Nowy moderator

Informacje i ogłoszenia związane związane ze stroną militarium.net oraz forum Militarium.

Re: Nowy moderator

Postprzez Grzegorz » 17 cze 2011, o 00:13

[quote=""smirnoff""]To ja może dla równowagi napiszę, że nowa moderacja wydaje się jak najbardziej w porządku :) [/quote]

Zacznijcie wszyscy robić to co Gelerth... Po co na forum jest regulamin skoro średnio rozgarnięty mitoman może z niego zrobić dla siebie przykrywkę pod pozorem moderowania... Fuuuuuuuu............
Obrazek
Grzegorz
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez smirnoff » 17 cze 2011, o 00:37

Naprawdę nikt Ciebie tutaj nie trzyma... A zasady są dość proste. Jak będziesz pisał na temat bez zbędnych przytyk, tony emotek i histerii, w zamian dając argumenty, to nic Ci się nie stanie. Jak się z kimś nie zgadzasz, to można dać o tym znać w cywilizowany sposób, najlepiej uzasadniając swoją wypowiedź. Nie jesteś żadną wyrocznią, tak więc nikt na poważnie nie będzie brał wypowiedzi kategorycznych, chociażby takich jak tych o mitach i oczywistych oczywistościach. Oczywiście jeżeli poziom interlokutorów wydaje Ci się zbyt niski, to po prostu nie wikłaj się w dyskusje z nimi, bo to tylko świadczy o Tobie. Abstrahując od tego, że forum jest właśnie od tego, żeby dyskutować, ta więc próby ucinania dyskusji stwierdzeniami, że coś jest zbyt proste, żeby o tym mówić wydaje się nonsensowne. Skoro jakiś problem jest rozważany, to właśnie dlatego, ponieważ najwyraźniej kwestia nie wydaje się oczywista dla wszystkich. Skoro dla Ciebie taka jest, to albo możesz dyskusję przerwać, albo podjąć się wyjaśnienia. Ale pod żadnym pozorem nie można wywyższać się i obrażać ludzi, bo w Twoim mniemaniu nie mają pojęcia o oczywistych sprawach. Świadczy to o niedojrzałości i zarozumialstwie. Zresztą może w dyskusji wyjść, że te oczywiste w Twoim mniemaniu kwestie w cale takie oczywiste nie są i warto je przedyskutować. Takie podstawy cywilizowanej dyskusji, których mógłbyś się wreszcie nauczyć.
!! Nie mam nic ciekawego do powiedzenia! Zostałeś ostrzeżony...!!
smirnoff
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Grzegorz » 17 cze 2011, o 06:54

Może swoje animozje realizuj w innym świecie Smirnoff... Kolejny posiadający rację...
Gelerth łamiesz regulamin tego forum... Ośmieszasz forum i ludzi z Administracji którzy dali ci przywilej moderowania.

Nie no panowie z administracji jak nie zależy wam na obiektywizmie że dopuściliście człowieka chorego od ambicji to powiedzcie to wprost. Np. Gelerth jest bezkarny, i popieramy jego zachowanie, to wystarczy za całą resztę i załatwiło by wiele spraw.
Po co bić pianę jak macie na to wywalone...
Obrazek
Grzegorz
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Królik » 17 cze 2011, o 07:31

[quote=""smirnoff""]Naprawdę nikt Ciebie tutaj nie trzyma... A zasady są dość proste. Jak będziesz pisał na temat bez zbędnych przytyk, tony emotek i histerii, w zamian dając argumenty, to nic Ci się nie stanie. Jak się z kimś nie zgadzasz, to można dać o tym znać w cywilizowany sposób, najlepiej uzasadniając swoją wypowiedź. [/quote]

No niestety, jesteś w błędzie:

[quote=""RvG""]Od tej chwili jakiekolwiek dywagacie o polityce, powodach wybuchu wojny będą leciały w kosmos. Wraz z całymi postami bez znaczenia jak bardzo są merytoryczne.[/quote]

Jak widać - zawartość merytoryczna nie ma żadnego znaczenia.

