Nowy moderator

Informacje i ogłoszenia związane związane ze stroną militarium.net oraz forum Militarium.

Nowy moderator

Postprzez Eversmann » 6 kwi 2011, o 17:58

Jako, że forum się rozwija i przybywa coraz to więcej użytkowników, podjęliśmy decyzję o powołaniu nowego moderatora. Decyzją Redakcji na osobę moderatora postanowiliśmy wybrać R. v Gelerth'a. Głównymi czynnikami, które były brane pod uwagę przy tym wyborze, to fakt, że R. v Gelerth ma duży staż na forum, jest także jednym z najbardziej aktywnych użytkowników, a ponad to posiada dużą wiedzę w zakresie tematyki forum.

Tak więc miło nam powitać Macieja wśród grona moderatorów.
Eversmann
Użytkownicy
Użytkownicy

Re: Nowy moderator

Postprzez HATAKE » 6 kwi 2011, o 18:02

Jak najbardziej, witamy w załodze. Miejmy nadzieję, że nowa funkcja nie zniszczy mu życia ;).
HATAKE
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez R. v Gelerth » 6 kwi 2011, o 18:07

Dziękuję za okazane mi zaufanie (i docenienie działalności na forum). Funkcja moderatora to głównie obowiązki a nie zaszczyty. A skoro redakcja postanowiła mi zaproponować moderację na forum (sam nie zabiegałem o moderowanie) to przyjmuję z całym bagażem obowiązków.

Liczę na owocną współpracę z redakcją serwisu oraz pozostałymi użytkownikami.
Nazywam się Saul Tigh. Jestem oficerem kolonialnej floty. Kimkolwiek innym jestem, cokolwiek innego to znaczy, jestem tym kim chce być. I jeśli dziś umrę to umrę tym kim chce być.
Jest taktycznie.
Státní bezpečnost.
R. v Gelerth
Moderator
Moderator

Postprzez REMOV » 24 maja 2011, o 23:50

Mógłby ktoś dać nieco po głowie nowemu moderatorowi, aby się nieco opamiętał? Ja naprawdę rozumiem, że jest świeży i chce się "wykazać" nadgorliwością (ludzie chcący uzasadnić swoją rolę społeczną tak mają), ale dawno nie spotkałem czegoś tak *idiotycznego*, jak wydzielanie wątków tylko po to, aby je zamknąć. Gdzie tutaj sens? Gdzie logika?

To co mam zakładać nowy temat, aby odpowiedzieć na coś, co znalazło się w zamkniętym wątku? No jak sobie to "nowy" moderator wyobraził? Tradycyjnie, jak to Polak, najpierw zrobił, a później pomyślał, a wyobraźni nie starczyło na wiele?

Rozumiem, że nikomu innemu z uprawnieniami moderatora się nic nie chce robić, a gdzie kota nie ma, to myszy harcują, ale weź opamiętaj się chłopie. Ludwiku Dornie, Sabo, nie idźcie tą drogą! Jak to było z tą nadgorliwością i faszyzmem?
REMOV
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez R. v Gelerth » 25 maja 2011, o 08:37

Remov masz inny watek o "Andersie". tam możesz się wesoło poprodukować. A że zostało nalane tyle wody to wydzieliłem wątek i został z automatu zamknięty aby nie powielać dyskusji. A korona z głowy chyba nie będzie spadała komukolwiek.
Nazywam się Saul Tigh. Jestem oficerem kolonialnej floty. Kimkolwiek innym jestem, cokolwiek innego to znaczy, jestem tym kim chce być. I jeśli dziś umrę to umrę tym kim chce być.
Jest taktycznie.
Státní bezpečnost.
R. v Gelerth
Moderator
Moderator

Postprzez REMOV » 27 maja 2011, o 01:06

A co Cię obchodzi, czy dyskusja jest gdzieś powielana czy też nie? Czy Tobie się aby coś nie pomyliło? Ja rozumiem, że taka namiastka władzy, jaką jest moderowanie forum może niektórym uderzyć do głowy, ale może nie przesadzaj.

