Polska w XXI wieku na tle Świata

Dyskusje nie związane z zasadniczą tematyką forum Militarium.

Re: Polska w XXI wieku na tle Świata

Postprzez Vanisher » 30 paź 2017, o 23:26

Pismak napisał(a):Tylko o wielki gdzie ja coś napisałem o Brexicie

W ostatnim poście.

Pismak napisał(a):na co wyraźnie odpowiadasz kontrą... ;D Masz coś z głową czy to taka prymitywna próba odbicia piłeczki? Ale śmiało zacytuj fragment...

I znowu uniki byleby tylko wymigac się od odpowiedzi. No ta jak w końcu zli eurokracji nie grają nw kńcu na czas którego w przeciwieństwie do Brytoli maja nadmiar?? ;D

Pismak napisał(a):Nie szkodzi. Są partie frakcyjne i partie bratnie- możesz je nazwać nawet sjamskimi. Tylko co to ma do zdania które napisałem":

To, że jak głupi sie cieszysz, że wygrali na "przekór" Brukseli eurosceptycy a jak widać tak nie jest.

Pismak napisał(a):Oczywiście. Wzrostem w każdorazowych wyborach o kilka- kilkanaście procent w porównaniu z poprzednimi lub pojawieniem się z całkowitego niebytu. Ale pamiętamy hasło? "Sukces goni SUKCES". Powtarzaj przed snem.

Doputy dzban wodę nosi dopuki ucho się nie urwie. A jako, że garnuszek eurosceptyków juz dawno leży w kawałkach ich popularność będzie spadać.
Jak tego nie widzisz to twój problem

Pismak napisał(a):No wiem wiem. Wzrost notowań to pyrrusowe zwycięstwo a brak wzrostu u innych to "SUKCES".

Już ci mówiłem to nie ma gadać o sukcesie którelkolwiek ze stron bo zmieniło się de facto niewiele.

Pismak napisał(a):Nie zrozumiałeś nawiązania? Nie dziwię się. Za młody chyba jesteś..

Raczej ty nie masz bladego pojęcia o systemie amerykańskim ale mimo tego sie na ten temat wypowiadasz.

Pismak napisał(a):I jak to zmienia fakt że OVP wygrało dzięki zerwaniu koalicji i na hasłach promujących różnicowanie się z byłym koalicjantem?

To, że u władzy pozostał jeden z dotychczasowych koalicjantów który uzyskał przewagę a czy znowu wejdą w spółkę to pokaże czas.

Pismak napisał(a):Ale fajnie jak sam sobie przeczysz bo do kolegi napisałeś w tym samym poście "poliutycy są nie w ciemię bici i słuchają wyborców". Znaczy słuchają ale tylko jak to pasuje do twojej wizji? Bo jak nie pasuje to "będzie kto da więcej:". ::)

Powiedz mi dokładnie gdzie niby według ciebie doszło do jakiekolwiek kotradykcji w mojej wypowiedzi bo póki co to pleciesz jakies farmazony.\

Pismak napisał(a):No nie chce. ................"

To faktycznie widać. No cóż lenistwo nie popłaca.

Pismak napisał(a):No ba. Potwierdzą to wszystkie partie eurosceptyczne którym dzięki temu "nie zmieniło się wiele"

Niby które to partie tak znacznie zyskały w ostatnich wyborach?? Bo jak narazie to Verhovstad i jego banda ledwo odrobili straty z 2012 i nadal są na minusie, Fron Nationale dostał lupnia w wyborach prezydenckich jak i parlamentarnych, UKIP praktycznie nie istnieje a Torysi zaplątani w Brexit stracili do sojalisty Corbyna, czeskie ANO ciezko uznac za eurosceptyczne nawet "umiarkowanie" a w Austrii rządza dotychczaswoi Chadecy i być może dobiorą sobie jako koalicjanta OVP a i przpraszam w niemczech ADF weszła do Bundestagu podobnie jak FDP która wepcha się do koalicji a rządzic i tak dalej będzie "zła" Merkel.
To powiedz mi gdzie niby te sukcesy?? ::)

Pismak napisał(a):poparcie podskoczyło od ostatnich wyborów o połowę albo i więcej a partie głównego nurtu wplatające wątki antyunijne dzięki czemu osiągnęły zwycięstwo tylko przytakną...