PS. Czy jakiś moderator albo Admin może włączyć w tym wątku BBCode?
Nazywam się major Bień i mam stopień majora...
Królik
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez REMOV » 17 cze 2011, o 17:57

W sumie jednak chyba trzeba dać chłopakowi spokój. Obecnie widać na przykładzie kolejnych, coraz to bardziej emocjonalnych wypowiedzi, jak skrajnie usztywnia swoje stanowisko i pojawia się u niego syndrom "oblężonej twierdzy" oraz postawa "ja przeciwko nim". Patrz również zapewnienia, m.in. do mnie, że "z raz podjętych decyzji nie wycofa się nigdy, NIGDY!" ("za Wołgoj ziemli dla nas niet'!). A to nigdy do niczego dobrego nie prowadzi. Liczę, że za jakiś czas się po prostu sam uspokoi.
REMOV
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Grzegorz » 17 cze 2011, o 21:11

A jednak chciałbym usłyszeć od Admina forum czy takie zachowanie człowieka z przywilejem moda będzie tu standardem... Czy jest i będzie on bezkarny, czy będzie mógł bezkarnie realizować na forum swoje frustracje jak robi to do tej pory, czy konsekwencje za łamanie regulaminu jego nie dotyczą?...
Obrazek
Grzegorz
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez szmul » 18 cze 2011, o 10:27

Ja również.
szmul
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Sebis66 » 18 cze 2011, o 21:18

A ja od siebie dodam, że jak posty będą usuwane i zamykane tematy to oto forum długo nie pociągnie.
Sebis66
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Królik » 18 cze 2011, o 22:05

A ja ponownie poproszę kogoś z panelem modera lub admina o włączenie w tym wątku BBCode. Da się?
Królik
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Barg » 19 cze 2011, o 16:20

[quote="Sebis66"]A ja od siebie dodam, że jak posty będą usuwane i zamykane tematy to oto forum długo nie pociągnie.[/quote]

Nie wiem co się działo wczoraj, bo obecny na forum byłem dopiero w nocy, ale jak widzę teksty w stylu "że ktoś jest ufajdany po łokcie", "szydzę sobie i to jest w porządku", "robię wała????" czy jakoś tak to nie dziwię się, że nowa Moderacja takie teksty usuwa, chyba tylko z korzyścią dla tego użytkownika i dla Forum.

Aha, zapomniałem dodać, więc już się poprawiam, że wg tego użytkownika takie teksty to tylko ironia... Nic więcej tylko ironia.
WYPŁYNIEMY DZIŚ NAD RANEM
Choćby przez kry droga wiodła
Skuty lodem cały pokład
Gdyby rumu już zabrakło
Słoną wodę wlewał w gardło
Nawet gdybym z mej wyprawy
Zawsze wracał ledwie żywy
NIEZAPOMNĘ CIĘ OCEANIE

Dobry czas na morze to początek maja
Barg
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez lukasz woj » 27 cze 2011, o 00:36

Ciekawe czy tylko tak jest w Polsce, że jak jest moderacja, która trzyma jakiś porządek, to od razu jest obrzucana błotem. Na innym dużym forum jest niby moderacja, ale są niektóre wątki z takim bajzlem, że szok. Jak tylko, ktoś robi porządek, to znajdują się tacy, co go wyzywają od Korei Północnej:D
Faszyści przyszłości będą nazywali siebie antyfaszystami.
Winston Churchill

"c..j, d..a i kamieni kupa" - Bartosz Sienkiewicz sprawozdaje działanie Inwestycji Polskich.
lukasz woj
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Królik » 27 cze 2011, o 08:01

