świadczy o tym że im takie poglądy w ich szeregach nie przeszkadzają. Powyższy wniosek chyba nie jest ani nielogiczny ani nie wyraża zbyt wielkiego oczekiwania? Bo jeśli się mylę, prosze poprawcie mnie w którym miejscu.
cimas
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Manga » 22 sty 2018, o 16:53

Ja oglądałem ten reportaż i z tego co pamiętam to asystent tego posła nie prowadził tej ceremonii tylko był w organizacji której inny członek tej organizacji prowadził tą ceremonię.
Manga
Użytkownicy
Użytkownicy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kantyna / Offtopic