Polska w XXI wieku na tle Świata

Dyskusje nie związane z zasadniczą tematyką forum Militarium.

Re: Polska w XXI wieku na tle Świata

Postprzez kompleks moderatora » 27 wrz 2017, o 16:54

"Baba bez bolca dostaje pierdo*ca"
śp. profesor Władysław Bartoszewski
kompleks moderatora
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez kompleks moderatora » 27 wrz 2017, o 16:56

Sulima napisał(a):Odkrywcze są twoje tezy, równie dobrze możesz zacząć wszystkich przekonywać, że lepiej mieć dwa miliony zamiast miliona, albo ze nowe auto jest lepsze od starego.
Można oczywiście tych "śrubek Niemcom nie przykręcać", zamiast tego zbudować polskie odpowiedniki Audi, Mercedesa i BMW, tylko jak to uczynić? Wskaż drogę.

Wskazałem drogę. Okaż trochę szacunku i czytaj ze zrozumieniem moje posty.

I pozwól ze sam sobie odpowiem, zapewne trzeba opuścić UE i wywalić stąd zagranicznych inwestorów, a Polska stanie się krajem mlekiem i modem płynącym.
Aha i jeszcze te biliony reparacji z Niemiec, jak nam wypłacą, to zamienimy sie z nimi miejscami. ;)

Skoro taki jest twój pomysł to ok. Próbujesz być śmieszny ale ci nie wychodzi. Opuszczenie tego burdelu na kółkach niczego nie musi gwarantować.
kompleks moderatora
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Sulima » 27 wrz 2017, o 23:26

https://wpolityce.pl/polityka/359221-on ... rnowskiego

Warto przeczytać, wiadomości prima sort z najpolskich mediów nie tam z jakichś niemieckich polskojęzycznych.
Ulubiony redaktor prezesa bez żenady pisze, że powodem zepsucia relacji na lini prezes-prezydent, nie jest wcale to jakoby Duda,
miał odmienne poglądy w zasadniczych sprawach, on po prostu nie oddaje prezesowi należnej mu czci :)

https://www.youtube.com/watch?v=1IadK3bCfOc

A tutaj jedna z gwiazd prawicowej publicystyki, całości nie zdzierżyłem wysłuchać, ale już z pierwszych kliku minut można się dowiedzieć,
że prezydent należy do "prawniczej kasty", nagle okazało się że w BBN zasiadają jacyś "ubecy" i do tego jeszcze jakieś dziwne przytyki do
pochodzenia żony prezydenta. I za co to wszystko? On przecież w tych swoich projektach ustaw z punktu widzenia celów partii niewiele zmienił,
no ale próbuje chociaż mieć swoje zdanie i nie chce być tylko długopisem w ręku prezesa, nie wygłasza już peanów na jego cześć tak chociażby
jak na swojej inauguracji, dlatego kara musi być. Z mojego punktu widzenia to oczywiście dobra wiadomość, bo mam nadzieję, że obóz
"dobrej zmiany" we własnej głupocie powygryza się między sobą.
Sulima
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Pismak » 28 wrz 2017, o 14:12

Widzę że wystarczy choćby ździebko mieć inne zdanie żeby dla lumpenliberałów z "prawicowej gnidy" stać się bojownikiem o wolność. Tacy z nich prawicowcy jak z Tuska liberał.
Pismak
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Sulima » 28 wrz 2017, o 16:57

Do prawdy? Z czego to wydedukowałeś lumpeninteligencie, że Duda jest dla mnie bojownikiem o wolność?
Prezydent tak samo depcze konstytucję jak pis, a cały ten konflikt miedzy nimi to tylko wojna w rodzinie o wpływy.
Z punktu widzenia Pis jest to o tyle nie zrozumiałe, że gdyby traktowali prezydenta jak prezydenta, a nie jak podnużek prezesa, to by im podpisał
wszystko co by tylko chcieli. Od dawna z różnych przecieków było wiadomo jaka jest natura prezesa, teraz zostało to potwierdzone piórem Karnowskiego,
nadwornego pismaka prezesa. Swoją drogą nie doceniałem naczelnika, nie myślałem, że jest w stanie obrażać się z aż tak absurdalnych powodów,
po prostu Monty Python i byłoby nawet smiesznie, gdyby nie było strasznie, jeśli uświadomimy sobie, że człowiek który trzęsie Krajem, swój stosunek
do osób uzaleznia od tego, czy dana osoba kłania mu się w pas i uznaje jego nieomylność na każdym kroku.
Sulima
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Pismak » 28 wrz 2017, o 18:08

Ojoj. Jak sobie przypomnę jak swoich inteligentniejszych pomocników/towarzyszy bezwzględnie wycinał Tusk otaczając się miernotami to dochodzę do wniosku że mus brali korepetycje u tego samego Guru. Ale to nie jest rzeczywiście śmieszne. Śmieszne jest to jak różni lumpenliberałowie z jednej a pseudokonserwatyści z drugiej bronią do ostatniej kropli jadu swoich pupili choćby ci na nich wprost moczem polewali a przeciwników wynoszą na wyżyny zdrady i targowicy za pierdnięcie przy obiedzie. Tak. To mnie rzeczywiście bawi.

