żegnam

Dyskusje nie związane z zasadniczą tematyką forum Militarium.

żegnam

Postprzez bey » 30 mar 2012, o 16:48

Założyłem na forum temat ADAD, gdzie zapytałem o jedno ze złącz w tym urządzeniu. Temat został usunięty. Rozumiem, więc, że nie interesujecie się alerterami podczerwieni. Jest mi przykro, że temat został usunięty bez żadnego oczywistego powodu. Proszę, zatem o usunięcie mojego profilu z forum. Żegnam ozięble z domieszką ironii.
bey
bey
Użytkownicy
Użytkownicy

Re: żegnam

Postprzez Królik » 30 mar 2012, o 16:51

Nam też jest przykro. W każdym razie - na pewno mnie jest...
Nazywam się major Bień i mam stopień majora...
Królik
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez qqwwee » 30 mar 2012, o 16:57

Jeżeli temat jest usuwany bez powodu to rzeczywiście jest to trochę dziwne!
qqwwee
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez szafran » 30 mar 2012, o 17:18

Może moderator uznał, że ADAD to jakieś przekleństwo pod jego adresem :lol:
szafran
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez bey » 30 mar 2012, o 17:36

Panowie, to nie jest śmieszne, myślałem, że uzyskam od was pomoc przy identyfikacji gniazd w tym urządzeniu. Nie napisałem przecież tego na forum miłośników pekińczyków.
Jestem cywilnym pracownikiem wojska, mam styczność z różnymi urządzeniami, niestety nie zawsze nasi „sojusznicy” chcą się wszystkim dzielić, tak, więc dokumentacje alertera ADAD mam trochę niekompletną. Napisałem, więc na waszym forum z prośbą o identyfikacje jednego z gniazd serwisowych. A tu, co – usunięcie tematu.
bey
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Grzegorz » 30 mar 2012, o 18:07

[quote=""bey""]Panowie, to nie jest śmieszne, myślałem, że uzyskam od was pomoc przy identyfikacji gniazd w tym urządzeniu. Nie napisałem przecież tego na forum miłośników pekińczyków.
Jestem cywilnym pracownikiem wojska, mam styczność z różnymi urządzeniami, niestety nie zawsze nasi „sojusznicy” chcą się wszystkim dzielić, tak, więc dokumentacje alertera ADAD mam trochę niekompletną. Napisałem, więc na waszym forum z prośbą o identyfikacje jednego z gniazd serwisowych. A tu, co – usunięcie tematu.[/quote] To nie był na pewno żart ukierunkowany na ciebie... Może mod wywalił to z rozpędu... :?
Załóż temat jeszcze raz, ale myślę że o ile chodzi ci o Air Defence Alerting Device, to raczej długo poczekasz... O szczegółach mogą porozmawiać w zasadzie żołnierze obsługujący to ustrojstwo, a jeśli mają rozsądek to nie powinni rozmawiać o tym na otwartym forum... I to nie dla zachowanie regulaminu Kancelarii itd... tylko z powodów bardziej prozaicznych...
Tak strzelam (z pamięci...na czuja...) że okolice Krzesin? Ale to może być tylko zlepek luźnych myśli, bez związku z tym o co pytasz......
Obrazek
Grzegorz
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Eversmann » 30 mar 2012, o 18:41

Przyznaje się do usunięcia tematu, aczkolwiek nie było to działanie celowe, za co też z góry chciałbym przeprosić za wynikającą z tego sytuację. Temat usunąłem przypadkowo podczas usuwania tematów ze spamem. Jeśli nie jest to problem, proszę założyć temat ponownie.
Eversmann
Administrator
Administrator

Postprzez bey » 30 mar 2012, o 23:24

Zapytanie nieaktualne, poradziłem sobie
Pozdrawiam
Bey
bey
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez rogacz1988 » 31 mar 2012, o 12:34

[quote=""bey""]Zapytanie nieaktualne, poradziłem sobie
[/quote]

Honorowe podejście :)
Moderator jak usunął powinien przywrócić/samemu założyć temat.
rogacz1988
Użytkownicy
Użytkownicy

Powrót do Kantyna / Offtopic