Awaria

Informacje i ogłoszenia związane związane ze stroną militarium.net oraz forum Militarium.

Postprzez mac76 » 25 lip 2005, o 09:53

Pochrzaniły mi się daty- 25 to dzisiaj (privy także wykasowało). Przepraszam.
Szukasz informacji z MSPO i nie tylko? Zajrzyj: dziennikzbrojny.pl
mac76
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Revenant » 25 lip 2005, o 13:56

I co dalej z forum? Można się wypowiadać, czy nie? Tzn., chodzi mi o to, czy jest sens w klawiaturę stukać i w jakich tematach? Całkowicie nowych? Czy jest w ogóle sens kontunowania starych, pociętych dyskusji? Bo jak znowu wszyscy mają pisać to samo co przez kilka ostatnich m-cy, to chyba nie ma sensu robić takiej 'powtórki z rozrywki'? Rozumiem, że posty które zniknęły = posty utracone? Może pozamykać stare wątki i po prostu pootwierać nowe, każdy mniej więcej pamięta do jakich wniosków w nich doszliśmy i nie ma sensu znowu klepać o tym samym. A pewne tematy i tak wcześniej czy później pojawią się przy nowych dyskusjach, to raczej nieuniknione. Takie przynajmniej jest moje zdanie? Nie wiem co sądzą o tym Inni?
"Demokracji będziemy bronić do ostatniej kuli" - Aleksandr Łukaszenko, prezydent Białorusi
Revenant
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez mac76 » 25 lip 2005, o 14:03

Zrobimy tak.
1) Nowe tematy jak najbardziej zero skrępowania proszę się wypowiadać
2) Stare tematy zaraz zablokuję (większość bo w częsci nie było wypowiedzi od dawna więc można sobie odpuścić), kto ma ochotę by kontynuować temat jaki był w ostatnich dniach niech otwiera nowy i tam dalej toczy się dyskusja
3) Jeżeli zostanie przywrócana baza danych, tematy na które nie zostały otwarte nowe wątki zostaną odblokowane.
mac76
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Eversmann » 25 lip 2005, o 17:33

Witam

Wróciłem i nie byłem zadowolony z tego co zobaczyłem. Przyczyną takiego cofnięcie w czasie jest awaria serwera z bazą danych. Z tego co wiem firma od serwera próbuje naprawic tą awarię, pozatym codziennie wykonuję oni kopię zapasową tych dysków więc mam nadzieje że do jutra wszystko będzie po staremu, przynajmniej tak obiecywali.
Eversmann
Administrator
Administrator

Postprzez Eversmann » 25 lip 2005, o 17:44

Niestety przed chwilą dostałem bardzo złe informacje - nie da się odzyskac bazy danych. Mam nadzieje, że z tego powodu nie będziecie zdenerwowani. Przynajmniej firma od serwera dała 2 darmowe miesiące.
Eversmann
Administrator
Administrator

Postprzez szafran » 25 lip 2005, o 18:27

A co z tematami które nie zostały dokończone?? Czy będą kontynuowane czy też nie??
Pzdr
Porucznik
szafran
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Anonymous » 29 lip 2005, o 22:34

Witam
Zgłasza się były user "Clostermann". Fatalna sprawa. Napisałem coś koło 30 postów <w zasadzie 99,9 % w dziale "Lotnictwo" > i miałem zamiar jeszcze trochę popisać. A tu taka kicha. Czy jest możliwe aby moje konto wróciło? :? :?:
pozdrawiam
Anonymous

Postprzez mac76 » 4 sie 2005, o 10:48

Clostermann:
Wiem, że to przygnębiające i dla ludzi "słabej wiary" zniechęcające ale musisz ponownie się zarejstrować i niestety startujesz od początku. mam nadzieję że Cię jeszcze "zobaczymy" :D
mac76
Użytkownicy
Użytkownicy

kontrola

Postprzez sat » 6 sie 2005, o 10:28

sprawdzam jak to dziadostwo działa, ostatnio coś mi się widzi że nie odstaje jeśli chodzi o stronę techniczną od naszej armii:)
sat
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez mac76 » 9 sie 2005, o 13:06

[quote=&quot;"sat"&quot;]sprawdzam jak to dziadostwo działa, ostatnio coś mi się widzi że nie odstaje jeśli chodzi o stronę techniczną od naszej armii:)[/quote]

Zawsze przynajmniej "czynnik ludzki" był u Nas górą :D
mac76
Użytkownicy
Użytkownicy

Poprzednia strona

Powrót do Informacje dotyczące serwisu i forum