Koniec modelarstwa

Informacje i ogłoszenia związane związane ze stroną militarium.net oraz forum Militarium.

Koniec modelarstwa

Postprzez Eversmann » 19 sie 2006, o 03:36

Ze wzgledu na bardzo małe zainteresowanie działem "modelarstwo", zdecydowaliśmy o jego usunięciu.
Eversmann
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez Chudy » 22 paź 2009, o 18:27

Nie można by wznowić działalności działu modelarskiego? Jeśli ktoś miał mniejsze bądź większe doświadczenia (nie wierzę, że takich nie ma na tym forum) modelarskie mógłby się podzielić opiniami a szczególnie zdjęciami modeli itp. Nie musi to być od razu bardzo rozbudowany dział wystarczy, że będzie można prezentować własne modele czy zamieszczać relacje z budowy.
Fajnie byłoby wznowić ten dział nawet jeżeli nie bił rekordów popularności. Mam nadzieję, że znajdzie się kilka osób które przyłączą się do prośby.
Chudy
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez R. v Gelerth » 22 paź 2009, o 18:38

Wolę zajżec na dedykowane modelarstu fora. Więcej fachowych porad, krytyki i wiekszy "fun".
Nazywam się Saul Tigh. Jestem oficerem kolonialnej floty. Kimkolwiek innym jestem, cokolwiek innego to znaczy, jestem tym kim chce być. I jeśli dziś umrę to umrę tym kim chce być.
Jest taktycznie.
Státní bezpečnost.
R. v Gelerth
Moderator
Moderator

Powrót do Informacje dotyczące serwisu i forum