Nowy moderator

Informacje i ogłoszenia związane związane ze stroną militarium.net oraz forum Militarium.

Re: Nowy moderator

Postprzez Grzegorz » 13 cze 2011, o 22:51

Od kiedy raportowanie postów jest donoszeniem?... Retoryka... Ale to twój świat...
Obrazek
Grzegorz
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Barg » 13 cze 2011, o 23:08

A może być raportowanie.
WYPŁYNIEMY DZIŚ NAD RANEM
Choćby przez kry droga wiodła
Skuty lodem cały pokład
Gdyby rumu już zabrakło
Słoną wodę wlewał w gardło
Nawet gdybym z mej wyprawy
Zawsze wracał ledwie żywy
NIEZAPOMNĘ CIĘ OCEANIE

Dobry czas na morze to początek maja
Barg
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Barg » 14 cze 2011, o 13:25

[quote=""REMOV""]Popełniasz i popełnisz jeszcze wiele błędów, nie tylko jeden. Nawet mógłbym Ci, jako moderator innych forum powiedzieć, jakie, ale nie widzę potrzeby dzielenia się wiedzą z kimś, kto nie chce słuchać.[/quote]

[quote=""REMOV""]Regulamin, mój drogi, to wygodna wymówka moderatorów, po to istnieje. Moderator może obrażać i atakować personalnie rozmówców, bo w końcu ma władzę [/quote]

Już Ty się z nikim wiedzą z takim podejściem do moderowania nie dziel.
Skuty lodem cały pokład
Gdyby rumu już zabrakło
NIEZAPOMNĘ CIĘ OCEANIE

Barg
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Grzegorz » 14 cze 2011, o 19:56

[quote=""Barg""][quote=""REMOV""]Popełniasz i popełnisz jeszcze wiele błędów, nie tylko jeden. Nawet mógłbym Ci, jako moderator innych forum powiedzieć, jakie, ale nie widzę potrzeby dzielenia się wiedzą z kimś, kto nie chce słuchać.[/quote]

[quote=""REMOV""]Regulamin, mój drogi, to wygodna wymówka moderatorów, po to istnieje. Moderator może obrażać i atakować personalnie rozmówców, bo w końcu ma władzę [/quote]

Już Ty się z nikim wiedzą z takim podejściem do moderowania nie dziel.[/quote]
Kto się podejmie wytłumaczenia człowiekowi, że cytowany drugi fragment to była ironiczna wypowiedź?...
Obrazek
Grzegorz
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Barg » 14 cze 2011, o 20:07

Spokojnie, nie ma sprawy.
Skuty lodem cały pokład
Gdyby rumu już zabrakło
NIEZAPOMNĘ CIĘ OCEANIE

Barg
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez R. v Gelerth » 14 cze 2011, o 21:07

Remov nie odblokuje wątku co już wyjaśniłem (i powinno dotrzeć do kogoś kto jest dorosły jak sam twierdzi). Możesz odpowiedzieć w innym (dałem linka). To nie boli (teoretycznie).

Grzegorzu a moze sam zaczniesz się raportować?? Bo doskonale pamiętam twoje wesołe wyskoki pod adresem innych osób (w tym i mnie). Ale rozumiem, że pamięć krótka i tekstów o "agresywnym murzynie w czapce" nie pamiętasz.
Tego też nie napisałeś:
Co ty czytasz Gerelth, ups... nie pisz, kiedyś napisałeś i było jeszcze śmieszniej... Zamień dział MITY na FAKTY i jakoś ogarniesz świat realny...

Zaiste piękny przykład administratora i moderatora.
No i nie zapominaj dodać miliona emotikonet. Będzie czytelniej.
Nazywam się Saul Tigh. Jestem oficerem kolonialnej floty. Kimkolwiek innym jestem, cokolwiek innego to znaczy, jestem tym kim chce być. I jeśli dziś umrę to umrę tym kim chce być.
Jest taktycznie.
Státní bezpečnost.
R. v Gelerth
Moderator
Moderator

Postprzez Grzegorz » 14 cze 2011, o 21:13

Oczywiście że to napisałem. Doskonale charakteryzuje to styl, a raczej brak stylu twoich wypowiedzi na forum. Nie pisałbym tego gdybyś nie wypisywał bzdur... Na przyszłość jeśli coś cytujesz z moich wypowiedzi to rób to nie wybiórczo bo to co robisz to MANIPULACJA... Nie pierwsza w twoim wydaniu i jak łatwo można odgadnąć nie ostatnia...
Obrazek
Grzegorz
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez R. v Gelerth » 15 cze 2011, o 08:14

Tak tak Grzegorzu. Bardzo dużo wiesz o manipulacji. Sam jesteś takim małym manipulatorem co dobiera sobie to co mu wygodne. A później sie dziwi, że inni uznają go za osobę na poziomie zabawy w piaskownicy.
Nazywam się Saul Tigh. Jestem oficerem kolonialnej floty. Kimkolwiek innym jestem, cokolwiek innego to znaczy, jestem tym kim chce być. I jeśli dziś umrę to umrę tym kim chce być.
Jest taktycznie.
Státní bezpečnost.
R. v Gelerth
Moderator
Moderator

