Pokaż nowe posty

Informacje i ogłoszenia związane związane ze stroną militarium.net oraz forum Militarium.

Pokaż nowe posty

Postprzez Botras » 29 gru 2014, o 10:27

Na trzech różnych przeglądarkach występuje u mnie to samo zjawisko: zamiast skierować do nowego postu po kliknięciu linku do wątku z listy tworzonej po użyciu "pokaż nowe posty", skrypt nieodmiennie kieruje mnie na pierwszą stronę danego wątku. Przyczyną wydaje się być to, że skrypt nie dodaje do ścieżki "&view=unread#unread" - dodanie tego ręcznie do ścieżki (we wszystkich trzech przeglądarkach) powoduje, że wyświetlone zostaje to, co powinno, czyli nowy, nieprzeczytany post. Uprzejmie proszę o stosowną poprawkę skryptu.
Botras
Użytkownicy
Użytkownicy

Re: Pokaż nowe posty

Postprzez krzy65siek » 29 gru 2014, o 14:38

A co klikasz?

Bo wiesz, że tutaj jest inaczej niż na DWS - tj. trzeba kliknąć ten pomarańczowy kwadracik przy temacie posta, a nie temat. Wtedy działa poprawnie.

Rozwiązanie takie jak tutaj jest rozwiązaniem standardowym, nie wiem dlaczego na DWS zostało to zmienione.

Pozdrawiam
Krzysiek
krzy65siek
Użytkownicy
Użytkownicy

Re: Pokaż nowe posty

Postprzez Botras » 29 gru 2014, o 14:55

Pewnie dla wygody użytkowników :) Dziękuję za podpowiedź - nie zauważyłem dotąd, że ten kwadracik dodaje stosowną frazę do ścieżki.
Botras
Użytkownicy
Użytkownicy

Powrót do Informacje dotyczące serwisu i forum