Nowy moderator

Informacje i ogłoszenia związane związane ze stroną militarium.net oraz forum Militarium.

Re: Nowy moderator

Postprzez szafran » 30 paź 2012, o 21:59

Forum już od dłuższego czasu umiera...
szafran
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez szmul » 20 lis 2012, o 19:30

Zamiast zamykać temat (sam w sobie ciekawy i rozwojowy, bo pewnie w najbliższych dniach pojawi się więcej info) o Panu Brunonie i jego pomysłach, lepiej było po prostu dać urlop pewnemu mentalnemu dziecku - choć metrykalnie młodzieńcowi. A tak to się nazywa chyba "wylać dziecko z kąpielą". Chciałem "se pogadać" w wątku i d... .
szmul
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez R. v Gelerth » 20 lis 2012, o 19:41

Szmul a jak sobie wyobrazasz dyskusję o zamachu?? Znowu wróci dyskusja o poziomie Smoleńska, Ryszarda C., seryjnym samobójcy itd.
A zamknąłem bo zostałem o to poproszony jak i sam uznałem, że to najbezpieczniejsze wyjście.
Nazywam się Saul Tigh. Jestem oficerem kolonialnej floty. Kimkolwiek innym jestem, cokolwiek innego to znaczy, jestem tym kim chce być. I jeśli dziś umrę to umrę tym kim chce być.
Jest taktycznie.
Státní bezpečnost.
R. v Gelerth
Moderator
Moderator

Postprzez szmul » 20 lis 2012, o 19:57

Normalnie sobie wyobrażam. My poważnie dyskutujemy, a Ty poważnie moderujesz - zostawiasz wpisy rzeczowe, a bełkot dusisz w zarodku :-). Było, nie było, to najpoważniejsza tego typu sprawa w historii III RP, a tu wątek zamknięty po kilku godzinach...
szmul
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez R. v Gelerth » 20 lis 2012, o 20:03

To tam był jakikolwiek rzeczowy post?? No nie żartuj sobie.
Nazywam się Saul Tigh. Jestem oficerem kolonialnej floty. Kimkolwiek innym jestem, cokolwiek innego to znaczy, jestem tym kim chce być. I jeśli dziś umrę to umrę tym kim chce być.
Jest taktycznie.
Státní bezpečnost.
R. v Gelerth
Moderator
Moderator

Postprzez qqwwee » 14 kwi 2013, o 19:57

[quote="Grzegorz"]2.5. W przypadku nagannej pracy Moderatora tj. nieprzestrzegania regulaminu oraz/lub zadań Moderatora może on zostać odwołany przez Administratora. Odwołanie może nastąpić również na podstawie skargi Użytkownika na pracę Moderatora. W takim przypadku ostateczną decyzję dotyczącą odwołania użytkownika z funkcji Moderatora podejmuje Administrator.
2.6. Od decyzji Moderatora można się odwołać do Administratora.Pomimo milczenia Administratora forum na fakty o łamaniu przez Gelertha regulaminu forum, składam wniosek o ukaranie członka forum o nicku Gelerth będącego tu moderatorem. Moderatora na forum "nie ma".
Brak jest jakiejkolwiek reakcji na raporty postów dotyczące łamania regulaminu na forum...[/quote]

[quote="Barg"]Czy Adminstracja może zwrócić uwagę Gelerthowi, aby nie kłamał i nie zarzucał kłamst innym?[/quote]

[quote="Sebis66"]Czy zamiast zamykania tematów nie można wydzielić postów choćby do kantyny? Rozumiem że tak jest prościej, tylko kolejny raz gdy chce wysłać post to okazuje się, że nie mogę bo już posty są pousuwane albo temat zamknięty. Można jeszcze prościej wystarczy wysłać na prive informację to nasze forum i was tu nie chcemy. Po się bawić w kotka i myszkę? Wtedy na forum będą dominować foty z rosyjskich poligonów, na tym wam zależy?[/quote]