Postprzez Michael » 15 cze 2011, o 10:20

A może jednak porzucimy swoje żale i ulgą przyjmiemy fakt, że na tym forum w końcu jest moderacja, której przez baaardzo długi okres czasu praktycznie nie było?
Michael
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Leśnik » 15 cze 2011, o 10:57

Moderacja to jest ale na DWS ,a nie tu czy na NFOW..
Pozdrawiam z należytym szacunkiem.
Leśnik
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez szmul » 15 cze 2011, o 13:27

Dokładnie Leśniku ...
Na NFOW moderacja kiedyś była, ale się skończyła (jak była to narzekałem nieco na nadgorliwość co poniektórych moderatorów, ale widać, że lepsza taka nagorliwość, niż to co ma miejsce obecnie na NFOW, czyli zjazd w dół).
szmul
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez szafran » 15 cze 2011, o 19:57

[quote=""Michael""]A może jednak porzucimy swoje żale i ulgą przyjmiemy fakt, że na tym forum w końcu jest moderacja, której przez baaardzo długi okres czasu praktycznie nie było?[/quote]

To już wolę stan poprzedni.
szafran
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Grzegorz » 16 cze 2011, o 22:22

Z tego tematu posting.php?mode=quote&f=5&p=148530

[quote=""Grzegorz""][quote=""R. v Gelerth""] Cytaty nie pełne będące manipulowaniem wypowiedzi Grzegorza...

Od tej chwili jakiekolwiek dywagacie o polityce, powodach wybuchu wojny będą leciały w kosmos. Wraz z całymi postami bez znaczenia jak bardzo są merytoryczne. Temat jest o potencjalnym konflikcie w rejonie pogranicza Polski i Rosji. I zastrzegam sobie prawo wywalenia postów gdzie liczba uśmieszków jest zbyt duża.
Jakiekolwiek "uszczypliwości" też spowodują wywalenie wiadomości w kosmos.

R. v Gelerth "szalejący inkwizytor moderacji".
[/quote] Gelerth A obiecasz że oceny twojego zachowania i manipulowania postami, tudzież nauką czytania ze zrozumieniem (chociaż to mógłbym ci odpuścić bo nie wierzę w przełom...) nie dokonasz sam wobec siebie... :lol:

To jak się zachowujesz podpierając się moderowaniem, przywilejem moderowania jest uwłaczające, już nawet nie żenujące reszcie ludzi na tym forum a uwłaczające. Jeśli to nie przeszkadza pozostałym członkom Administracji to trudno. Ty swoim wpisem na czerwono naruszyłeś dobre zasady internetu, a groźbami łamiesz regulamin tego forum. Brak ci argumentów w polemikach Gelerth bo jesteś nieoczytanym człowieczkiem, i jeśli ubzdurałeś sobie że mnie, lub kogoś innego tu zastraszysz, zmusisz do uległości wobec idiotyzmów które tu wypisujesz, takim zachowaniem zbudujesz sobie autorytet, to informuję cie że nic z tego. Nikogo tu nie będziesz sekował.

Jeśli nikt nie zdobył się na odwagę to powiem to ja :shock: Jesteś najgorszym wyborem na moderatora jakiego mogło dokonać to forum.
Jesteś małostkowy, niedouczony, nieoczytany, jesteś ksenofobem, i mściwym człowieczkiem który myśli że przywilej moderowania to władza. Szkoda na ciebie słów Gelerth.... Nie dorosłeś do funkcji i nie dorosłeś do poziomu wielu ludzi tu obecnych... Ot taki mezalians...
Pierwszy raz na tym forum doznałem objawów obrzydzenia...... :shock: :? :x[/quote]
Obrazek
Grzegorz
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez szmul » 16 cze 2011, o 23:09

Cóż, ja staram się Go (nowego moderatora) ignorować i póki co jakoś to się mi udaje (niewiele moich postów zostało "zniknietych" jak na razie), ale nie da się ukryć, że był to moim zdaniem bardzo zły wybór administracji forum, bardzo zły ... Ale cóż, to Wasz wybór. Może wyjdzie forum na dobre. A może nie wyjdzie. Czas pokaże.
szmul
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez smirnoff » 16 cze 2011, o 23:55

To ja może dla równowagi napiszę, że nowa moderacja wydaje się jak najbardziej w porządku :) Porządek musi być, a niektórzy mają tendencję do odpływania od tematu w złośliwości i retoryczne sztuczki, nie mające wiele wspólnego z dyskusją. Niektórym coś się pomyliło i uznali przestrzeń forum za swoją piaskownicę, w której chcą się bawić na swoich warunkach.
P.S. Co poniektórzy nie zauważyli chyba, że w edytorze nie ma możliwości cytowania i obdzielania swoich postów solidną dawką emotek. Jak chcecie cytować, to znajdźcie w tym temacie inny sposób na ujmowanie w ramki wybranych wypowiedzi, a temat zyska wtedy na czytelności.
!! Nie mam nic ciekawego do powiedzenia! Zostałeś ostrzeżony...!!
smirnoff
Użytkownicy
Użytkownicy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Informacje dotyczące serwisu i forum