Air Show Radom 2013

Wszelkie informacje na temat imprez militarnych i miejsc wartych odwiedzenia: relacje, opinie i oceny.

Air Show Radom 2013

Postprzez Marcin » 3 kwi 2013, o 09:19

Air Show 2011 uważam za najlepszy, jaki do tej pory się odbył. W tym roku nie wygląda on już tak obiecująco. W B-52 jakoś nie wierzę. Brak Red Arrows uważam za duży minus.
http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/ar ... /130409878

Jedno co mnie zawsze irytuje, to że A-10 są zawsze na statycznej wystawie. Dlaczego? Gadałem z amerykańskim pilotem i powiedział, że organizatorzy uznali, że samoloty wielozadaniowe typu F-16 są bardziej dynamiczne i przez to bardziej ciekawe dla widzów.
O co chodzi naprawdę , nie wiem.
Niezrozumiałe są dla mnie nieobecność ekip ze Wschodu. Białorusini, wiem dlaczego już nie przylecą. Ubiegłoroczny Su-25 to niezła gratka, ale może by tak coś więcej?
\"Czujesz? Czy to czujesz? Napalm, synu. Nic na świecie tak nie pachnie. Kocham zapach napalmu o poranku...\".
Marcin
Użytkownicy
Użytkownicy

Re: Air Show Radom 2013

Postprzez corran » 26 sie 2013, o 08:19

corran
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez HATAKE » 26 sie 2013, o 20:03

Air Show udane, aczkolwiek najlepiej wspominam to z 2005 r.
HATAKE
Użytkownicy
Użytkownicy

Postprzez zarathos » 27 sie 2013, o 07:32

Nie było źle. Impreza organizowana jest w końcu dla mas, a nie dla garstki fanów lotnictwa i pod tym kątem dobiera się samoloty które polatają nad głowami widzów. A, było nie było, Łef-sikstyn jest jednak bardziej widowiskowy niż A-19. Z drugiej strony ludzie z mojej okolicy (na lotnisku) byli zapatrzeni na Spartana wywijającego młynki - w końcu też niezbyt dynamiczne. Ale tutaj pewnie też dochodzi kwestia "taki duży, a tak wywija".

Ja osobiście nie narzekam - może na wszechobecny smród pieczonej kiełbaski. To było w założeniu piknikowe widowisko (wg mnie) i bardzo się organizatorom udało. Ludzi było, przynajmniej w sobotę, naprawdę dużo - całe rodzinki przychodziły popatrzeć sobie jak coś fruwa. Wkurzało tylko trzepanie ludzi z butelek przy wejściu. Bali się, że ktoś nitroglicerynę wniesie czy jak?

Więc impreza jako taka wg mnie udana, chociaż fakt faktem że jako fan lotnictwa czuję pewien niedosyt.
Sierotka po Gripenie
zarathos
Użytkownicy
Użytkownicy

Powrót do Imprezy i miejsca