Jeżeli jesteś nieudolny i nie potrafisz łączyć wątków, a jedynie je przenosić i zamykać, to ja takie dziwaczne działania piętnuję. I jeszcze raz, opamiętaj się. O ile pisałeś zazwyczaj mniej czy bardziej z sensem, o tyle pod względem moderowania zachowujesz się, jak przysłowiowa pijana małpa z brzytwą.
REMOV
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez R. v Gelerth » 27 maja 2011, o 19:27

Zrobiłes OT czy nie??
Ja wiem, że masz wiedzę (i to bardzo bogatą czego nie podważam), ale mógłbyś też czasem okiełznać swoje ego (co jest sugerowane też gdzie indziej np. na Specopsie).
Jest taktycznie.
Státní bezpečnost.
R. v Gelerth
Moderator
Moderator

Postprzez REMOV » 3 cze 2011, o 12:51

Czy ja mam się odnieść do ego "świeżego" moderatora teraz, który nie jest w stanie przyznać się do błędu (to musi strasznie boleć, a odblokowanie zablokowanego wątku pewnie będzie ujmą na honorku, której nie można darować do sądnego dnia), a na dodatek rozpoczął dosyć atak personalny na rozmówcę? Ba, od tematu bezsensownego zamknięcia wątku przeszedł do kwestii wydzielenia ciągu dygresji, a przecież o to nie chodziło.

I Ty mi tutaj piszesz o okiełznaniu ego? Ty? Albo zauważenie belki we własnym oku jest tak bardzo skomplikowane, albo należy wprost odnosić ataki personalne do atakującego, a nie atakowanego ;)
REMOV
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez HATAKE » 4 cze 2011, o 16:08

Władza i tyle, oswajaj się.
HATAKE
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez R. v Gelerth » 4 cze 2011, o 21:58

Jeszcze raz REMOV. Zrobiłeś OT. Wywaliłem go do osobnego wątku i zamknąłem go (i chyba słusznie bo administrator oraz inni moderatorzy go nie otworzyli). Masz inny (viewtopic.php?f=5&t=4734) wątek o Andersie i tam możesz się poprodukować (w tym i wylać swoje żale jak to zły moderator zamknął inny wątek). Chyba nie będzie to ujma na honorku pana redaktora.
Aha i zagrywka w stylu 5-cio latka usiłującego płaczem i tupaniem przed sklepem wymusić na rodzicach nową zabawkę nie przejdzie w świecie dorosłych.
Jest taktycznie.
Státní bezpečnost.
R. v Gelerth
Moderator
Moderator

Postprzez Grzegorz » 4 cze 2011, o 22:54

[quote=""HATAKE""]Władza i tyle, oswajaj się. [/quote]

Gorzej Hatake jak przez takie zachowanie "władza" się ośmiesza...
Obrazek
Grzegorz
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Barg » 10 cze 2011, o 18:22

A co z Lupac i mac76? Ostatnio jakoś nieobecni? A bez nich Forum jakby inne...
WYPŁYNIEMY DZIŚ NAD RANEM
Choćby przez kry droga wiodła
Skuty lodem cały pokład
Gdyby rumu już zabrakło
Słoną wodę wlewał w gardło
Nawet gdybym z mej wyprawy
Zawsze wracał ledwie żywy
NIEZAPOMNĘ CIĘ OCEANIE

Dobry czas na morze to początek maja
Barg
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Eversmann » 10 cze 2011, o 18:45

mac76 ze względu na sprawy osobiste i brak wolnego czasu, zrezygnował z funkcji moderatora.
Eversmann
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez REMOV » 12 cze 2011, o 12:41

[quote=""R. v Gelerth""]Jeszcze raz REMOV. Zrobiłeś OT. Wywaliłem go do osobnego wątku i zamknąłem go (i chyba słusznie bo administrator oraz inni moderatorzy go nie otworzyli).[/quote]O ile nie mam żadnych zastrzeżeń do wydzielenia wątku, o tyle od początku wypowiadam się o bezsensowności jego zamknięcia. Rozbawił mnie też erystyczny argument po "chyba" - odwołanie do autorytetu innych, który ma rzekomo potwierdzić słuszność Twoich działań. Jeżeli tego rodzaju argumentacja jest Twoim zdaniem "dorosła" i "dojrzała", to nawet nie mam zamiaru pytać o niedojrzałą.
Masz inny (...) wątek o Andersie i tam możesz się poprodukować
Proszę, nie przenoś na mnie swoich zasad postępowania. Może Ty i się "produkujesz", ale ja na forum piszę. Zapamiętaj to, proszę, na przyszłość i dodaj do swojego słownika. Poza tym, co z tego, że jest inny wątek? No co? Zamierzasz zamykać wszystkie inne wątki, o ile tylko pojawią się w nich rzekome powiązania do odmiennych? To nie ma sensu.