[quote="szafran"]Po raz kolejny moderator wykazał się brakiem kultury i wiedzy. Może czas aby Administracja serwisu wybrała kogoś bardziej kompetentnego i szanowanego przez forumowiczów?[/quote]

[quote="Leśnik"]Czy szanowny administrator mógłby coś zrobić z moderacją bo R. v Gelerth raczej nie wyrabia się czasowo, a to co się dzieje na forum już dawno wymkneło sie z pod kontroli...
Skoro dawni modzi nie mają czasu i ochoty to może czas na nowych?[/quote]

[quote="Kirisse"]A administracja to wogóle zagląda jeszcze na swoje forum? Wesołe offtopy na poziomie onetu w każdym możliwym temacie i zero reakcji raczej każą w to wątpić...[/quote]

[quote="szmul"]Zamiast zamykać temat (sam w sobie ciekawy i rozwojowy, bo pewnie w najbliższych dniach pojawi się więcej info) o Panu Brunonie i jego pomysłach, lepiej było po prostu dać urlop pewnemu mentalnemu dziecku - choć metrykalnie młodzieńcowi. A tak to się nazywa chyba "wylać dziecko z kąpielą". Chciałem "se pogadać" w wątku i d... .[/quote]

W związku z usuwaniem nowo założonych tematów domagam się wybrania nowego moderatora, bo jak widać ten usuwa tematy, które mu się nie podobają a nie naruszają żadnego z regulaminów... Jak widać dużo już było próśb, więc nie wiem za czym czeka administracja...???
qqwwee
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez R. v Gelerth » 14 kwi 2013, o 20:00

A może zobaczysz, że temat został przeniesiony do innego działu a nie będziesz stękał jaka to krzywda się dzieje?? Wystarczy użyć opcji "Zobacz nowe posty" na stronie głównej forum albo zajżeć w swoje własne posty przez profil i odnajdziesz swój "wykasowany" temat.
Jest taktycznie.
Státní bezpečnost.
R. v Gelerth
Moderator
Moderator

Postprzez Barg » 1 paź 2013, o 12:14

I kolejne obelgi ze strony moderatora.
WYPŁYNIEMY DZIŚ NAD RANEM
Choćby przez kry droga wiodła
Skuty lodem cały pokład
Gdyby rumu już zabrakło
Słoną wodę wlewał w gardło
Nawet gdybym z mej wyprawy
Zawsze wracał ledwie żywy
NIEZAPOMNĘ CIĘ OCEANIE

Dobry czas na morze to początek maja
Barg
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez szafran » 1 sie 2015, o 13:24

Manga napisał(a):Uważam że R. v Gelerth nie nadaje się na moderatora ponieważ podchodzi do moderowania ideologicznie. Ja od niego dostałem dwa razy po miesięcznym banie tylko za to że napisałem prawdę o podejściu polskojęzycznych politykach do polityki zagranicznej. Wrocławianin nic nie napisał takiego za co kwalifikowało się na dożywotniego bana. Z takim podejściem to każdego można by usunąć z forum. Niech R. v Gelerth zapisze się na moderatora na fronda.pl albo wyborcza.pl.

Przeniosłem do odpowiedniego działu (jeszcze bana dostanę post nie na temat ;) ;) ;) )

Po raz kolejny pojawiają się problemy z działalnością jednego z moderatorów. I nic :(

szmul napisał(a):Manga - załóż bloga nt. Bliskiego Wschodu - gwarantuję Ci, że wszyscy zainteresowani pójdą z wątku do Ciebie, tym bardziej, że od dłuższego czasu jesteś duchem sprawczym (pomimo dość, hmm, wyrazistego spojrzenia na pewne sprawy, spojrzenia z którym można się nie zgadzać) w tym wątku. Szkoda Twojego czasu na pozostawanie na tym forum, gdzie panuje moderacja rodem z NFOW.

Popieram. Idź na swoje tak jak wielu z Militarium to zrobiło :)
szafran
Użytkownicy
Użytkownicy

Poprzednia strona

Powrót do Informacje dotyczące serwisu i forum