Nie antyunijne tylko antyimigracyjne a konkretnie dotyczące sprzeciwu wobec sposobu w jaki próbuje się rozwiązać problem uchodźców. O dziw AfD zyskało najwieksze poparcie w dawnym enderdówku gdzie prawie nie uświadczych żadnego "przybysza" a poparcie dotyczyło głównie zapóżnienia ekonomicznego jakie dawny demolud ma w stosunku do zachodniej cześci kraju.

Pismak napisał(a):A co ma piernik do wiatraka?

Że w nim make na pierniki mielą. ;D

Pismak napisał(a):ANO są eurosceptyczni napisałem a nie antyunijni.

Jakby byli "umiarkowani" to siedzieli by u chadeków we frakcji ludowej jak Fidesz a nie w towarzystwie u Verghostafa który uchodzi za najwiekszego "euroentuzjastę" i federalistę. ;D

kompleks moderatora napisał(a):Komuniści na europejskich salonach zawsze byli mile widziani. W końcu to europejskie salony wymyśliły komunizm

I jak zwykle pała z historii dla ciebie. Kongres wiedenski to tez pewnikiem była "międzynarodówka"?? ::)

kompleks moderatora napisał(a):Reszty bełkotu ....................

I jak zwykle pierdolenie kotka przy pomocy młotka z twojej strony, ale co tu się dużo spodziewać.

kompleks moderatora napisał(a):To, że ty jesteś przyzwyczajony do tego, że tak dział polityka lumpenliberalnej hołoty to nie moja wina. Orban realizuje interes swojego kraju (tak jak go rozumie) i nie miał żadnego interesu głosowania przeciw Tuskowi.

Znaczy sie Fidesz to też częśc lumpenliberalnej hołoty która bratniemu narodowi Pisowskiemu wbiła nóz w plecy za euroszekle?? ;D

kompleks moderatora napisał(a): I przez to Węgry nie stały się drugim Kaziem Marcinkiewiczem i żadnego noża nie wbiły, bo mają cały czas różne interesy zbieżne z naszymi.

Jak widac nie w kwestiach kluczowych jesli chodzi o polityke unijną. ;)

kompleks moderatora napisał(a): Tak samo można by powiedzieć, że Kaczyński wbił nóż w plecy, bo inaczej niż węgry głosowała Polska w sprawie Ukrainy ostatnio.

Ale przeco to nie to samo co popieranie odwiecznego wroga prezesa którym jest Ryży co miał dziadka w Wermachcie. ;D

kompleks moderatora napisał(a): No ale dla Vanishera sojusze polityczne to układanie się mafiozów i realizowanie personalnych interesów kacyków dla niepoznaki nazywanych wybrańcami motłochu.

Znaczy się jak PiS i Fidesz stosuja "Realpolitik" to wszystko jest cacy, ale jak robią to Niemcy albo EU to już jest źle?? Moralność Kalego w czystej formie. ;D

kompleks moderatora napisał(a): I jak jeden kacyk nie poprze drugiego w sporze z innym kacykiem to mamy już woję hutu i tutsi.

To ty sam ostatnio coś smuciłeś o odwiecznym teutońskim wrogu z którym nie możemy źyć w pokoju.

kompleks moderatora napisał(a): Tak może działać prymitywne plemię z Brukseli. Normalne kraje działają inaczej.

Jak widać na w/w nie masz bladego pojęcia na czym polega polityka w Brukseli. :))
Vanisher
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Darth Stalin » 30 paź 2017, o 23:49

kompleks moderatora napisał(a):No jak myślisz. O co może chodzić z migracją. Powooooli, zastanów się, poooooooomyśl. Gdzie może leżeć wspólny interes Polski i Węgier w temacie migracji. Być może przez ostatnie dwa lata spałeś i nie zauważyłeś jak miliony pasożytów wdarło się do Europy. Polsce i Węgrom się to nie podoba. Stąd chociażby budowa ogrodzeń na Węgrzech. A to definiuje wspólny interes. Czy teraz było wystarczająco jasno?