Moderator czuwa ;) /dawo
Pismak
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez kompleks moderatora » 3 paź 2017, o 15:38

https://www.money.pl/gospodarka/wiadomo ... 72182.html

Spontaniczne, oddolne protesty. Ciekawe ilu statystów zatrudnili.
kompleks moderatora
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Sulima » 10 paź 2017, o 15:18

https://oko.press/tajemnica-32-tys-hekt ... wa-ziemie/

O tym jak to PiS broni polskiej ziemi.
Sulima
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Sulima » 10 paź 2017, o 15:29

Pismak napisał(a):Ojoj. Jak sobie przypomnę jak swoich inteligentniejszych pomocników/towarzyszy bezwzględnie wycinał Tusk otaczając się miernotami to dochodzę do wniosku że mus brali korepetycje u tego samego Guru.

Niby kogo inteligentnego Tusk tak znowu wyciął?
Schetyna ktory z nim rywalizował został zmarginalizowany, ale nie wycięty. Sproboj natomiat w pisie miec inne zdanie niz Prezes, to nawet szeregowym
posłem nie zostaniesz.
Sulima
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Pismak » 10 paź 2017, o 16:31

Olechowski, Płażyński, Gilowska, Rokita, Gowin, Gibała, Radziszewska, Mężydło itd, itp etc.
Pismak
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez kompleks moderatora » 10 paź 2017, o 18:01

Ja Cię Pismak podziwiam.
kompleks moderatora
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Sulima » 10 paź 2017, o 22:38

Pismak napisał(a):Olechowski, Płażyński, Gilowska, Rokita, Gowin, Gibała, Radziszewska, Mężydło itd, itp etc.

Olechowski i Płażyński - konkurenci to przywództwa, ktoś musiał wygrać.

Gilowska - sprawa wyglądała jakoś tak:
Wystąpiła z Platformy Obywatelskiej również w maju 2005 w związku z oskarżeniami o nepotyzm. Zarzucano jej, że zatrudniła w swoim biurze poselskim swoją synową oraz opłacała pracę swojego syna Pawła Gilowskiego jako eksperta prawnego z pieniędzy przeznaczonych na obsługę biura. Według Zyty Gilowskiej synowa została zatrudniona w biurze zanim poznała jej syna, a korzystanie z usług syna miało pozwolić na obniżenie kosztów ekspertyz. Kolejnym zarzutem wysuwanym pod jej adresem była próba umieszczenia syna na pierwszym miejscu lubelskiej listy PO, na co nie godziło się kierownictwo partii.

Rokita - "premier z Krakowa" kolejny konkurent, do tego niestabilny emocjonalnie jak pokazała dalsza przyszłość.

Gowin - racz nie żartować, jedna z największych personalnych pomyłek Tuska, piąta kolumna PiS w rządzie PO, a jak już się przytulił do PiS, to kombinuje
przeciw Prezesowi, krótko mówić wzór lojalności...

Gibała - palikociarz, wolaał do Palikota, swoją drogą do listy ofiar zapomniałeś dopisać samego Palikota.

Radziszewska- nie wiem o co chodzi ::)

Mężydło- Coś Ci się całkiem pomieszało, on z Pisu przyszedł do PO, a nie odwrotnie.
Sulima
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Pismak » 10 paź 2017, o 23:27

No i o co ci człowieku chodzi? Chciałeś listę
Niby kogo inteligentnego Tusk tak znowu wyciął?
To ci ją zapodałem.
To widzę tłumaczenia "dlaczego Tusk wykończył tego i ową"- ja cię nie prosiłem o usprawiedliwianie Tuska bo mi on zwisa i jego wykańczanie. To ty masz z tym problem. Działa IDENTYCZNIE jak Kaczyński pozbywając się konkurencji. Co nas różni to to że ty masz po prostu klapki na oczach widząc belkę tylko w jednych oczach ja natomiast nie mam problemu w definiowaniu ani Tuska ani Kaczyńskiego i ich kombinacji w dorwaniu się do władzuchny oraz metod jakimi do tego doszli. Nie mój problem że nie potrafisz mysleć obiektywnie tylko musisz szufladkować na "naszych i onych".
A co do Mężydła i Radziszewskiej to cóż. Wystarczy interesować się czymś więcej niż codzienną porcją propagandy żeby się dowiedzieć. Jak cię to interesuje to pogrzeb. Przeglądarki nie gryzą.
Pismak
Użytkownicy
Użytkownicy

Poprzednia strona

Powrót do Kantyna / Offtopic