Jak już napisałem. Naprawdę rozumiem, że w prawdziwym świecie prawdopodobnie nie masz ani władzy, ani nie zarządzasz żadnymi zespołami ludzkimi, stąd taka namiastka, jak moderowanie forum, może uderzyć Ci do głowy. Zdarza się, naprawdę. Stąd wylewam Ci kubeł zimnej wody na głowę, abyś oprzytomniał. Nie oprzytomniejesz, zatniesz się w dziecinnym uporze? Ojejku, jej. Przeżyję, uwierzysz? Pewnie jeszcze urażona duma będzie Cię jakoś bolała i będziesz się starał "mścić" w ten czy inny sposób, mniej czy bardziej zakamuflowany. Widziałem to setki razy, w tysiącach odmian i za każdym razem obserwuję z politowaniem. Jeżeli do Ciebie to nie dociera, to pokazuje mniej więcej jaki masz charakter. I tyle.
(w tym i wylać swoje żale jak to zły moderator zamknął inny wątek).
Po raz kolejny, w przeciwieństwie do Ciebie nie muszę się żalić w wątkach merytorycznych i - jak widać na tym przykładzie - tego nie robię. Napisałem co myślę w innym wątku, przystosowanym do tego rodzaju uwag. I tego też się naucz. I naprawdę nie muszę wylewać swoich żali na jakiegoś tam człowieka z namiastką internetowej władzy, wystarczy, że po prostu przestanę pisać. Akurat kto generuje na forum wartość dodaną, a kto potrafi jedynie komentować "po swojemu" notki prasowe, to widać. Od lat.
Chyba nie będzie to ujma na honorku pana redaktora.
No wyjątkowo i prymitywny atak personalny na koniec. Jak mniemam to dostaję gratis od "dojrzałego" moderatora, który nie potrafi publicznie przyznać się do błędu? Przy okazji, naprawdę o mój "honorek redaktorka" - jak to dojrzale ująłeś - nie musisz się martwić. Bardziej o politowanie rozmówcy na forum, który ani razu nie odwołał się - bo nie musi - do swojego autorytetu, ani tego co robi. Mnie na przykład, to gdzie pracujesz interesuje tyle, co zeszłoroczny śnieg. No, ale rozumiem, że jestem osobą publiczną, więc możesz mnie obrażać ;)
Aha i zagrywka w stylu 5-cio latka usiłującego płaczem i tupaniem przed sklepem wymusić na rodzicach nową zabawkę nie przejdzie w świecie dorosłych.
Właśnie. Nie płacz i nie tup zatem. To próbuję Ci od pewnego czasu wytłumaczyć. I choć w teorii zdajesz sobie z tego sprawę, to praktyka pokazuje, że do świata dorosłych, jak to opisujesz, to masz jeszcze daleko.

A teraz napisz mi jak to bardzo się zaciąłeś, obraź jeszcze bardziej, napisz coś o produkowaniu się po raz piąty i, że nie otworzysz wątku bo tak i już ;)
REMOV
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez R. v Gelerth » 12 cze 2011, o 13:21

I jeszcze raz bo widzę, że nie rozumiesz tego co inni piszą. Temat został wydzielony i zamkniety. Już za samo prowokowanie jakie uskuteczniasz (zaczynając od "tajne materiały" i tym podobnych wstawek pod adresem innych użytkowników).
I nie otworzę tematu choćbyś miał dalej wylewać żale. Bo inni moderatorzy nie otworzyli tematu. Tak samo administrator (i nie uważam tego za odwoływanie się do autorytetów jak to nazwałeś). A ja zastosowałem się do regulaminu obowiazujacego na forum.

A dorosły człowiek powinien zrozumieć raz powiedziane: "nie otworzę tematu". Tłumaczyć można dziecku, a nie komuś kto jest (podobno) dorosły.
O "mszczeniu" za "reprymendy" nawet nie bedę się wypowiadał. Bo i po co??
Jest taktycznie.
Státní bezpečnost.
R. v Gelerth
Moderator
Moderator

Następna strona

Powrót do Informacje dotyczące serwisu i forum