Do Polski tez się wdarli?
Budujemy w Polsce jakieś ogrodzenie? Czy różaniec wystarczy? ;D
No i powtarzam moje pytanie - potrafisz na nie odpowiedzieć, czy tylko bijesz pianę lejąc wodę o niczym?
Darth Stalin
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Pismak » 31 paź 2017, o 00:07

Bo rozwiązaniem problemu jest wpuszczenie imigrantów i dopiero tworzenie wspólnego frontu... Inaczej to nie da rady- nie można mieć wspólnego interesu i stanowiska ani zbieżnych poglądów. Mus najpierw siatkę postawić choćby dookoła boiska bo inaczej to jak? Nie ma wspólnoty intersu ;D Ale to nawet zabawne jak ktoś zniża się do takiego poziomu by pisać tego typu idiotyczne teksty które już same w sobie nie bardzo nadają się do komentowania- jak dyskusja z płaskoziemcem w temacie czemu skoro Ziemia się kręci to ludzie się nie zataczają... Najlepiej tak dzielić włos na czworo i schodzić w skali imbecylnych tekstów na dno byle komuś znudziło się odpisywać i wtedy "kto ostatni ten ma rację"- udowodniono że Węgry i Polska żadnych wspólnych interesów nie mają a wprost przeciwnie wiekuista kosa między nimi a wszystko co temu przeczy choćby powtarzane ofnaście razy na poziomie zrozumiałym dla 8 latka to wymysł "nazioli"...
Pismak
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Darth Stalin » 31 paź 2017, o 00:46

Czy pisanie bezsensownego bełkotu (którego nie można nazwać nawet nieudolną erystyką) nie na temat to wszystko, na co cię stać? Czy może masz po prostu problem ze zrozumieniem prostych pytań?

Zechciej zatem po raz kolejny przeczytać i zrozumieć to, co napisałem, a następnie przedstaw, jeśli łaska, chociażby po jednym przykładzie wspólnego interesu:
1) Polski i Czech
2) Polski i Słowacji
3) Polski i Węgier
4) Polski, Węgier, Czech i Słowacji
- wspólnie zdefiniowanego, realizowanego, promowanego i bronionego "wobec brukselskich biurwokratów".
Ale tak konkretnie - na czym dany interes polega, kto, gdzie, kiedy i w jaki sposób go zdefiniował, w jaki sposób jest realizowany itp.
Darth Stalin
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Pismak » 31 paź 2017, o 15:54

A ile płacisz? Było już o tym pisane ofnaście razy w tym temacie i to nawet łopatologicznie na poziomie gimnazjum (wyjaśnienia typu "Węgry poparły Polskę w sprawie pracowników delegowanych"). Skoro jesteś tak głupi że tego nie rozumiesz lub tak leniwy że nie chce ci się czytać wątku w którym piszesz to wybacz ale to nie szkółka niedzielna- zajęcia prywatne kosztują.
Tyle że ja wiem że nie jesteś ani głupi ani leniwy. Po prostu masz swoją wizję świata która nie dopuszcza niczego co nie jest zgodne z twoimi WIERZENIAMI (bo sprowadza się to do kwestii wiary a nie faktów). A z religią się nie dyskutuje. Tak że mnie nieszczególnie przeszkadza wyznawana przez ciebie ideologia- zbyt dużo jest tego typu ludzi by wyróżniać kogoś szczególnie i tracić czas na kolejne ofnaście postów pt "wyjaśnijmy komuś kto tak naprawdę nie życzy sobie żadnych wyjaśnień na czym polega zagadnienie". :D
Pismak
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez kompleks moderatora » 31 paź 2017, o 19:02

Darth Stalin napisał(a):Do Polski tez się wdarli?
Budujemy w Polsce jakieś ogrodzenie? Czy różaniec wystarczy? ;D
No i powtarzam moje pytanie - potrafisz na nie odpowiedzieć, czy tylko bijesz pianę lejąc wodę o niczym?

