Kantyna

Informacje i ogłoszenia związane związane ze stroną militarium.net oraz forum Militarium.

Re: Kantyna

Postprzez urbanoid » 27 lip 2014, o 21:59

Nie marudź, przed ponownym otwarciem kantyny wchodziły w "gry flimy książki...".
“We’ll see who cracks first, the guests or the hosts, but sooner or later, somebody’s getting loaded into cattlecars, because that’s how things go in Europe.” Instapundit
urbanoid
Moderator
Moderator

Postprzez warewolf » 27 lip 2014, o 22:22

Spamboty to zupełnie inny problem niż otwarta, bądź zamknięta kantyna.
W każdym razie dzięki dla administracji za posłuchanie głosu użytkowników i ponowne jej otwarcie. :)
warewolf
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez lukasz woj » 28 lip 2014, o 00:06

Widzę, że sporo mnie na forum ominęło przez te pare dni.
Moim skromnym zdaniem poziom tego forum nie ucierpi po ucięciu kantyny, kilka wartościowych wątków można podpiąć pod inne działy i tyle.
A jak ktoś chce się dowiedzieć jak hostować zdjęcia to na priv :)
Faszyści przyszłości będą nazywali siebie antyfaszystami.
Winston Churchill

"c..j, d..a i kamieni kupa" - Bartosz Sienkiewicz sprawozdaje działanie Inwestycji Polskich.
lukasz woj
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez urbanoid » 28 lip 2014, o 00:18

W sumie jak sobie pójdziesz to też nie ucierpi, ale za to nie będzie radochy z ciśnięcia małego korwinisty...
“We’ll see who cracks first, the guests or the hosts, but sooner or later, somebody’s getting loaded into cattlecars, because that’s how things go in Europe.” Instapundit
urbanoid
Moderator
Moderator

Postprzez lukasz woj » 28 lip 2014, o 00:24

Jak ja pójdę nie ucierpi, jak Ty pójdziesz nie ucierpi itd. I wybacz, ale nie poczułem się ciśnięty jeszcze ani razu, także proszę bez wazeliny następnym razem.
Ciśnięcie socjalistów też niczego sobie(akurat nie do ciebie). Radocha mniejsza, bo co to za radocha zgnoić brakujące ogniwo ewolucji homo sapiens. ;)
Faszyści przyszłości będą nazywali siebie antyfaszystami.
Winston Churchill

"c..j, d..a i kamieni kupa" - Bartosz Sienkiewicz sprawozdaje działanie Inwestycji Polskich.
lukasz woj
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez michqq » 28 lip 2014, o 12:35

Tymon, zgłaszam do moderatora.
Są równi i równiejsi, na taki poziom przytyk osobistych przymyka się tu oko jedynie w przypadku ludzi którzy dali równocześnie określony wkład merytoryczny.
Tym postem osiągasz złośliwość na poziomie cirkaebaut 250 miliremova, ale tylko w zakresie złośliwości, tj bez proporcjonalnej dozy wkładu merytorycznego.
michqq
michqq
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Tymon Zajaczkowski » 28 lip 2014, o 12:59

Cała przyjemność po mojej stronie. Ja złośliwy być lubię, jak to lewicowe brakujące ogniwa mają w zwyczaju :)
[quote=""smirnoff""]Pawłowicz natomiast to nie profesor belwederski, tylko doktor prawa po habilitacji i dlatego o niej nie wspomniałem. Więcej szacunku do jej intelektu, bo wątpię żebyś potrafił jej w tym segmencie dorównać. Taki tytuł nie zdobywa się z kaprysu.[/quote]
Tymon Zajaczkowski
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez michqq » 28 lip 2014, o 13:08

Szlag, nie ma tu guziczka...
michqq
michqq
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Tymon Zajaczkowski » 28 lip 2014, o 13:11

A to peszek. Idę się złośliwić do innego wątku. Albo się wyśpię,jak się nie wyśpię, to wzbijam się na szczyty złośliwości.
[quote=""smirnoff""]Pawłowicz natomiast to nie profesor belwederski, tylko doktor prawa po habilitacji i dlatego o niej nie wspomniałem. Więcej szacunku do jej intelektu, bo wątpię żebyś potrafił jej w tym segmencie dorównać. Taki tytuł nie zdobywa się z kaprysu.[/quote]
Tymon Zajaczkowski
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez dawo » 28 lip 2014, o 14:12

Koledzy nadstawiłem wydalniczą część swojego ciała, obiecując adminowi, że będziemy grzeczni, a Wy jak się zachowujecie ? :)
dawo
Moderator
Moderator

Postprzez Tymon Zajaczkowski » 28 lip 2014, o 17:49

Też pytanie.

Korzystamy! :D
Tymon Zajaczkowski
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez SalothS » 23 kwi 2015, o 14:11

Chciałbym się dowiedzieć dlaczego zniknął post z tematu Biedronka nt obwodnicy Inowrocławia.
SalothS
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez R. v Gelerth » 23 kwi 2015, o 14:16

Bo biedronka nie jest polityczna a humorystyczna? Masz inny temat do takich memów. Albo masz problem.
R. v Gelerth
Moderator
Moderator

Postprzez SalothS » 23 kwi 2015, o 15:06

To bardziej humorystyczne niż polityczne. ;) Bareja to cienias ;)
SalothS
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Setral » 18 gru 2015, o 00:07

Dobry wieczór.
Chciałbym prosić o informację z jakiego powodu usunięty został mój ostatni post (w temacie "Lotnictwo Rosji").
Setral
Użytkownicy
Użytkownicy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Informacje dotyczące serwisu i forum