Pojęcia o moderowaniu (nie tylko o tym, zresztą) to Ty za grosz nie masz. Więc po prostu się nie wypowiadaj...
Nie wspominając już nawet o tym, że nie rozumiesz w ogóle o co chodzi w tym wątku. No ale zaczęły się wakacje, więc pewnie będzie teraz Ciebie więcej, nie?
Przeżyjemy jakoś.
Królik
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez lukasz woj » 27 cze 2011, o 11:38

generalnie genezy tego słowa nie zgłębiałem, ale wystarczy, że wiem, co moderator ma robić. Jakoś tak bardziej uporządkowane jest to forum od pewnego czasu, więc przestań się czepiać i jak jesteś taki mądry to było się zgłosić na kandydata na moderatora. Narzekać każdy umie. Dobrze pamiętam Twoje jęki typu: "Gdzie moderat?" "Czy jest tu jakiś moderator?" Jak się pojawił to na niego przerzuciłeś swoją frustrację. Takie typowo polskie narzekanie. Co do mojej obecności na forum to jesteś w błędzie. Przede mną dwa tygodnie pracy w magazynie i dwa tygodniowe wyjazdy także nie będziesz musiał brać witaminek na lukasza woja:)
Winston Churchill

"c..j, d..a i kamieni kupa" - Bartosz Sienkiewicz sprawozdaje działanie Inwestycji Polskich.
lukasz woj
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Królik » 27 cze 2011, o 11:59

[quote=""lukasz woj""]generalnie genezy tego słowa nie zgłębiałem, ale wystarczy, że wiem, co moderator ma robić. [/quote]

Otóż właśnie nie wiesz. Wydzielanie wątku po to, by go zamknąć to nie jest praca moderatora. Gdybyś przeczytał ten temat od poczatku, to byś o tym wiedział.

Jakoś tak bardziej uporządkowane jest to forum od pewnego czasu, więc przestań się czepiać i jak jesteś taki mądry to było się zgłosić na kandydata na moderatora.

Nie mam czasu i ochoty na moderowanie.
Co do uporzadkowania, to wypowiedzi w tym wątku raczej wskazują na to, że w swoim poglądzie odnośnie uporządkowania tego forum jesteś osamotniony.
Świadczy o tym również fakt, że BBCode w tym topiku jak nie działał, tak nie działa.

Narzekać każdy umie.

Ty najbardziej.
Poza tym nie rozróżniasz narzekania od uwag odnośnie pracy moda i poziomu forum. Może jak dorośniesz, to zaczniesz.

Dobrze pamiętam Twoje jęki typu: "Gdzie moderat?" "Czy jest tu jakiś moderator?" Jak się pojawił to na niego przerzuciłeś swoją frustrację.

Doprawdy? No to pokaż mi, gdzie ja tutaj przerzucam swoją frustrację na kogokolwiek.
Póki co, to Ty - tradycyjnie - cos sobie ubzdurałeś z nadmiaru wolnego czasu, czegoś nie doczytałeś i piszesz bzdury, wkładając w usta innych coś, czego nie powiedzieli. Ale to u Ciebie norma.

Takie typowo polskie narzekanie.

Z utęsknieniem czekam na wskazanie tego mojego narzekania.

Co do mojej obecności na forum to jesteś w błędzie. Przede mną dwa tygodnie pracy w magazynie i dwa tygodniowe wyjazdy także nie będziesz musiał brać witaminek na lukasza woja:)

No to zmykaj do tego magazynu i przestań zasmiecać forum swoimi "przemyśleniami". Miłej pracy.
Królik
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez lukasz woj » 27 cze 2011, o 14:58

Mówię tylko tyle, że nie mam nic do nowego moda, a jeśli te 3 strony kwękania od Remova do Królika są spowodowane zamknięciem jednego z tematu no to sorry, ale to nie ja mam nadmiar czasu, ale kto inny.
Winston Churchill

lukasz woj
Użytkownicy
Użytkownicy

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Informacje dotyczące serwisu i forum