NIe załamuj mnie facet. Problemem są próby wciśnięcia nam tego motłochu na siłę. I to jest wspólnym frontem. Do Polski oczywiście nie chcą przyjść z czego jestem zadowolony. Ale chcą nam ich wcisnąć. W Polce nie ma muru bo już jest na Węgrzech. Polacy pomagają Węgrom w pilnowaniu tego ogrodzenia.

I jak zwykle pała z historii dla ciebie. Kongres wiedenski to tez pewnikiem była "międzynarodówka"?

Lekarza... Może być rezydent. Ale ciężki przypadek mi się trafił.

Jakobini to plemię spod Kilimandżaro, Marks to tybetański mnich a Dutschke po kądzieli był Aztekiem.
"Baba bez bolca dostaje pierdo*ca"
śp. profesor Władysław Bartoszewski
kompleks moderatora
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Pismak » 5 lis 2017, o 21:52

Jak zniszczyć własny kraj- podręcznik dla początkujących. Rozdział szesnasty:
https://wiadomosci.wp.pl/problem-z-migrantami-w-szkole-policyjnej-w-berlinie-skandaliczna-sytuacja-6184076871571585a
Pismak
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez kompleks moderatora » 6 lis 2017, o 21:44

Sikałem ze śmiechu pół godziny.
kompleks moderatora
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez mg schutze » 6 lis 2017, o 22:50

Zadziwiające że to wyszło na Wirtualnych Parówkach...
mg schutze
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez rpg7 » 7 lis 2017, o 13:56

kompleks moderatora napisał(a):Sikałem ze śmiechu pół godziny.
Nie ma się z czego śmiać, jeżeli już takie portale piszą o tym, że arabskie klany przejmują struktury państwa w Berlinie, w tym wprowadzają setki ludzie do struktur bezpieczeństwa to gdzie szybciej zawiśnie czarna flaga? W Berlinie czy Damaszku albo Bagdadzie? ;) Dżihadyści przejmujący magazyny Bundeswehry to hmm ...chyba nie takie już s-f?
rpg7
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez kompleks moderatora » 7 lis 2017, o 21:59

Poland Stronk!!! Ustawimy kilka Homarów z pociskami wykąpanymi w świńskiej krwi i będzie spokój. :)

Tymczasem Borowikowy Marian zagroził, że zacznie sypać i zdaje się, że dostał propozycję nie do odrzucenia, w wyniku czego został członkiem (łac. penis) PO.
kompleks moderatora
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez kompleks moderatora » 15 lis 2017, o 19:07

Julia Pitera, Barbara Kudrycka, Danuta Huebner, Danuta Jazłowiecka, Róża Thun i Michał Boni

Zapamiętajcie sobie te nazwiska. Folksdojcze XXI wieku.
kompleks moderatora
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Darth Stalin » 15 lis 2017, o 21:17

kompleks moderatora napisał(a):
Julia Pitera, Barbara Kudrycka, Danuta Huebner, Danuta Jazłowiecka, Róża Thun i Michał Boni

Zapamiętajcie sobie te nazwiska. Folksdojcze XXI wieku.

Zapomniał wół jak cielęciem był - PiS-owcom nie przeszkadza, jak Czarnecki i spółka jęczeli w Brukseli o "sfałszowanych wyborach samorządowych"? No to teraz niech nie biadolą.
Darth Stalin
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez kompleks moderatora » 16 lis 2017, o 15:37

Żądali sankcji dla Polski?
kompleks moderatora
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez yeti951 » 16 lis 2017, o 21:09

Mam nadzieję że ich prośby zostaną spełnione. UE odetnie kasiorę a suweren zobaczy ile go kosztuje wstawanie z kolan. I bardzo proszę nie mylić Polski z pisowskim rządem Polski. To dwa różne gatunki literackie.
yeti951
Użytkownicy
Użytkownicy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Kantyna / Offtopic