Zmiana państwa a moderacja

Informacje i ogłoszenia związane związane ze stroną militarium.net oraz forum Militarium.

Zmiana państwa a moderacja

Postprzez DBR » 8 gru 2017, o 22:08

Zauważam niebezpieczną tendencję - skoro w państwie mamy powoli zamordyzm i postępującą autokrację to przykład idzie z góry, albo ryba psuje się od głowy i idzie to w dół. Przykre, że posty nie odpowiadające moderatorom są wycinane. Chcecie TWA ( i nie chodzi mi o reklamę amerykańskich linii lotniczych) to zostaniecie niedługo sami - a i darmowej reklamy autorytetów z branżowej prasy nie będzie.

Przykre to. Z drugiej strony to tylko umierające także z tego powodu forum. . Można by powiedzieć ich zoo ich małpy. Miłego samouwiebienia.
DBR
Użytkownicy
Użytkownicy

Re: Zmiana państwa a moderacja

Postprzez dawo » 9 gru 2017, o 17:02

Jeżeli uważasz, że któryś z moderatorów bezpodstawnie usuwa posty które są niezgodne z jego poglądami, skontaktuje się proszę z administratorem, a nie rób tzw. "gównoburzy" na forum.

Niestety, często sam mam "przyjemność" usuwać merytoryczne posty, tylko z uwagi na wielokrotne, nagminne łamanie regulaminu.

Nie wiem, jak było kolego w Twoim przypadku, bo udzielasz się w innych niż ja tematach, ale jeżeli nie masz sobie nic do zarzucenia napisz proszę do admina.

p.s. Chciałbym was też koledzy prosić o wyrozumiałość. To jest forum, tutaj ściera się i ścierać się będzie wiele poglądów i zdań, tutaj też niestety poruszane są tematy polityczne- a to generuje duże, zbędne emocje. Oczywiście żaden moderator nie powinien wykorzystywać swojego stanowiska do "zarządzania" faktami- jeżeli tak się zdarza, piszcie do admina.

Pozdrawiam.
dawo
Moderator
Moderator

Re: Zmiana państwa a moderacja

Postprzez Pismak » 29 sty 2018, o 18:33

Mnie dość często zdarza się użyć niecenzuralnego słowa choć właściwie należą do wagi "lekkiej". Post poleci no i? Kto komu broni zapisać sobie jego treść a po usunięciu przejrzeć i poszukać (albo nawet zapytać "za co") i jeśli chodzi o słowo za dużo czy hejt to przeredagować, zmienić i wkleić drugi raz? Ale po co zawsze lepiej polecieć z oskarżeniami... Przecie te posty są artystycznie niepowtarzalne i usunięcie jakiejś "k....źwy" zniszczy ich przekaz... Chyba niektórzy zapomnieli czy może nie było ich tu jak wyglądała moderacja na forum jeszcze 2 czy 3 lata temu i wcześniej- teraz to czapki z głów przed moderatorami.
Pismak
Użytkownicy
Użytkownicy

Powrót do Informacje dotyczące serwisu i forum